Esileht Väikelaps Kiilakas beebi — millal juuksed?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kiilakas beebi — millal juuksed?

Postitas:

Minu vanemal tütrel olid kogu beebiea korralikud juuksed peas. Noorem aga on terve imikuea peaaegu täitsa kiilakas olnud ja nüüd, kui ta juba aastaseks sai, on viimastel kuudel ometi kord pisut mingit udet kasvama hakanud, aga üldmulje on ikka veel peaaegu kiilas. 🙁 Eks see on muidugi väga mõttetu “mure”, aga huvitav oleks siiski lugeda, mis vanuses teiste perede kogemuse järgi võiks loota, et selline kiilakas imik lõpuks juuste moodi juuksed pähe saab. Eks arvata võib, et patsideni on veel väga pikk tee minna, aga et oleks normaalne poisipeagi vmt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks laps, kellel ei tulnudki titejuuksed peast ära, nii et kiilas ta polnudki. Praegu on kolmene, saab iluisa patsi talle teha – juuksed on tal paksemas kui mul igatahes. Aga tema rühmas on üks tüdruk (ka siis kolm ja natuke peale, eks), kellel on ka üsna hõredad udemed, temal patsi veel ei kasvatata, on täiesti poisipea. Väga armas tüdruk on, aga kas ja millal tal juusked kasvama hakkavad, kes seda teab.

Mina ise olin titena ka üsna udemeline, kas just päris kiilas, aga ikka üsna juusteta ikka, kui praegu pilti vaadata. Ja mul ongi eluaeg õhukesed juuksed, ausalt ma ei tea oma tutvusringkonnas kedagi, kellel nii õhukesed oleksid. Lasteaias lõigati mulle kogu aeg poisipea, sest lihtsalt nii nirud juuksed olid ja mingit patsi ei saanud kasvatada.

Nii et ega keegi ette ei tea, mis sellel lapsel pähe tuleb (sõna otseses mõttes). Kui teil mehega on ikka enam-vähem normaalsed juuksed, siis ilmselt kiilaks ta ikka ei jää. Ja ma arvan, et kolmeaastaselt vähemalt on tal siiski poisipeagi olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on endal kogu elu paksud ja tugevad juuksed olnud. Aga tütar on 2a 5k ja ikka väga hõre on tal veel see juuksekasv. 1-aastaselt olid heledad udemed külgedel, kuigi pildilt vaadates tundub ikka täitsa kiilakas. Nüüd ka külgedel on vaevu õlgadeni, kuid pealael ikka väga väiksed karvakesed veel. Eriti just meelekohtadest ülespoole. Patside punumisest pole veel juttugi. Aga no ikka loodan ja ootan, et varsti hakkavad kasvama 🙂
See ka imelik, et meil mehega mõlemal tumedad juuksed aga temal need udemed on heledad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vennatütar oli väga kaua, põhimõtteliselt kooli alguseni väga õhukeste ja haprate juustega, sisuliselt titejuustega. Praegu on täiskasvanud noor naisterahvas ja väga ilusad pikad ja paksud juuksed…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kolm last ja kõik nad olid beebina kiilakad. Esimesel poisil sai soengu lõigata vist u 1,5-aastaselt.
Tüdrukul hakkasid juuksed kasvama alles 2a vanuses. Praegu on ta 4,5 ja kannab lühikest kõrvadeni soengut. Juuksed on sellised pehmed.
Kolmas on 8k ja kiilas, heledate udemetega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Kiilakas beebi — millal juuksed?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.