Esileht Ilu ja tervis Kes on teinud ulemiste laugude korrigeerivat operatisooni?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kes on teinud ulemiste laugude korrigeerivat operatisooni?

Postitas:

Olen alles 30ndate alguses ja ulemised laud hakkasid juba 20ndate keskpaigas mul alla vajuma. Nuudseks juba hairib mind tohutult ja lisaks hakkab isegi natuke juba nagemisulatust piirama. Muidu on nagu taiesti kortsuvaba ja nahk suht prink aga laud on toesti nagu 60 aastasel 🙁 Lugesin, et parem ongi teha see opp ara voimalikult noores eas, siis taastumine lihtsam. Hirm noa alla minna on muidugi suur aga ega sellega venitamine ka hea ei ole, uhel hetkel ma ei naegi enam normaalselt.
Kes on selle tee ette votnud, kuidas oli taastumine? Keda Tallinnas soovitate tegijatest? Millise hinnaklassiga peaks arvestama? Kas pidite ooseks kliinikusse sisse ka jaama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 15:00; 23.04 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin 2 aastat tagasi ITK-s; ööseks sisse jääma ei pidanud; taastumine oli täpselt nii, nagu arst enne rääkis – eks igal ühel pisut erinev; hinda enam täpsel ei mäletagi, äkki oli 1200?
Nädala olin kodus, siis meigituna tööle. Soovitan enne lõikust juuksuris käia ja midagi uut pähe teha, siis tõmbab pilgu silmadelt ära, sest aru on ikka saada, et midagi oleks nagu muutunud…
Otsi, siin foorumis on selle teema kohta pikemaid arutelusid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hakkasin 30-ndate keskpaigas sellele mõtlema, aga alles 40+ tegin ära, sest varem ikka kartsin. Sulle soovitus: ära lükka edasi! See võtab näost 10 aastat kohe maha ja parem olla ilus juba nooremast peast! Ma vaatan praegu oma vanu pilte ja nii võõras tunne on, nagu oleks keegi teine inimene seal peal. Mõtlen, et oleks võinud juba mitu aastat varem teha. Armi paranemine läks minul pikemalt kui need kirjeldused väitsid, mida olin enne lugenud. Punane joon oli näos ikka mitu kuud. Inimeste sekka läksin 2 nädala pärast, varem käisin päikeseprilidega väljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle hoolega järgi. Tagasi ei saa. Õnnestub, on tore. Aga kui ebaõnnestub ? Oled selleks valmis, et tulemus on kordades hullem kui asi praegu on ? Igasuguse operatsiooni puhul tuleb arvestada, et võib ka ebaõnnestuda. Protsent on väike, õnnestumise võimalus on suur. AGA! pead arvestama, mis teed siis kui tõesti oled sina see, kellel operatsioon ebaõnnestub. Selleks pead ka valmis olema. Kui veab, oled tänulik ja õnnelik. Kui ei, siis vähemalt tead, et oled teinud kõik endapoolt ja oled sellega ka arvestanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin 35-sena ja kirusin, et juba varem asja ette ei võtnud. Dr. Mare Malva tegi väga hea töö (ta on pigem konservatiivse stiiliga, nnii et pole vaja karta öökulliks saamist). Taastusin umbes 10 p ja siis meigituna tööle. Kolleeg küsis, et kas ul on nohu – ju siis olid silmad veel tiba paistes.
arvan, et umbes 15 a pärast tuleb korrata – mul on soodumus, et seakandis ikka vajub.
Maksis 700.-, aga see oli 6 a tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kes on teinud Tartus silmalaugude lõikust? Kelle juures tegite? Mis on hinnad seal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 20:14; 22.04 08:20; 23.04 08:25; 23.04 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin Mare Malva juures, tulemus oli väga hea, taastusin nädalaga. Hind oli 800 euri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 12:38; 23.04 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuus tegite? Suvel ei soovitata, et pigem talvel, aga talveni on nii kaua aega veel. Panin dr Malvale aja, kindel plaan tema juures teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 13:58; 23.04 17:53; 16.05 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Malva juures on tõesti esimene konsultatsioon tasuta? Ja kas juba siis saab kinni panna operatsiooni toimumise aja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 20:14; 22.04 08:20; 23.04 08:25; 23.04 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, esimene konsultatsioon on tasuta. Siis saab ka endale sobiva aja kinni panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 12:38; 23.04 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned aastad tagasi levis jutt, et Malva ei lõika alumisi lauge enne kui ülemised lõigatud. Aga mul on just alumistega probleem suurem. Kuna raha jagub umbes nii, et sel aastal üks op ja järgmisel teine, siis sooviks just alumised enne teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 20:14; 22.04 08:20; 23.04 08:25; 23.04 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Tean, et suvel ei soovitata aga mina teen siiski suvel, juulis kuna muul ajal pole voimalust Eestisse reisida ja Eesti suvi pole nagunii mingi meeletult kuum. Siin kus elan on vaga vaga kuumad suved ja oleks kordades raskem taastuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 15:00; 23.04 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Tean, et suvel ei soovitata aga mina teen siiski suvel, juulis kuna muul ajal pole voimalust Eestisse reisida ja Eesti suvi pole nagunii mingi meeletult kuum. Siin kus elan on vaga vaga kuumad suved ja oleks kordades raskem taastuda.

Kelle valisid? Kas Malva? Kui jah, siis kas tal on opiaegu ka juunisse? Siis tean, kas hakata tema juurde üldse aega bronnima. Tahaks nii väga saada opi aja mai lõppu-juuni algusesse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 20:14; 22.04 08:20; 23.04 08:25; 23.04 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsisin opi aega juuni algusesse, kui konsultatsiooni broneerisin ja tungivalt soovitas juunis mitte teha seda oppi, et siis suvi ja päike võib tulemuse ära rikkuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 13:58; 23.04 17:53; 16.05 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul hästi meeles on, siis on Maarjamõisas dr Pree ja hinnaks on 800€
Kuna plaanin endale ka lasta teha siis jäi kuskilt meelde selline soovitus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus kindlasti dr Riina Pulges. Alumisi lauge peaks tegema oftalmoloog ehk silmaarst, kuna seal saab võrreldes ülemistega väga palju asju valesti minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 13:58; 23.04 17:53; 16.05 16:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Kes on teinud ulemiste laugude korrigeerivat operatisooni?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.