Esileht Kodunurk Kogu aeg ostan turult hapusid maasikaid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kogu aeg ostan turult hapusid maasikaid

Postitas:

Ma ei saa aru, kuidas see nii läheb. Vahet pole, kas on Eesti või Poola, Polka või Sonata või mis tahes. Isegi, kui on silt juures, et “eriti magus maasikas”, siis koju jõudes ja proovides on ikkagi hapud. Täna ostsin jälle 2 kilo maasikaid ja koju jõudes pidime perega kurvalt nentima, et hapud. Kuidas õnnestuks magusaid maasikaid osta, on kellelgi soovitusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 19:14; 11.08 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üldse ei saa aru, mis maasikaaeg see augustis on?? Vanasti sai maasikaid maksimaalselt juuli keskpaigani, siis tulid vaarikad. Aga jah – mina sain Pärnu turult selle aasta juulis mitu korda ühelt müüjalt väga magusaid maasikaid, kõige kallimad olid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üha rohkem kasutatakse frigo taimi, mis peale istutamist hakkavad samal aastal – 60 päeva pärast saaki andma. Mai lõpus – juuni algul istutatud maasikad annavad saaki augustis. Minu arust teeb maasika hapuks jahutamine (aitab paremini säilida). Leidke lähedusest maasikakasvataja – saate värskelt korjatud maitsvad marjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järsku polegi asi maasikates, vaid sinu maitsemeeltes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

see aasta on ju päikest ja sooja nii napilt, kust magusus tulla saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üldse ei saa aru, mis maasikaaeg see augustis on?? Vanasti sai maasikaid maksimaalselt juuli keskpaigani, siis tulid vaarikad. Aga jah – mina sain Pärnu turult selle aasta juulis mitu korda ühelt müüjalt väga magusaid maasikaid, kõige kallimad olid ka.

Tänan klienti! Eks selle magususe arvelt peavadki kallimad olema.
Hapuks teevad maasika maitset erinevad faktorid ja üks nendest on tõesti tugev jahutus.
Aga teemaalgataja, miks sa ei proovi turul? Kas ei lubata? Minu meelest kõik ikka lubavad, kui küsida.
Hilist maasikat saab külmutatud ja kevadel istutatud taimelt kaks kuud peale istutust. Ka see maasikas on suhteliselt kallis, kuna esimest saaki annab taim vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teemaalgataja, miks sa ei proovi turul?

Endale tundub imelik, et käin terve turu läbi ja söön järjekorras iga laua pealt maasikaid. 😀 Ostan selle järgi, et oleks ikka talu nimi väljas ja silmnähtavalt kohalik ning kobe mari. Kusjuures, ükskord mees ostis suvalt mingeid Kreeka maasikaid kevadel ja need olid lihtsalt imeliselt maitsvad ja magusad, seega pole asi ka minu maitsemeeles. Eile ostetud maasikad aga olid nagu plastmass – lõhna ka polnud. Ainult välimus oli väga ilus. Võrumaa maasikas oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 19:14; 11.08 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa enam üldse aru sellest maasika fenomenist, mida vanemaks, seda vähem tarbin. See suvi sõin vast kokku 1kg ja ei isuta ka enam, sügavkülma panin natuke. Söön meelsamini magusat arbuusi, minu kiiks siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa enam üldse aru sellest maasika fenomenist, mida vanemaks, seda vähem tarbin. See suvi sõin vast kokku 1kg ja ei isuta ka enam, sügavkülma panin natuke. Söön meelsamini magusat arbuusi, minu kiiks siis.

Sama siin. Mõni tassib endale kilode viisi koju ja topib veel sügavkülma ka täis – ei mõista, puuvilju ja (külmutatud) marju on ju aastaringselt poest saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain korra polkat ja see oli magus, päriselt oli, viljandi turult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Kogu aeg ostan turult hapusid maasikaid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.