Esileht Kodunurk kohvimasinat

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kohvimasinat

Postitas:

d.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, minul on kõige lihtsam espressomasin, sellega saab lattet ka teha. Puhastamisel ajan ka õpetusest näpuga järge, aga valesti pole kunagi midagi läinud, alati vilgub just see tuli, millist nuppu on vaja vajutada, keerata või kandikut tühjendada. Enda masina miinuseks loen seda, et nii kohvi kangust kui ka portsu suurust saab ainult elektrooniliselt reguleerida, kuna ma seda teha ei viitsi, siis joongi tehaseseadistusega kohvi. Mulle sobib. Kui teinekord külalised kangemat soovivad, siis on probleeem.
Seega soovitaks vaadata sellise masina, millel vähemalt kohvi kangust saab nupust reguleerida mugavalt, portsu suurus vast pole nii oluline.
Enamus espressomasinaid vist teevadki nii tavalist kohvi, kui espressot kui ka lattet. No mine kuhugi elektroonikapoodi ja uuri või lausa spetsiaalsesse kohvipoodi, kus masinaid müüakse. Mina sain enda oma kingituseks, seega pole väga süvenenud, tuttavatel ja tööl on sarnased, mõned paremad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil on Jura espressomasin. Sellega saab teha nii espressot kui tavalist. Lisaks on kaasas latte tegemiseks piimavahustaja, aga seda me pole kasutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on jura, mingit probleemi ei ole puhastusprogrammide kasutamisega, masin ütleb praktiliselt kõik ette, mis teha vaja. no olgu, alguses vaatasime paar korda kasutusjuhendist ka.

mis masinatetüüpe puudutab, siis kõik need masinad teevad ikka tavalist kohvi, espressot ja piimakohve. niisama kuuma vett annavad ka 🙂 osadel masinatel lihtsalt on piimakohvide tegemine lihtsam, ei ole vaja tassi tõsta, piima käsitsi vahustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka Jura masin. Teeb kõike kohvisorte, puhastamine on lihtne. Kohvi kangust ja kogust saab paika seadistada, aga saab ka jooksvalt juurde panna. Mina näiteks joon lattet, aga mees tahab sinna mõnikod kohvi rohkem sisse siis keerab kohvi jooksmise ajal lihtsalt ml juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk kohvimasinat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.