Avaleht Ajaviite- ja muud jutud Kogemused Tallinna kirbuturgudega

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kogemused Tallinna kirbuturgudega

Postitas:
Kägu

Millised kogemused on teil Tallinnas asuvate kirbuturgudega? Ma mõtlen just neid, kuhu saab oma asjad paariks nädalaks müüki viia. Kuhu olete viinud ja kas on ära tasunud?

(0) (0)

Postitas:
Kägu

Kogemus Kadaka kirbuturuga, boksi rentisin kaheks nädalaks ja jäin pisut miinusesse, ei näinud ka mõtet pikendada. Pluusid olid 2-4 eurot, kõige kallim ese 30 (Tallinn Dollsi kleit). Seal tõesti peabki ise iga päev oma riiuleid korrastamas käima, müüjad sellega ei tegele. Kui enda asju kokku pakkisin, avastasin, et minu boksis oli ka päris mitu sellist asja, mis minule ei kuulunud (sh kaks talvejopet). Kuna mul oli konkreetne plaan mitte liiga täis toppida oma stanget, et võimalikul ostjal oleks mugav kaubaga tutvuda, oli see ikka päris halb üllatus, et minu renditud pinnal ka teised oma kaupa hoiavad… lisaks sellele olid mõned kleidid puude pealt maha kistud ja riiulile visatud.
Soovitan iseendale teha nimekiri asjadest, mille kohale viid, sest tagantjärgi mõtlen, et kui ma enda boksist endale mittekuuluvaid asju leidsin, siis tegelikult ei saa ka kindel olla, et mõnda minu asja mõnda teise boksi ei jäänud. Sellekohase märkuse tegin ka sealsetele klienditeenindajatele, kes ütlesidki, et nad ei saa garanteerida, et ostjad asjad õigele kohale tagasi viivad. 🙂 Kas neil prooviruumide juures proovitud riietele muidu stange oli, ei pannud mina tähele.
Üldiselt jäi kahjuks ebameeldiv mälestus sellest kohast ning seetõttu ka ise sinna ostma ei lähe.

Olgu veel öeldud, et pärast kirbuturu kogemust panin oma riided ostasse samade hindadega müüki ja sain kõigest lahti. 🙂

(1) (0)

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Avaleht Ajaviite- ja muud jutud Kogemused Tallinna kirbuturgudega