Esileht Kodunurk Kibe kusehais vannitoas

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kibe kusehais vannitoas

Postitas:

Mitu päeva juba on vannitoas selline rõve kibe kassikusehais. Ühtki kodulooma meil pole, wc potti pesen kloori sisaldava vahendiga 1-2x nädalas. Mees väitis, et pesumasinast tuleb aga mina ei tundnud seda haisu masinas, kuid siiski tegin JÄLLE trumlipuhastust ( masina programm mis 70 kraadiga loputab trumli korralikult puhtaks ja kummiosad ka ). Põrandat olen ka pesnud koguaeg des.vahendi ja kuuma veega, sama seintega. Järsku tekkis see hais. Eriti róve on see siis kui keegi on pesemas siis selle sooja vee auruga on see kohe eriti intensiivne :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 12:51; 15.06 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi pissinud dushiall.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sul salaja dushi all pissis, mis muud. Väike salapiss…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu päeva juba on vannitoas selline rõve kibe kassikusehais. Ühtki kodulooma meil pole, wc potti pesen kloori sisaldava vahendiga 1-2x nädalas. Mees väitis, et pesumasinast tuleb aga mina ei tundnud seda haisu masinas, kuid siiski tegin JÄLLE trumlipuhastust ( masina programm mis 70 kraadiga loputab trumli korralikult puhtaks ja kummiosad ka ). Põrandat olen ka pesnud koguaeg des.vahendi ja kuuma veega, sama seintega. Järsku tekkis see hais. Eriti róve on see siis kui keegi on pesemas siis selle sooja vee auruga on see kohe eriti intensiivne :S

Ehk tuleb hais duššinurgas torust? Meil on see klapp nii halvasti paigaldatud, et alatasa koguneb vesi nö äärtesse, seal kõik tumehall ja limane, pesen Domestosega, siis läheb ära. Aga jah, kord nädalas vähemalt pean selle augu lahti tegema ja ära puhastama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pissib seistes? Pese potiümbruse seinad ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 16:41; 15.06 04:24; 15.06 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pissib seistes? Pese potiümbruse seinad ära.

Eee… Kas seda ei peaks tegema mees ise?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleks ju tore – aga kui on raskesti dresseeritav isend, on kergem ise puhastusvahendiga üle käia

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 16:41; 15.06 04:24; 15.06 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ma olen täheldanud, et kui mees kuivatab ennast mõne saunalinaga peale pesemist siis sellele rätikule jääb väga rõve higihaisu meenutav hais külge :S mees ise ka aru ei saa, et mismoodi see on võimalik kui ta on ennast puhtaks pesnud sooja vee ja dushigeeliga ja selline hais jääb juurde. Minu rätikule ei jää kunagi sellist lõhna külge. Samas kui ma 60 kraadiga neid pesen siis see hais kaob ja kuivatist võttes on riietel mõnus puhas lõhn.
Ma pean rääkima mehega ja suurema lapsega. 9-aastane käib ise dushi all koguaeg ja äkki tema ka pissib dushi all, kindlasti pissib 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 12:51; 15.06 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su mees rätiku laiali laotab pärast sinna sisse kuivatamist või paneb niiske rätiku nagisse? Viimasel juhul tekib seal kindla peale kopitushais.
Pese dussiruumi põrand ja seinad üle, arvan ka, et keegi pissis dussi all. Ja meil on ka see probleem, et sauna haisulukk vahel kuivab ra ja hais tuleb ülesse, peab ca 1x ndalas sinna vett juurde valama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvestades seda, kui palju vett duši all kulub, on see duši all pissimine mingi haisu tekkimiseks väga ebatõenäoline põhjus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 16:41; 15.06 04:24; 15.06 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja meil on ka see probleem, et sauna haisulukk vahel kuivab ra ja hais tuleb ülesse, peab ca 1x ndalas sinna vett juurde valama.

vala haisulukku sorts tavalist toiduõli. õli ei aurustu ja läbi õlikihi ei aurustu ka vesi haisulukust.

(vana torumehe soovitus.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, lõpetage see jutt mehe kusemisest. Ilmselt te ei tea, milline kassikusehais on – seda lihtsalt pole võimalik segi ajada inimese kusiga.

Ainult ühel eespool oli õigus – froteerätik! Meil oli sama teema just, tuulutasin, nuusutasin isegi beebi mähkmeprügikasti üle – no ei ole sama lõhn. Peale tuulutamist hetkeks kadus, aga õhtul mees dušši alt tulles tundis jälle ja saigi aru, et rätik haises.

Mehe enda teooria oli, et võibolla olen kunagi kassi selle rätikuga kuivatanud, aga no ma ei usu, et alles nüüd siis haisu üles lõi, pole oma kassi viimased 3 aastat pesnud, aga sama rätik pidevalt kasutuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana see mees on? Kas mees on hiljuti kaalus juurde võtnud?

Meestel hakkab alates 30-dast eluaastast hormoontasakaal muutuma. Näiteks testosteroon langeb 1-2% aastas. Hormonaalsed muutused panevad kõik kehaeritised teistmoodi lõhnama/haisema. Ülekaal annab haisule ja hormoonide langusele hoogu juurde.

Niiskes rätikus saavad bakterid ja hormoonid kokku ja hais võimendub veelgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu laps on dušši all pissinud, saan sellest kohe aru, sest hais tekib alati siis, kui pole tal käskinud enne ära käia. Keela ära. Vala mingit puhastusvahendit torusse ja paari päeva pärast peaks Ok olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kunagi see lõhn mingist vannitoa puhastus vahendist
Ehk oled midagi uut keemiat ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pissin ise ka dushi all ja ei mingit haisu. Haistmine on koeralik ja lõhnade suhtes olen muutumas ülitundlikuks. Spetsiifiline mehekusehais tekib siis, kui poti äärt või ümbrust pole paar päeva puhastanud. Kasutan pesemiseks dushist tulevat kuuma vett, ei mingit hullu keemiat. Meessoost isikuid leidub ja dresseerimisega tegelen. Pole lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Kibe kusehais vannitoas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.