Esileht Ilu ja tervis Kõhukinnisus ja kaal ei lange

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kõhukinnisus ja kaal ei lange

Postitas:

terve elu vaevanud mind kõhukinnisus, wcs käin nagu väike jänes, paar pisikest pabulat kui sedagi, normaalne kui nädalas korra üldse wcs käin. Sellise seedimise juures ei imesta üldse, et kaalu iga söödud ampsu peale juurde tuleb.
Nüüd väga tõsiselt tegelenud oma kaaluga üle kuu, joon vähemalt 2l vett, liigun palju, toidus vägapalju puu ja juurvilju, 1400kcal päevas. Kõht ikka kinni koguaeg. Ei aita ei peedi, kiivi, ploomide söömine ei kefiiriga linaseemnejahu, ei hommikuti klaas sidrunivett.
Nädala olin ainult smuutitoidul, palju kõiksugu puu ja juurvilju ja seemneid kuid vaid esimesed 3 päeva oli väljaheide korrapärane ja normaalne ja algas taas mu jänkuelu.
Mida ometi teha, lahtistit igapäevaselt manustama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 09:02; 11.04 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi juua must kohvi ilma lisadeta peale ärkamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm..selle aja peale, kui õigesti toituda, siis peaks küll kõht korda minema ja ainevahetus korralikult tööle hakkama. Endal teeb magneeium korraliku töö, kui võtta tunduvalt rohkem, kui päevanorm (magneeisum on organismile muidu vajalik mineraal, mida eestlastel vähe). veel võib mõjuda probiootikumid.´(ka rohkem, kui norm)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesiumi saab keha mul jalavannidega ja probiootikume olen võtnud kuuridena kuid ei mingit muutust. Kohvi on tõesti see mis aitab tihtilugu kuid mitte alati. Kui juba kaua pole taas nr2 käinud joon latte ja garanteeritud on “plahvatus” 30minuti jooksul, kuid see toimib kord nädalas kui iga päev hakkasin jooma siis effekt puudus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 09:02; 11.04 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt sama probleem. Mitte ükski nn. lahtistav söök ei aita. Seega, ma arvan, et vastajail ei ole mõtet vaeva näha ja soovitada: joo kohvi, söö peeti ja kiivit, võta magneesiumit. See lihtsalt ei aita. Ilmselt on see siiski mingi tervisehäda või organismi omapära, mida ainult toitumise korrigeerimisega muuta ei saa.
Minul on kilpnäärme alatalitlus. Väga võimalik, et see on põhjuseks. Olen küll tabletiravil – TSH on nüüd normaalne, kuid on mingid näitajad, mis on ja jäävadki korrast ära, sest sellele ravi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin ka krooniline kõhukinnisuse all kannataja ja ei aidanud ükski soovitatud söök ega jook rohkem kui paar päeva.
Minule aitas magneesium ja just üht sorti magneesium. Kuna ma elan välismaal, siis ei hakka siin reklaamima mis sorti magneesium just mul aitas, sest ma tean, et Eestis selle tootja tooteid müügil pole. Kord olin suvel Eestis ja magneesium sai otsa, kõht läks kohe kinni. Ostsin magneesiumit, aga mõju puudus täiesti. Tulin varsti koju tagasi, ei hakanud teisi proovima, aga loo mõte on selles, et kui magneesiumi toidulisand ei aita, siis võibolla aitab mõne teise tootja konkreetne toode. Minu jaoks on magneesium nii oluline, et on nagu elu enne ja elu pärast magneesiumi avastamist.Võtan tavalise päevadoosi. Üle soovitatud koguse ei pea võtma selleks, et kõht korras oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin ka krooniline kõhukinnisuse all kannataja ja ei aidanud ükski soovitatud söök ega jook rohkem kui paar päeva.
Minule aitas magneesium ja just üht sorti magneesium. Kuna ma elan välismaal, siis ei hakka siin reklaamima mis sorti magneesium just mul aitas, sest ma tean, et Eestis selle tootja tooteid müügil pole. Kord olin suvel Eestis ja magneesium sai otsa, kõht läks kohe kinni. Ostsin magneesiumit, aga mõju puudus täiesti. Tulin varsti koju tagasi, ei hakanud teisi proovima, aga loo mõte on selles, et kui magneesiumi toidulisand ei aita, siis võibolla aitab mõne teise tootja konkreetne toode. Minu jaoks on magneesium nii oluline, et on nagu elu enne ja elu pärast magneesiumi avastamist.Võtan tavalise päevadoosi. Üle soovitatud koguse ei pea võtma selleks, et kõht korras oleks.

ütle siis, kui raatsid, magneesium, mis sul aitas.
Paljud eestlased reisivad ringi ja saavad seda mujalt osta, palud isegi elavad Välismaal – su infost võiks abi olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 10:25; 12.04 21:20; 13.04 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hooldushaiglas antakse lamajatele haigetele, kel kõhuprobleemid, iga söögikorra eel väike topkatäis õli. Proovi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linaseemneōlist vōib abi olla. Mina olen tarbinud. Aitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhukinnisuse vastu aitab väga hästi Diasporal magneesium. Tabletina on kõige mugavam. Võtad lihtsalt 2-4 tabletti päevas ja kõht käib läbi.
SEda ei tasu karta, et magneesiumit liiga palju saaks. Kui seda saab palju, siis teebki kõhust lahti ja ülejääk tuleb välja.

Ei käi läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 10:25; 12.04 21:20; 13.04 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Kõhukinnisuse vastu aitab väga hästi Diasporal magneesium. Tabletina on kõige mugavam. Võtad lihtsalt 2-4 tabletti päevas ja kõht käib läbi.
SEda ei tasu karta, et magneesiumit liiga palju saaks. Kui seda saab palju, siis teebki kõhust lahti ja ülejääk tuleb välja.

Ei käi läbi.

No siis sa ei võta piisavalt palju magneesiumi, pead kogust suurendama.
Ja kõige parem on just Diasporali magneesium.

Ise kasutasin neid tablettidena, kahjuks igas apteegis neid ei müüda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aitas Duphalac siirup.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:

Kägu kirjutas:Kõhukinnisuse vastu aitab väga hästi Diasporal magneesium. Tabletina on kõige mugavam. Võtad lihtsalt 2-4 tabletti päevas ja kõht käib läbi.
SEda ei tasu karta, et magneesiumit liiga palju saaks. Kui seda saab palju, siis teebki kõhust lahti ja ülejääk tuleb välja.

Ei käi läbi.

No siis sa ei võta piisavalt palju magneesiumi, pead kogust suurendama.
Ja kõige parem on just Diasporali magneesium.

Ise kasutasin neid tablettidena, kahjuks igas apteegis neid ei müüda.

Kasutan samuti Disaporali, aga kõhukinnisuse põhjuseks on hoopis soole motoorika puudumine – siis isegi väga vedel soolesisu ei taha niisama lihtsalt välja tulla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 10:25; 12.04 21:20; 13.04 09:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Kõhukinnisus ja kaal ei lange

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.