Esileht Ilu ja tervis Kilpnäärme alatalitlus. Millal ravi mõjuma hakkab?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kilpnäärme alatalitlus. Millal ravi mõjuma hakkab?

Postitas:

Tundsin ennast pikka aega väga kehvalt, aga lõpuks põhjus teada. Suur kilpnäärme alatalitlus. Võtan nüüd rohtu vastavalt arsti ettekirjutatud plaanile, alguses väiksemad kogused jne. Millal enesetunne paranema hakkas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 08:20; 24.03 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule kunagi arst ütles, et mõju algab paari nädala pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kel juuksekadu väga suur olnud, kas olukord taastus raviga, saite oma juuksed tagasi või vähemalt natukenegi paremaks olukorra? Kui ma muidu olen vapralt üritanud haigusega seotud väsimusest ja lihasvaludest üle olla, mõõdukalt trenni kogu aeg teinud ja vaatamata masendushoogudele üritanud positiivne olla, siis kõige rohkem on kahju juustest 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 08:20; 24.03 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loe ravimi infolehte, seal on kirjas millal mõjuma hakkab.
juukseprobleemid võtavad väga kaua aega, ehk pool aastat pärast seda kui kõik näidud korda oled saanud, hakkavad väikesed muutused paremuse suunas toimuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju see näit siis oli, et suur alatalitus ja varem ei avastatud? Mul pole alatalitust, aga kui ei rasestunud, siis leiti, et näit piiri peal ja võtsin 2a tablette. Nüüd peale lapsi näidud korras ja enam ei võta neid tablette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul avastati ka aastate eest suur kilpnäärme alatalitus ja määrati tabletiravi. Sellest ajast saadik on vereproovi näidud korras, aga ma ei saa küll öelda, et ravi oleks enesetundes mingeid muutusi toonud. Olin enne ravi pidevalt väsinud ja uimane ja olen ka nüüd. Mis puutub juustesse, siis tookord, probleemi avastamisel (10 a tagasi), oli nendega kõik korras, aga hõrenema on nad hakanud viimase 5 aasta jooksul, kui tabletiravi on peal ja näidud korras. Kasutan nahaarsti soovitusel regaine’i.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Kilpnäärme alatalitlus. Millal ravi mõjuma hakkab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.