Esileht Sünnitus Kingitus haiglast

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kingitus haiglast

Postitas:

Tere, kes te olete see aasta juba sünnitanud. Endal hiliskevadel see toiming veel ees.
Mul tuttav töötab Wendres (toodavad patju ja tekke ja muud kraami) ja tema väitis, et neil seal selline kampaania, et sellel aastal saavad kõik lapsed haiglast kingituseks teki ja padja. Ei ole vahet, kas sünnitad Narvas või Kuressaares. Kõik saavad.
Kas teie saite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitaks ka, kas kõigile on ise antud või mõni on pidanud ehk ise küsima? Nt Pelgus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AK uudistes kunagi näitas jah, et kõik sündivad lapsed saavad.
Ausalt öelda pole see aga teab, mis ülihea kingitus, sest patja ei lähe nii pea vaja ja mina panin sünteetilise teki alles 2 aasta ja 7-kuusele lapsele (siis aga juba täiskasvanu mõõdu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, saime. Ei pidanud küsima. Juba sünnitustuppa toodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sain ka, toodi ka sünnitustuppa (tartus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai jah, toodi ääsel tuppa. Väga tore kingitus, meil oligi tekk puudu, esimene laps hakkas tekiga magama aastaselt.
Järgnevad kolm aastat jagatakse mdx.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täpsem info tekkide ja patjade kohta: http://www.parnupostimees.ee/696136/wendre-teeb-lastele-riigi-ajaloo-suurima-eraannetuse/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah sain ka kingituse kohe peale sünnitust kätte. Toodi palatisse järgi. Usun et kasutan kohe tekki kui ükskord haiglast välja saame. Tegemist enneaegsega kes vajab rohkem sooja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]krotza kirjutas:[/small]
[tsitaat]AK uudistes kunagi näitas jah, et kõik sündivad lapsed saavad.
Ausalt öelda pole see aga teab, mis ülihea kingitus, sest patja ei lähe nii pea vaja ja mina panin sünteetilise teki alles 2 aasta ja 7-kuusele lapsele (siis aga juba täiskasvanu mõõdu).[/tsitaat]

Oli ju kirjas et valmistatud peamiselt looduslikest matejalidest ja lapsesõbralikud….Võid ju oam lapsele kapsalehe ka peale panna, kui sünteetika üldse ei sobi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris hea suurusega tekk minu meelest. Kõlbab isegi kuni nii 3a lapsele (ma arvan, u 1m pikkusele). Seega mul küll selle kingi üle hea meel (peaks ka saama, sest mais plaanis sünnitada).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 3.jaanuril sündinud neiu sellist kingitust ei saanud Tartus .. aga magame praegu toas soojas magamiskotis ja tekikesed on ka olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Sünnitus Kingitus haiglast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.