Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kõik tuludeklaratsioonist

Näitan 25 postitust - vahemik 541 kuni 565 (kokku 565 )

Teema: Kõik tuludeklaratsioonist

Postitas:

Minul selline küsimus, käisin 2012 kuni 03.12 tööl, dekreet algas 04.12 ja rahad dekreedi eest sain samuti detsembris. Tutvusin nüüd deklaratsiooniga ja minu suureks üllatuseks ei saa ma sentigi tagasi. Huvitav miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapse trennilt saab ka tulumaksu tagasi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ühel vanaemal on ainult koolituskulud 238 ¤, miks ta ei saa sealt tagasi siis midagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KOHALIKULE laen ca 5 aastat tagasi võetud maja renoveerimiseks ,maja mehe nimel.Varem pole deklaris neid intresse märgitud ,nüüd on????minuarust meie laenu puhul miskit tagasi saada pole.sellel aastal teen deklari üksi ka.Laenu kohta peaksin lisama ka mingeid andmeid(summasid mida ma ei tea),deklarit esitada ilma nendeta ei lase.Kas mõttet üldse tõmmelda või kustutan lihtsalt selle laenuintressi rea ära ja kõik?tänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laen ca 5 aastat tagasi võetud maja renoveerimiseks ,maja mehe nimel.Varem pole deklaris neid intresse märgitud ,nüüd on????minuarust meie laenu puhul miskit tagasi saada pole.sellel aastal teen deklari üksi ka.Laenu kohta peaksin lisama ka mingeid andmeid(summasid mida ma ei tea),deklarit esitada ilma nendeta ei lase.Kas mõttet üldse tõmmelda või kustutan lihtsalt selle laenuintressi rea ära ja kõik?tänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kikisiki kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!

Palun aidake mind ei saa aru palju ma tagasi siis saan
1 laps olin eelmine aasta dekreedis.
näitab selliseid andmeid
pension 747,69
pension 306,78
vanemahüvitis 3078,01
palk 780,85
eesti haigekassa dekreedirahad 2277,80

Kinnipeetud tulumaks 996,47

Tänud abistajatele :)[/tsitaat]

Kas sa tunned ainult Perekooli lehte? Jube raske küll minna netipanka ja e maksuametisse, seal tuleb kohe ette palju tagasi saad. Õudne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Olin 2012 a lapsega palju haiguslehel – kas tänu sellele saan kuidagi miskit rohkem tagasi ja pean lapse ka deklaratsiooni panema? Samuti on koolituskulusid 120eurot aga ühe lapse olemasolu siis miskit kaasa ei aita eks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru kas ma olen midagi maha maganud või.. seletab äkki keegi targem?

Kui ma pole aastat tööl olnud, vaid alustasin eelmine aasta mais.. ja olen tulumaksu maksnud mai ’12 – dets ’12, kogu tulu on 6420 ja kinnipeetud tulumaks on 1071, siis kuidas on võimalik, et tagasi saan reaalselt 151 eurot? Kas on mingi seadusemuudatus vahepeal olnud, olen millestki valesti aru saanud? Arvasin, et kogu tulumaks tuleb tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ise ringi tõsta koolitusi, siis tuleb aga teiselt kindlasti ära kustutada, kui endale lisad nt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 18:31; 15.02 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah võib ise ringi tõsta, kuid kui tõstad ära unusta eelmiselt ära kustutada, kuna sama koolitust ei saa kahel korral deklareerida.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui koolituskulud on automaatselt ühele vanemale (vastavalt sõlmitud lepingule) sisestatud, kas võib neid ise ringi tõsta teise vanema deklaratsiooni?[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 18:31; 15.02 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lasseisa,kes poel iial lapsega suhelnud a on synnitunnistusel deklareerib lapse lasteaiaarvet, mis minakui ema nyyd tegema peaks , mina ju tegelikult maksan neid arveid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas keegi enam üldse loeb seda teemat aga tekkis küsimus. Kas juhul, kui laste pealt on tulumaksutagastuse saanud ema Eesti riigilt, võib laste olemasolu märkida ka isa teise riigi tuludeklaratsioonile? Laste arvelt tulumaksu teises riigis ei vähendata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.01 18:45; 27.01 15:18; 27.01 17:19; 27.01 17:21; 31.01 01:36; 16.02 17:17; 16.02 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on eelmisest kooselust laps. Nüüd on uus mees ja temaga 2 last. Kas uus mees saab ka minu esimese lapse enda deklaratsiooni lisada, kui meie kasvatame teda ühiselt?[/tsitaat]

Mul sama küsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Eestis on laste ema saanud tulumaksu tagastust laste pealt, kas laste isal on välisriigis õigus lapsi deklaratsioonile märkida? Tulumaksu tagastust laste pealt selles riigis ei saa, küll aga mõjutab ülalpeetavate arv muudelt kuludelt saadava tulu tagastust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.01 18:45; 27.01 15:18; 27.01 17:19; 27.01 17:21; 31.01 01:36; 16.02 17:17; 16.02 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tulumaksutagastus on 288 eurot, siis ei ole võimalik seda kohtutäituril arestida?:)
See jääb ju alla elatusmiinimumi.
Lihtsalt huvitas, pole vaja hakata sappi pritsima 🙂
Aitäh! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui koolituskulud on automaatselt ühele vanemale (vastavalt sõlmitud lepingule) sisestatud, kas võib neid ise ringi tõsta teise vanema deklaratsiooni?[/tsitaat]

Sa ise ei saa midagi tõsta. Küll aga saab seda teha koolituse müüja. Ehk siis näiteks tahad Audentese trenni tõsta enda nimelt isa nimele, siis pöördud Audentese raamatupidaja poole ja palud temal ümber tõsta ühelt isikukoodilt teisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse täiendav tulumaksuvabastus teisest lapsest,teeme ühisdeklaratsiooni ja lapsed minu nime all ja seal laste nimede järel kastid kus punased ristid sees ja mehel read tühjad aga ka kastides punased ristid. Kas jätan nii nagu on või pean ära kustutama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 14:38; 17.02 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline küsimus, et kuna kohtutäitur on mu pangakonto arestinud siis kas ma võin oma tulumaksu tagastuse lasta kanda kas abikaasa või lapse arvele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal saite eelmine aasta tulumaksu tagastuse, kui teil esines Maksuameti ees võlgnevus. Nimelt hilinesin ühe maamaksu osamaksega mõned päevad ja nüüd deklaratsiooni lehel info, et tagastus tuleb kas enne 01.07 või 31.10.
Huvitab, millal reaalselt raha oodata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millal siis neile tuleb otsus/raha, kel mingi maamaksu võlgnevus näiteks olnud perioodil 2012/13 ?? Kirjas on mul, et ei tehta 5 tööp jooksul…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 10:18; 18.02 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Poiss käib tasulises lastehoius, saame Tallinnalt tagasi 106,60.-¤. Kuulsin nüüd, et on mingi \”kohamaks\”, mida deklareeritakse. Kuidas ma kindlaks teen, et kas mul on üldse midagi deklareerida?

Ette tänades!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on küll natuke rumal küsimus:)

Kui annetus on 500¤ ja tuulumaksu on makstud piisavalt, siis kas ongi nii lihtne, et tagasi saan 21%, ehk 105¤. Kas siin pole muid vigureid ja konkse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 15:39; 19.02 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on rumal küsimus:)
Kui annetuseks on läinud 500 eurot ja tulumaksu on makstud piisavalt, siis kas 500 eurost tuleks võtta 21% ja olekski teada tagastatav summa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 15:39; 19.02 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Ma nimelt ei saa aru, kas ma ise saan valesti aru või nendel on mingi kala seal süsteemis.

Nimelt mul laps sündis 2011 aprillis ja sain vanemahüvitist 270 eur iga kuu kuni nüüd novembrini 2012. Aga tuludeklaratsioonis näitab , et tagasi saan ainult 32 euri . Kas see on ikka õige ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal rahad tagasi kantakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 11:19; 06.02 11:46; 06.02 12:08; 26.02 17:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 541 kuni 565 (kokku 565 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kõik tuludeklaratsioonist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.