Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kohalikule- katseajal TL lõpetamise teatamine ja kohe töötuna arvele võtmine.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kohalikule- katseajal TL lõpetamise teatamine ja kohe töötuna arvele võtmine.

Postitas:

Tere,
Lugu järgmine:
Nimelt mul on katseaeg 4.kuud, pole veel 2 kuudki hetkeks töötanud. Esiteks, kirjalikku töölepingut ei ole, pole isegi lugeda saanud!?
Jutt oli, et peale katseaega 100 eur palk tõuseb+ oma müügiboonus. Lepingut on lubatud terve kuu, ikka vel siiski ei ole.
Kuna tööandja poolsed lubadused, nii tootetutvustused, kuu aega oodatud leping, mida lygeda ja muud pisi asjad, nt.pole ma ka andnud mitte millelegi mitte ühtki allkirja.
Täitnud juhataja pole selle aja jooksul neist ühtki ja minul motivatsioon kadunud, töö ei vasta ootustele, mida lubati ja nüüd soov TL lõpetada. Kas mul on õigus, seda teha etteteatamata nn. päevapealt? No ja kui ma seda isegi ei tee teatan no ala, nädal või nii, soovin teatud kuupäevast TL lõpetada, kust tean, et ta tasub mulle töötatus päevade eest ja kuidas saan ka kindel olla, et ta töölepingu minu poolt palutud päeval lõpetab?, arvestades tema lubadusi. Kuna olen katseajaga tööl alles, ning mul on võimalus Töötukassa poolt katkestatud töötyskindlustushüvitist jätkata, seega ei taha ühtegi päeva kaduma lasta, kuna töötukassa avaldus hakkab kehtima alles esitamis päevast alates 8.ndast päevast, millega ma niigi kaotan 8 päeva.oma sissetulekust.
Kurjaks ja kahtlaseks teeb olukord, kust kuidas saan kindlustunde?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.06 16:41; 20.06 18:11; 20.06 18:16; 20.06 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuu aega oodatud leping, mida lygeda ja muud pisi asjad, nt.pole ma ka andnud mitte millelegi mitte ühtki allkirja.

Leping siiski on, aga suusõnaline. Kuigi jah seaduse järgi peaks olema kirjalik kui see on sõlmitud pikemaks ajaks kui 2 nädalat…isegi kui sa alla kuhugi kirjutanud pole. Töölepingu seaduse kohaselt võrdub tööle lubamine lepingu sõlmimisega.

Kas mul on õigus, seda teha etteteatamata nn. päevapealt?

Päeva pealt lahkudes peab olema toimunud midagi erakordset, ilma milleta enam lepingu jätkamine ei ole võimalik või mõistlik. Kas siis said mingi tervisekahjustuse, mis välistab edasise töö tegemise, tööandja korduvalt ei maksa palka jne. Antud juhul mina midagi erakordset ei näe, pigem soovitan lepingu lõpetada korraliselt. Katseajal olles pead ette teatama 15 kalendripäeva.

kust tean, et ta tasub mulle töötatus päevade eest ja kuidas saan ka kindel olla, et ta töölepingu minu poolt palutud päeval lõpetab?, arvestades tema lubadusi.

Selles sa ei saagi kunagi kindel olla. Juhul kui ta seda ei tee, siis pead töövaidluskomisjoni esitama tööandja vastu saamata jäänud palga nõude. Kuna sul kirjalikku töölepingut hetkel pole, soovitan sul igakülgselt juba koguda informatsiooni, et seal tööl üldse olid. Tee mingid fotod, jäta meelde nii palju infot kui võimalik (kolleegide nimed, tööprotseduurid, töögraafikust koopia vms), sest arvata on, et tööandja väidab töövaidluskomisjonis, et nad sind ei tunnegi ja sa pole seal kunagi töötanudki. Kas TÖR-s oled muidu registreeritud üldse või ei?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 17:51; 20.06 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tööleping loetakse sõlmituks hetkest, kui asud tööle. kirjalikku lepingut küsi meili teel, jääb sellest jälg maha. see, et sa pole kirjalikku lepingut saanud, ei muuda töösuhet olematuks.
ei, sul ei ole õigust päevapealt lõpetada, katseajal on etteteatamise aeg 15 kalendripäeva. kui lahkud varem, on tööandjal õigus sult varem lahkutud päevade eest keskmise tasu suurust hüvitist nõuda.
kui vimasel tööpäeval palk ei laeku, siis teed töövaidluskomisjonile avaldse ning nõuad saamata tasu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuu aega oodatud leping, mida lygeda ja muud pisi asjad, nt.pole ma ka andnud mitte millelegi mitte ühtki allkirja.

Leping siiski on, aga suusõnaline. Kuigi jah seaduse järgi peaks olema kirjalik kui see on sõlmitud pikemaks ajaks kui 2 nädalat…isegi kui sa alla kuhugi kirjutanud pole. Töölepingu seaduse kohaselt võrdub tööle lubamine lepingu sõlmimisega.

Kas mul on õigus, seda teha etteteatamata nn. päevapealt?

Päeva pealt lahkudes peab olema toimunud midagi erakordset, ilma milleta enam lepingu jätkamine ei ole võimalik või mõistlik. Kas siis said mingi tervisekahjustuse, mis välistab edasise töö tegemise, tööandja korduvalt ei maksa palka jne. Antud juhul mina midagi erakordset ei näe, pigem soovitan lepingu lõpetada korraliselt. Katseajal olles pead ette teatama 15 kalendripäeva.

kust tean, et ta tasub mulle töötatus päevade eest ja kuidas saan ka kindel olla, et ta töölepingu minu poolt palutud päeval lõpetab?, arvestades tema lubadusi.

Selles sa ei saagi kunagi kindel olla. Juhul kui ta seda ei tee, siis pead töövaidluskomisjoni esitama tööandja vastu saamata jäänud palga nõude. Kuna sul kirjalikku töölepingut hetkel pole, soovitan sul igakülgselt juba koguda informatsiooni, et seal tööl üldse olid. Tee mingid fotod, jäta meelde nii palju infot kui võimalik (kolleegide nimed, tööprotseduurid, töögraafikust koopia vms), sest arvata on, et tööandja väidab töövaidluskomisjonis, et nad sind ei tunnegi ja sa pole seal kunagi töötanudki. Kas TÖR-s oled muidu registreeritud üldse või ei?

Ja registreeritud olen töölepinguna kindlasti, kuna oli enne seda töötuna arvel ning konsultant on sellega kursis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.06 16:41; 20.06 18:11; 20.06 18:16; 20.06 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuu aega oodatud leping, mida lygeda ja muud pisi asjad, nt.pole ma ka andnud mitte millelegi mitte ühtki allkirja.

Leping siiski on, aga suusõnaline. Kuigi jah seaduse järgi peaks olema kirjalik kui see on sõlmitud pikemaks ajaks kui 2 nädalat…isegi kui sa alla kuhugi kirjutanud pole. Töölepingu seaduse kohaselt võrdub tööle lubamine lepingu sõlmimisega.

Kas mul on õigus, seda teha etteteatamata nn. päevapealt?

Päeva pealt lahkudes peab olema toimunud midagi erakordset, ilma milleta enam lepingu jätkamine ei ole võimalik või mõistlik. Kas siis said mingi tervisekahjustuse, mis välistab edasise töö tegemise, tööandja korduvalt ei maksa palka jne. Antud juhul mina midagi erakordset ei näe, pigem soovitan lepingu lõpetada korraliselt. Katseajal olles pead ette teatama 15 kalendripäeva.

kust tean, et ta tasub mulle töötatus päevade eest ja kuidas saan ka kindel olla, et ta töölepingu minu poolt palutud päeval lõpetab?, arvestades tema lubadusi.

Selles sa ei saagi kunagi kindel olla. Juhul kui ta seda ei tee, siis pead töövaidluskomisjoni esitama tööandja vastu saamata jäänud palga nõude. Kuna sul kirjalikku töölepingut hetkel pole, soovitan sul igakülgselt juba koguda informatsiooni, et seal tööl üldse olid. Tee mingid fotod, jäta meelde nii palju infot kui võimalik (kolleegide nimed, tööprotseduurid, töögraafikust koopia vms), sest arvata on, et tööandja väidab töövaidluskomisjonis, et nad sind ei tunnegi ja sa pole seal kunagi töötanudki. Kas TÖR-s oled muidu registreeritud üldse või ei?

Ja registreeritud olen töölepinguna kindlasti, kuna oli enne seda töötuna arvel ning konsultant on sellega kursis.

Olen töölepingut palunud ka vähemalt meiligi saata ja mul on ka meil, kus ta vastas mulle, et jah me teeme loomulikult selle sellel nädalal ära, mis oli muidugi veel maikuus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.06 16:41; 20.06 18:11; 20.06 18:16; 20.06 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kindel, et aitab 14.päevast, ei pea olema 30 päeva?

TLS § 96. Ülesütlemisest etteteatamine katseaja eesmärgi mittetäitmise tõttu
Töölepingu võib katseajal üles öelda vähemalt 15-kalendripäevase etteteatamistähtajaga.

mul on õigus ometigi töölepingut nõuda?!

Loomulikult on!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 17:51; 20.06 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kindel, et aitab 14.päevast, ei pea olema 30 päeva?

TLS § 96. Ülesütlemisest etteteatamine katseaja eesmärgi mittetäitmise tõttu
Töölepingu võib katseajal üles öelda vähemalt 15-kalendripäevase etteteatamistähtajaga.

mul on õigus ometigi töölepingut nõuda?!

Loomulikult on!

Tänud vastajad Teile kôigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.06 16:41; 20.06 18:11; 20.06 18:16; 20.06 18:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kohalikule- katseajal TL lõpetamise teatamine ja kohe töötuna arvele võtmine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.