Esileht Ilu ja tervis kõht peale rasedust

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: kõht peale rasedust

Postitas:

Kirjutage palun oma kogemustest, kes on üritanud venitusarme vähendada ja lõtvunud nahka kõhul pinguldada! Jah, venitusarme ära ei kaota ja kõhtu tagasi endiseks ei saa, kuid usun, et midagi annab asja parandamiseks ikkagi ära teha? Millised on teie kogemused – nii positiivsed, kui negatiivsed, erinevate salongihoolduste, kreemide jmt ravivahenditega? Trenni teen iga päev, toitun tervislikult, kehakaal on normis, kõht iseenesest trimmis. Probleemiks polegi niivõrd tegelikult need armid ise, kuivõrd just nahk, mis on nende ümber lõtv ja veidi kortsus. Laps on 15 kuud vana.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 12:36; 12.06 10:37; 14.06 14:32; 14.06 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast kolmandat last kulus mul kaks aastat pidevat kõhulihase treeningut (nii diagonaal kui muud mitmekesised kõhulihaste harjutused), et seda veninud nahakotti oma kõhult vähem märgatavaks saada. kreemid küll ei aidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitas see, kui peale teist last hakkasin jooksmas käima ja planku tegema. Palju ei olnudki vaja, 2 min planku ja 2 tundi jooksu nädalas. Kolme kuuga oli kõht parem, kui peale esimest last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid lapsepõlves tõelised kulturisti-kõhulihased. Ka enne rasedusi olid kõhulihased üsna selgelt välja joonistunud, kuigi selleks ajaks oli seal juba pisut rohkem rasvakihti peal. AGA… peale mõlemaid rasedusi on olukord olnud minu jaoks katastroofiline. Meeletu diastaas (vabalt sai terve käelaba põiki naba juurest sisse pista), sellest tulenevalt lotandav punnkõht ja peale teist rasedust veel ka venitusarmid.

Mind on aidanud ainult järjekindel pilates vähemalt kord nädalas. Kusagil kolm aastat on mõlemal puhul kulunud ennekui olen kõhu enam-vähem saanud. Planku ma võingi jääda tegema – teeme seda muuhulgas ka igas pilatesetrennis mitu korda. Kaks minutit planku järjest pole minu jaoks mingi probleem. Ikka korralikult, selg sirge, naba sees jne. Aga kõht sellest küll oluliselt ei ole paremaks läinud. Ikka hulk erinevaid harjutusi ja kõige parem kui mitte matil, vaid pilateserullil või vähemalt pallil. Siis tunnen peale trenni, et lihased on nagu natuke mahvi ka saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina arvan, et see oleneb ikka inimesest ja tema nahast. mina näiteks enne rasedust tegelesin tantsutrenniga ja peale seda jõutrenniga- kõhulihased olid tip-top. peale rasedust mul kõht kadus väga kiiresti ja nägin välja parem kui enne rasedust, treenitud kõhulihased olid kasuks. aga on inimesi, kellel nahk ei lähe nii kiiresti tagasi kui enne rasedust(minu sõbrannal kulus ikka 4 aastat), see tähendab, et kõht on sile, aga nahk lotendab ja on kortsuline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, mure ongi selles, et kõht ise on sile, aga nahk lotendab:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 12:36; 12.06 10:37; 14.06 14:32; 14.06 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates ongi sageli probleem pigem nahas mitte lihastes seal all. Nahk vajab niisutust nii seestpoolt kui ka väljastpoolt. Kartsin kohutavalt rasedusarme kuna rindadel on mul juba venitusarmid. Kogu raseduse möllasin naha hüvanguks- jõin rohkem vett, pesin ainult jaheda veega max 1x päevas dushi all (kuum vesi kuivatab nahka) ja käisin meres ujumas, õlitasin ja masseerisin peale veeprotseduure eucerini kehaõliga kõhtu ja aeg-ajalt kandsin ka bandaa¸i. Jahe vesi ja massaa¸ tõstavad naha toonust. Ja olin super õnnelik sest mingeid venitusarme ei tekkinudki! Imetades kadus kõhukumerus umbes 4 kuuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armide vahel olev nahk ei tõmbu enam sigreks kuna armid venitavad naha ühendused katki. Igasugust rippuvat kõhtu saab treeninguga tagasi, rebestatud nahka aga mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, probleem on nahas, mitte lihastes, olen seda korduvalt siin ka ise toonitanud. Aga võimalik, et sa poleks neid arme saanud ka ilma kogu selle möllamiseta;) Ise niisutasin ja hoolitsesin samuti nii enne kui peale rasedust hoolega. Esimese rasedusega võtsin juurde 25 kg ja kõht oli pärast kiiresti ilus sile tagasi, aga teise rasedusega tulid raseduse viimasel nädalal armid. Ja nahk ongi tõesti nende armide vahel kortsus. Kuigi – on tasapisi koguaeg paremaks läinud, hetkel ei saa näiteks võrrelda kõhtu eelmise suve seisuga, aga randa ei julge praegugi veel eriti minna..:(

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arvates ongi sageli probleem pigem nahas mitte lihastes seal all. Nahk vajab niisutust nii seestpoolt kui ka väljastpoolt. Kartsin kohutavalt rasedusarme kuna rindadel on mul juba venitusarmid. Kogu raseduse möllasin naha hüvanguks- jõin rohkem vett, pesin ainult jaheda veega max 1x päevas dushi all (kuum vesi kuivatab nahka) ja käisin meres ujumas, õlitasin ja masseerisin peale veeprotseduure eucerini kehaõliga kõhtu ja aeg-ajalt kandsin ka bandaa¸i. Jahe vesi ja massaa¸ tõstavad naha toonust. Ja olin super õnnelik sest mingeid venitusarme ei tekkinudki! Imetades kadus kõhukumerus umbes 4 kuuga.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 12:36; 12.06 10:37; 14.06 14:32; 14.06 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On keegi proovinud armiravi laseriga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 12:36; 12.06 10:37; 14.06 14:32; 14.06 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen ka planku ja käin trennis. Aga kas olete olnud plangus paljalt, siis on nii selgelt näha see vedel rippuv kõht, kui muu on pinges. Oeh, see on kole, niisama seistes pole nii väga nähagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul arme pole. aga ka plank on rippuva kõhuga või õigemini rippuva kõhunahaga. seistes on veel päris ok. vähemalt seistes ei ole seda rippumist näha.
eriti kena on veel siis, kui pingutan seistes kõhulihaseid. siis ei paista üldse välja, et mul on 3 last kantud. nagu polekski rase olnud.

kas te elate koguaeg nii, et pingutate kõhulihaseid? ma küll unustan selle ära ja nii ongi kõht ees tavaliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis kõht peale rasedust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.