Esileht Kodunurk Kohutav uriinilehk koduses WC-s

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kohutav uriinilehk koduses WC-s

Postitas:

Kas kellelgi on sellist õudu tulnud üle elada, et WC hakkab äkki haisema? Ehk siis mul on 2 nädalat peaaegu võimatu enda kodus WC-sse minna, kuna see lehk tapab. Vänge piss, mis tuleb kus kohast?
10x juba küürinud ja lõhnastanud.
KÜ esimeest on teavitatud, ta isegi ei tule vaatama aga ütleb, et see on tuulte pöördumisest ning sellest, et kasutan köögis pliidi kohal imurit.

Lisasin, et öösel on hais eriti kohutav, hingemattev ja siis ju midagi süüa ei tehta.
Temale olevat teadja nii öelnud.Ehk siis täielik mömm ja abi temalt ei saa.

Kellelgi on reaalselt sarnast olukorda olnud ja kus oli põhjus? Teaks teemaga edasi minna.
Vabandan sellise teema pärast, kuid siin on ilmselt liiklus suurem, kui KÜ tegelaste emaili või kõnet oodata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 08:29; 23.02 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul oleks võimalik minna katusele ja vaadata, kas sinu korteri tualetist tulev kanalitoru ots on korras – pole mingit takistust ees? Võta pudeliga vesi kaasa, vala torusse, kuula, kas jookseb vaba solinaga alla ära…
Köögil ja vannitoal on omaette ventilatsioonilõõrid, kanalisatsiooni tuulutus käib aga sellesama toru kaudu, mille kaudu reovesi minema läheb ehk püstakutoru ulatub katusele.

Kas sul on teada, kas kanalisatsioonipüstak on vana malmtoru või on vahetatud uue plasttoru vastu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vesi haisulukust ära ei kao, on kanalisatsiooni tuulutus korras.
Ventilatsiooni osas isegi kui vent oleks täiesti kinni, ei tohiks korralikult puhtaks küüritud potiga WC rämedalt haiseda.

Võiks kahtlustada, et kuskil on kanalisatsiooni toru katki/avatud; ja/või seina sees (püstakus) leke. Kas ülemistel ja alumistel naabritel on kõik korras?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 09:12; 23.02 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu WC lehkab. Küll mitte hingematvalt, aga selle eest pidevalt. See on nii kummaline, et pole osanud isegi kellegagi kõnelda sellest. Mis mõttes ja kuidas see võimalik on, et tänapäevane vesiklosett lihtsalt haiseb nagu lampkast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud haisevat WC-d. Tavaliselt on abi veest ja pesuainest. Tuleb pesta igalt poolt. Kogu poti ümbrus, kõik vahed jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on sellist õudu tulnud üle elada, et WC hakkab äkki haisema? Ehk siis mul on 2 nädalat peaaegu võimatu enda kodus WC-sse minna, kuna see lehk tapab. Vänge piss, mis tuleb kus kohast?
10x juba küürinud ja lõhnastanud.
KÜ esimeest on teavitatud, ta isegi ei tule vaatama aga ütleb, et see on tuulte pöördumisest ning sellest, et kasutan köögis pliidi kohal imurit.

Lisasin, et öösel on hais eriti kohutav, hingemattev ja siis ju midagi süüa ei tehta.
Temale olevat teadja nii öelnud.Ehk siis täielik mömm ja abi temalt ei saa.

Kellelgi on reaalselt sarnast olukorda olnud ja kus oli põhjus? Teaks teemaga edasi minna.
Vabandan sellise teema pärast, kuid siin on ilmselt liiklus suurem, kui KÜ tegelaste emaili või kõnet oodata.

Mul oli aastaid tagasi sama, tundus müstiline ja sai kaua kannatatud.
Lõpuks selgus, et ülemisel naabril ajas kusagilt mikropraost midagi läbi. WC põrandal oli tal linoleum ja alles siis sai aru kui linoleumialune lirtsuma hakkas. Nii et vesi ja kusi olid siis tema põranda ja minu lae vahele immitsenud. Lasi poti uuesti paigaldada ja varsti oli hais kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen tähendanud, et vahel hakkab wc lambist haisema, kui õhurõhk väljas järsult muutub ja hais kaob mõne päeva pärast iseenesest, kui rõhk taas muutub. Teine võimalus on, et haisulukk ei tööta korralikult, see juhtub siis, kui elamu kanalisatsioonitorud on kergelt juba ummistunud. Kolmas võimalus, et kui sinuga sama wc-d kasutavad ka meessoost isikud (mees, poeg), siis tuleb seinu vetsupoti ümbert küürida ikka iga nädal korralikult, sest sinna maanduvad pritsmed, mis välja ei paista, aga hakkavad kiiresti haisema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pott on katki või on silikoon mõne muhvi vahelt ära kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu WC-s on ruumi küüritud kordi.Iga päev nühkinud. Pigem on see ruum lõhnav olnud.
Mul on käinud alumine naaber uurimas, kas meie WC haiseb-ise nuusutanud ka. (tal olevat haisenud). Meil mitte. Sai kinnitust.

Nüüd äkki 2 nädalat kohutav virtsahais. Immitseb uksest tuppa ka.Selline kibe uriinikas. Muide, on hetki, kus päeva jooksul seda haisu paar tundi pole. Muidu ikka 24/7

Nagu krants iga pilu nuusutanud- ei ole! Isegi õhutusavast ei tunne. samas ruum on tummine. Kohutavalt härib, just seetõttu, et varem ju pole olnud ja on järsku tulnud. Kuna KÜ mees rääkis, et see tuleb mulle, kui süüa teen või tuuled tiirutavad…..No ma ei tea. Varem on ka tuult olnud ja sööki tehtud. Lisaks öösiti ju ei tee, kuid siis hakkab une pealt iiveldama. Pressib ukse vahelt tuppa. Ikka selline ühiskasutatava WC hais kohe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 08:29; 23.02 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks soovitus veel, ma küll ei tea kas see korteri puhul üldse toimiv on, aga igaks juhuks siiski.
Meil eramajas, hakkaska WC haisema nagu kuivkäimla. WC põrandal on meil äravoolukoht, aga seda üldse ei kasuta, ja seal kuivas haisulukk ära ja hakkas haisema. Valasin 2-3 ämbritäit vett sealt alla ja asi korras. Äkki sul on ka põrandal mingi äravool, mida ei kasuta ja mis haiseb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil eramajas, hakkaska WC haisema nagu kuivkäimla. WC põrandal on meil äravoolukoht, aga seda üldse ei kasuta, ja seal kuivas haisulukk ära ja hakkas haisema. Valasin 2-3 ämbritäit vett sealt alla ja asi korras. Äkki sul on ka põrandal mingi äravool, mida ei kasuta ja mis haiseb?

See võib olla vägagi teema ka kortermajas ja mõnikord on põrandatrapid üsna peidetud kohas, vaiba või mati all, vannitoamööbli varjus vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 09:12; 23.02 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks soovitus veel, ma küll ei tea kas see korteri puhul üldse toimiv on, aga igaks juhuks siiski.
Meil eramajas, hakkaska WC haisema nagu kuivkäimla. WC põrandal on meil äravoolukoht, aga seda üldse ei kasuta, ja seal kuivas haisulukk ära ja hakkas haisema. Valasin 2-3 ämbritäit vett sealt alla ja asi korras. Äkki sul on ka põrandal mingi äravool, mida ei kasuta ja mis haiseb?

Meil sama.
Põrandas olev äravool (mida enam ammu ei kasutanud) haises, ei aidanud lõpuks ka igapäevane veevalamine, lõpuks kleepisin selle kinni ja panin kapi selle koha peale ette. Hais kadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vana torumehe soovitus:
põrandas oleva äravooluava nimi on trapp.
valage trappi pool klaasi toiduõli, õli jääb vee pinnale, see ei aurustu ja trapp ei kuiva ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vana torumehe soovitus:
põrandas oleva äravooluava nimi on trapp.
valage trappi pool klaasi toiduõli, õli jääb vee pinnale, see ei aurustu ja trapp ei kuiva ära.

Esmalt soovitan siiski vett valada ja siis õli. Aga kui põrandaküte ka toimib siis ega see õli ka nii väga kaua ei aita.
Lisaks soovitan väga täpselt üle vaadata poti väljaviik, endal avastasin pika otsimise peale sentimeetri pikkuse olematu laiusega piiisikese prao, sealt see hais tuligi.
Välistada ei saa muidugi ka ülemiste naabrite probleeme või kui keegi naabritest on torusid ümber ehitanud ja nüüd vaakumiga tõmbab haisulukud kuivaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll nii jubedalt ei haisenud nagu teemaalgatajal, kuid siiski piisavalt ja ma ei saanud ka üldse aru, kust see tuleb. Lõpuks selgus, et ülemisel naabril wc äravool lekkis. Ja see imbus tema põranda ja minu lae vahele. Näha polnud midagi, sest nii palju korraga ei lekkinud esialgu, et oleks läbi tilkunud. Kuni ühel hommikul ärkasin vihmasaju hääle peale .. mis tuli minu vannitoa laest:( Laepaneelis oli miski auk ripplae taga ja sealt tuli läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Kohutav uriinilehk koduses WC-s

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.