Esileht Kodunurk Kõige lahedamad moes olnud sisustuselemendid läbi aegade

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kõige lahedamad moes olnud sisustuselemendid läbi aegade

Postitas:

Tumedast spoonist ümmargune laud, mida sai keskelt pikemaks teha.
https://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_29930831.jpg

Varajane Tarbeklaas (Ingi Vaher tööd).

Mul selline laud seisab garaaziz, seni pole vaja l’inud, ehk lastest keegi hakkab tahtma.

Aga meeldib ka kristall, ja üks suur põrandavaas on ka hea, kui kodus on nagu vanasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks igale asjale ole ikka oma koht. mõni asi ühes kohas super ja teises kohas rõve. ma ise muidugi ka spetsialist (sisearhitekt, noh). minule väga meeldivad need klõbisevad narmastilbendised, mis ukseavadesse pannakse (guilty pleasure!), aga muidugi mitte igal pool. unistan sellisest interjöörist ka, kuhu need sobida võiks: 70-ndate chick modern või bangalo stiil. enamus inimesi peab neid muidugi rõvedaks, ega ega isegi päevavalges ja avalikult seda tunnistada ei julge 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naljakas, et mida eelmises sisustuselementide nimekirjas peeti koledaks, on siin teemas juba ilusad.
varsti tuleb keegi ja hakkab aiapäkapikke kiitma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naljakas, et mida eelmises sisustuselementide nimekirjas peeti koledaks, on siin teemas juba ilusad.
varsti tuleb keegi ja hakkab aiapäkapikke kiitma.

Selles ju võlu ongi, et kõik inimesed, kodud (ja põlvkonnad!) on erinevad.
Mina, eelmise sajandi viimase kolmaniku väljalase, pean väga koledateks nõuka-aegseid tooteid, mis olid pea igas korteris ja ümbritsesid mind igal pool – neist on lihtsalt nii villand. Läikivad tumepruunid sektsioonkapid, mis katsid terve seina, postamendid sõnajalgadega, plastikmoodulitest lambikuplid, valge (veidi teises toonis ustega) standardne köögimööbel, väikesed seinariiulid, mille peal pott luuderohuga, suvalised lillemaalid diivani kohal, heegeldatud ja tärgeldatud linikud igal võimalukul pinnal, volangidega kardinad jne, jne.
Samas mu lapsed, kes pole selle keskel elanud, peavad nii nõndagi neist põnevaks ja toredaks.
EE-s oli just juttu Vana Toomase lambist ja selle suurest menust omal ajal nii meil kui ka naaberriikides. Ka minu emakodus oli neid mitu, samuti mõlema vanaema majas.
Mina ei tahaks midagi niisugust oma kodus enam näha, täitsa jube tundub.
Aga mu lapsed (ja ka nende eakaaslastest sõbrad) on uuesti vaimustuses 🙂
Mulle omakorda meeldib eelmise sajandi algupoole mööbel, eriti köögikummutid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 10:51; 04.08 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks igale asjale ole ikka oma koht. mõni asi ühes kohas super ja teises kohas rõve. ma ise muidugi ka spetsialist (sisearhitekt, noh). minule väga meeldivad need klõbisevad narmastilbendised, mis ukseavadesse pannakse (guilty pleasure!), aga muidugi mitte igal pool. unistan sellisest interjöörist ka, kuhu need sobida võiks: 70-ndate chick modern või bangalo stiil. enamus inimesi peab neid muidugi rõvedaks, ega ega isegi päevavalges ja avalikult seda tunnistada ei julge ????

Sisearhitekt nimetab teatud sisustuselemente “rõvedaks”? Ja ei oska kirjutada inglise keeles sõna “chic”?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Kodunurk Kõige lahedamad moes olnud sisustuselemendid läbi aegade

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.