Esileht Pereelu ja suhted Kolleeg on minusse armunud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Kolleeg on minusse armunud

Postitas:

Mida teha? Pole mingeid signaale andnud, aga igapäevasest käitumisest saan aru, et ma väga meeldin talle. Toob mulle küsimatagi kohvi. Teab täpselt, kuidas seda joon, samas teistele kontoris ei too midagi. Saame väga hästi läbi, räägime maailma asjadest. Nüüd on lisandunud igasugused komplimendid (sa oled kõige ägedam naine üldse, sul on ilusad juuksed, see pluus toob su ilusa figuuri esile). Kusjuures ei saa öelda, et mul mingi maailma ilusaim figuur oleks. Muidu polekski midagi, aga ta sai paar kuud tagasi isaks. Olen ise suhtes ja ei taha sellist tähelepanu, kõige vähem veel peret lõhkuda. Kuidas olla? Kas peaksin ignoreerima või asja jutuks võtma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 00:26; 15.03 00:36; 15.03 01:00; 15.03 23:32; 21.03 12:08; 21.03 13:17; 22.03 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis suhtled siis kui ei taha tähelepanu, sa ei taha lihtsalt vastutada oma tegude eest

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 00:32; 15.03 09:17; 15.03 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis suhtled siis kui ei taha tähelepanu, sa ei taha lihtsalt vastutada oma tegude eest

Milliste tegude eest? Olen temaga suhelnud nagu iga teisegi kolleegiga. Ja ma ei ole sedatüüpi naine, kes kõigiga flirdiks. Ma ei oskagi flirtida, ainult punastada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 00:26; 15.03 00:36; 15.03 01:00; 15.03 23:32; 21.03 12:08; 21.03 13:17; 22.03 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind väga häiriks kui keegi kolleegidest minuga nii käituks. Ma üritaks temaga vähem semu olla, ehk siis tõmbab tagasi. Kirjutad, et räägite kõigist maailma asjust. No rääkige vähem kui mees ei oska niisama sõber olla. Kohvi toomist ja niisama kena suhtumist on raske kritiseerida, aga kui mu töökohal ütleks värskelt isaks saanud mees mulle kui abielunaisele, et seljasolev pluus toob mu ilusa figuuri hästi esile, ütleks küll otse välja et sellise sisuga kompliment läheb üle piiri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind väga häiriks kui keegi kolleegidest minuga nii käituks. Ma üritaks temaga vähem semu olla, ehk siis tõmab tagasi. Kirjutad, et räägite kõigist maailma asjust. No rääkige vähem kui mees ei oska niisama sõber olla. Kohvi toomist ja niisama kena suhtumist on raske kritiseerida, aga kui mu töökohal ütleks värskelt isaks saanud mees mulle kui abielunaisele, et seljasolev pluus toob mu ilusa figuuri hästi esile, ütleks küll otse välja et sellise sisuga kompliment läheb üle piiri.

Meil on sellist tüüpi kontor, kus olemegi tihti ainsad inimesed. Ilmselt peangi ütlema, et ta läheb üle piiri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 00:26; 15.03 00:36; 15.03 01:00; 15.03 23:32; 21.03 12:08; 21.03 13:17; 22.03 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armunud mees 😀 Äkki tahab uuesti isaks saada. Anna talle võimalus:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha? Pole mingeid signaale andnud, aga igapäevasest käitumisest saan aru, et ma väga meeldin talle. Toob mulle küsimatagi kohvi. Teab täpselt, kuidas seda joon, samas teistele kontoris ei too midagi. Saame väga hästi läbi, räägime maailma asjadest. Nüüd on lisandunud igasugused komplimendid (sa oled kõige ägedam naine üldse, sul on ilusad juuksed, see pluus toob su ilusa figuuri esile). Kusjuures ei saa öelda, et mul mingi maailma ilusaim figuur oleks. Muidu polekski midagi, aga ta sai paar kuud tagasi isaks. Olen ise suhtes ja ei taha sellist tähelepanu, kõige vähem veel peret lõhkuda. Kuidas olla? Kas peaksin ignoreerima või asja jutuks võtma?

Asja jutuks võtma, kui see jama jätkub, temaga vähem juttu tegema (võimalikult vähe üldse ja ikka ainult tööalastel teemadel), ma isegi ei paneks mõnda aega seda pluusi selga ja ilusa figuuri komplimendi peale ütleksin, et mul juba on abikaasa, kes mu figuuri piisavalt imetleb vms tõrjuvat. Selle kõige ägedama naise jutu peale oleks ka võinud kohe küsida, et aga su oma naine. Ka ei võtaks ma mõnda aega tema kohvi vastu, ütleks, et just jõin kodus palju kohvi või et tänan, aga püüan vähem kohvi juua vms. Tekib muidugi küsimus, miks sina peaks nii palju muutuma ja vaeva nägema, kui tema on see, kes üle piiri läheb, aga elu on veidi ebaõiglane selle koha pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean, olen üle elanud, kui minule hakkas külge lööma mees, kellel oli väike beebi kodus. Arvan, et võis olla seksi- ja tähelepanupuudus. Aitas see, et viisin jutu pidevalt ta beebile -uurisin palju ta beebiga tegeleb ja naist aitab. küsisin kas katsikule saab tulla jne. See aitas.

ainult sellest ma ei saa aru, kui saa pead märgiks, et mees toob ainult sulle kontoris kohvi, siis all pool räägid et olete kontoris vaid kahekesi. Et siis ei olegi sellel mehel kellelegi teisele ju kohvi tuua?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi oma imelisest suhtest.
Mees on kodus lihtsalt tähelepanust ilma jäänud uuri ta lapse kohta, kysi kas ta naisele vaba aega annab ja soovita kuidas naise eest hoolitseda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 08:04; 16.03 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis suhtled siis kui ei taha tähelepanu, sa ei taha lihtsalt vastutada oma tegude eest

Milliste tegude eest? Olen temaga suhelnud nagu iga teisegi kolleegiga. Ja ma ei ole sedatüüpi naine, kes kõigiga flirdiks. Ma ei oskagi flirtida, ainult punastada.

Aga ise kirjutad “Saame väga hästi läbi, räägime maailma asjadest.” See ongi vastutus kui alguses tähelepanu naudid ja siis nagu kass, hakkad hammustama. Ütle talle siis otse selgelt ära et tema familiaarne suhtlemine ei meeldi sinu mehele näiteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 00:32; 15.03 09:17; 15.03 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi temalt tema pere kohta. Kuidas beebil läheb, kuidas ta naine ennast tunneb? Räägi oma pereelust, oma mehest ja lastest. Ühesõnaga ära lase tal unustada, et olete mõlemad pereinimesed.
Olen olnud olukorras, kus mulle ka hakkas üks kolleeg tähelepanu osutama. Olin seal ettevõttes uus. Mees käis minu laua juures jutustamas, firmapeol kutsus muudkui tantsima. Kui ta mind ühele kontserdile kutsus, siis ütlesin, et mul on kodus mees ja laps. Selle peale tema solvus ja ütles, miks sa mulle seda varem ei öelnud? Nii et võib ka sedasi olla. Selles suhtes teine olukord, et see mees vist ei olnud ise hõivatud ja otsis siiralt suhet. Aga mulle jäi halb tunne, kas ma tõesti oleks pidanud varem märku andma, et olen juba suhtes? Aga millal siis? Kui teine oleks tõesti lihtsalt jutustamas käinud, oleksin ise lolli olukorda jäänud. Mees oleks võinud öelda, no ja siis, mida sa endale ette kujutad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ongi hea selle maast ja ilmast jutu sisse tuua oma pere ja küsida tema pere kohta- ei lase tal unustada ja ka endal, et mõlemad olete pereinimesed. Kuhugi ikka annab sisse torgata “minu mees” või “minu lapsed”, et teine aru saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle kõige ägedama naise jutu peale oleks ka võinud kohe küsida, et aga su oma naine. Ka ei võtaks ma mõnda aega tema kohvi vastu, ütleks, et just jõin kodus palju kohvi või et tänan, aga püüan vähem kohvi juua vms. Tekib muidugi küsimus, miks sina peaks nii palju muutuma ja vaeva nägema, kui tema on see, kes üle piiri läheb, aga elu on veidi ebaõiglane selle koha pealt.

Jah, otse peale lennata, et kuule, ära flirdi minuga, on veidi piinlik ja kahtlane pealegi. Aga kui juhid pidevalt tähelepanu kahele asjale – et tema laps ja naine peavad olema talle tähtsad, kõige tähtsamad maailmas; ja sinu mees on sulle tähtis, siis see peaks mõistuse omale kohale koputama.
Küsi kindlasti ka seda, kuidas ta ise lapsega tegeleb ja kas ta oma naisele puhkust ka annab, küsi, kuidas naisel läheb üldse, ütle, et väikelapsega tegelemine on kindlasti naisele kurnav, räägi sellest, kuidas isa ja lapse side tuleb luua võimalikult varakult ja nii edasi.

Veel mida – pane oma mehe pilt (või pilt sinust ja mehest koos) töölauale raamiga, küsi tema perepilte näha, jne, jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 11:06; 15.03 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihtsam oleks öelda mehele: ma olen suhtes kui hakata mingeid pilte kuhugi toppima ja pärima kuidas mehel oma lastega läheb. muidu hakkab mees oma perejuttudega pommitama. tundub et mehel kodus naine tähelepanu enam ei osuta kuna laps on A ja O, siis mees otsib enesekindluse turgutamiseks uusi suhtlusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 00:32; 15.03 09:17; 15.03 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihtsam oleks öelda mehele: ma olen suhtes kui hakata mingeid pilte kuhugi toppima ja pärima kuidas mehel oma lastega läheb. muidu hakkab mees oma perejuttudega pommitama.

Vaata, see mees ei pruugi ise endale tunnistada ega aru saada, et ta ajab naisele ligi ja selline “ma olen suhtes” deklareerimine võib kaasa tuua reaktsiooni: “miks sa seda mulle räägid, miks see oluline on?” või “ära kujuta endale ette”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 11:06; 15.03 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha? Pole mingeid signaale andnud, aga igapäevasest käitumisest saan aru, et ma väga meeldin talle. Toob mulle küsimatagi kohvi. Teab täpselt, kuidas seda joon, samas teistele kontoris ei too midagi. Saame väga hästi läbi, räägime maailma asjadest. Nüüd on lisandunud igasugused komplimendid (sa oled kõige ägedam naine üldse, sul on ilusad juuksed, see pluus toob su ilusa figuuri esile). Kusjuures ei saa öelda, et mul mingi maailma ilusaim figuur oleks. Muidu polekski midagi, aga ta sai paar kuud tagasi isaks. Olen ise suhtes ja ei taha sellist tähelepanu, kõige vähem veel peret lõhkuda. Kuidas olla? Kas peaksin ignoreerima või asja jutuks võtma?

Hiljuti oli siin juttu ka armukeste teemas sellest, kuidas naine ei saa tööl kolleegist abielumeest peast ja ei saa ikka ära öelda jms. Lõpuks tuli välja, et suhtlesid väga tihedalt, telefonikõned,sms d, kingitused, kohvikus-ja poeskäigud.Pikisilmi oodati kinnominekut…
Ja naine muudkui halas, et kuidas küll sellest kõigest nn “vabaks” saada. Pole ju mõtet küsida nn nõu, kui ootad ise teiselt poolelt (provotseerides) tähelepanu ja lõputut aja panustamist. Tavaliselt saavad inimesed üsna hästi aru, kui neile öelda, vihjata jms, et sa pole huvitatud (ei vasta e-kirjadele, sõnumitele, telefonile jms). Kas see mees siis ei saa aru? Ootad ametikõrgendust vms?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 16:49; 16.03 10:13; 21.03 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on sellega alatasa tegemist, et kollektiivides mehed minusse armuvad. Aga mis siis sellest?
Las nad olla. See ei kohusta mind abs mitte millekski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiküsimus on ju selles, mida sina tema vastu tunned. Kui oled samuti armunud, siis anna minna – muidu ei saa iial teada, millisest elukogemusest võid ilma jääda. Kui ei ole, siis ütle otse, et sulle pole mõtet erilist tähelepanu pöörata, kuna sa ei tunne tema vastu midagi – tahad näha, et selle peale jätab su tülitamise päeva pealt. Mingid ümbernurgamängud on laste pärusmaa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 19:19; 16.03 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole temasse armunud. Suhtun temasse kui kolleegi, äärmisel juhul sõpra. See maailma asjadest rääkimine pole mingi tähelepanu nautimine ja hiljem kirumine, vaid me arutamegi näiteks päevapoliitilisi teemasid. Ka teiste kolleegidega, aga temaga ma saan lihtsalt paremini läbi. Ma ise leian, et isegi kui väikse lapsega ja suhtes olles korraks kellegi vastu emotsioon tekib, peaks seda pigem varjama. Armumine on ikka valik, me pole enam teismelised. Ta teab väga hästi, et olen suhtes. Ja tõenäoliselt ta ei saagi aru, et mul ebamugav on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 00:26; 15.03 00:36; 15.03 01:00; 15.03 23:32; 21.03 12:08; 21.03 13:17; 22.03 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu õde suhtles oma kolleegiga ka väga tihedalt aastaid kuni minu õde minule ytles, et nagu imelik suhe ja ta ei saa aru mis toimub
. Käisid ka koos lõunal, vahest peale tööd kohvil. mõlemal pered, mehel osad lapsed täiskasvanud.
No ja kui siis õde ja tema mees lahku läksid, sai kolleegist mu õe uus kavaler ja nyyd siis elavad koos. Jah, see mees oligi üle viie aasta tast huvitatud olnud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 08:04; 16.03 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu õde suhtles oma kolleegiga ka väga tihedalt aastaid kuni minu õde minule ytles, et nagu imelik suhe ja ta ei saa aru mis toimub
. Käisid ka koos lõunal, vahest peale tööd kohvil. mõlemal pered, mehel osad lapsed täiskasvanud.
No ja kui siis õde ja tema mees lahku läksid, sai kolleegist mu õe uus kavaler ja nyyd siis elavad koos. Jah, see mees oligi üle viie aasta tast huvitatud olnud

Ja töötavad endiselt koos?
Mees ei läinudki lahku?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 16:49; 16.03 10:13; 21.03 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mhmhh
Selline kontor, kus alatihti kahekesi…pole ju teisi, kellele kohvi pakkuda?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole temasse armunud. Suhtun temasse kui kolleegi, äärmisel juhul sõpra. See maailma asjadest rääkimine pole mingi tähelepanu nautimine ja hiljem kirumine, vaid me arutamegi näiteks päevapoliitilisi teemasid. Ka teiste kolleegidega, aga temaga ma saan lihtsalt paremini läbi. Ma ise leian, et isegi kui väikse lapsega ja suhtes olles korraks kellegi vastu emotsioon tekib, peaks seda pigem varjama. Armumine on ikka valik, me pole enam teismelised. Ta teab väga hästi, et olen suhtes. Ja tõenäoliselt ta ei saagi aru, et mul ebamugav on.

Väga huvitav! Räägi armumisest kui valikust! Et validki teadlikult, kellesse armud ja hops, järgmisel hetkel oledki armunud??? Või vastupidi, sisendad iga hinna eest, et sellesse inimesse ei tohi armuda ja näe, ei armugi? Tõeline naljatilk!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 19:19; 16.03 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha? Pole mingeid signaale andnud, aga igapäevasest käitumisest saan aru, et ma väga meeldin talle. Toob mulle küsimatagi kohvi. Teab täpselt, kuidas seda joon, samas teistele kontoris ei too midagi. Saame väga hästi läbi, räägime maailma asjadest. Nüüd on lisandunud igasugused komplimendid (sa oled kõige ägedam naine üldse, sul on ilusad juuksed, see pluus toob su ilusa figuuri esile). Kusjuures ei saa öelda, et mul mingi maailma ilusaim figuur oleks. Muidu polekski midagi, aga ta sai paar kuud tagasi isaks. Olen ise suhtes ja ei taha sellist tähelepanu, kõige vähem veel peret lõhkuda. Kuidas olla? Kas peaksin ignoreerima või asja jutuks võtma?

Milles küsimus! Ole erapooletu ja külm ta vastu, ära tee välja. Küll ära tüdineb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks see probleem on? tore on ju meeldida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled samuti armunud, siis anna minna – muidu ei saa iial teada, millisest elukogemusest võid ilma jääda.

Sa ikka said aru, et mehel on mõnekuune imik kodus? Väikelaste isad ei ole saadaval!

Ma ise leian, et isegi kui väikse lapsega ja suhtes olles korraks kellegi vastu emotsioon tekib, peaks seda pigem varjama.

Varjama? Sellise tunde tekkimiseks ei tohi võimlustki olla! Inimene pole mingi loom, kes instinktide järgi elab. Eos hävitama peab sellise tunde!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see sulle selge on, et tegemist on armumisega?
Mul on palju sellist käitumist meeskolleegide poolt olnud, aga armumine on ikka natuke teine teema.
Siis on hoopis konkreetsemad märgid.
See “sinu figuur..” kommentaari peale oleks ma öelnud kohe, et – ära sa märgi, muide kuidas su naine elab ja ise naernud selle peale.
Ei maksa iga mehe sõna peale ka kohe ennast üles kruttida.
Vahel lihtsalt saab mõne kolleegiga rohkem nalja ja tuju on hea ja töö jookseb paremini.
Koguaeg ei pea libiidoga tegelema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 21:56; 21.03 13:05; 21.03 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see sulle selge on, et tegemist on armumisega?
Mul on palju sellist käitumist meeskolleegide poolt olnud, aga armumine on ikka natuke teine teema.
Siis on hoopis konkreetsemad märgid.
See “sinu figuur..” kommentaari peale oleks ma öelnud kohe, et – ära sa märgi, muide kuidas su naine elab ja ise naernud selle peale.
Ei maksa iga mehe sõna peale ka kohe ennast üles kruttida.
Vahel lihtsalt saab mõne kolleegiga rohkem nalja ja tuju on hea ja töö jookseb paremini.
Koguaeg ei pea libiidoga tegelema.

Mul tekkis küsimus, et millised konkreetsemad märgid siis armumise puhul on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see sulle selge on, et tegemist on armumisega?
Mul on palju sellist käitumist meeskolleegide poolt olnud, aga armumine on ikka natuke teine teema.
Siis on hoopis konkreetsemad märgid.
See “sinu figuur..” kommentaari peale oleks ma öelnud kohe, et – ära sa märgi, muide kuidas su naine elab ja ise naernud selle peale.
Ei maksa iga mehe sõna peale ka kohe ennast üles kruttida.
Vahel lihtsalt saab mõne kolleegiga rohkem nalja ja tuju on hea ja töö jookseb paremini.
Koguaeg ei pea libiidoga tegelema.

Näiteks on tal erakordselt hästi meeles kõik, millest talle rääkinud olen, teiste puhul see nii ei ole. Suvalised faktid jutu sees nagu “elasin koolis käimise ajal Lasnamäel ja mul oli selline tore naabritädi”, ta ise võtab mingid sarnased asjad sobival hetkel teemaks – minu jaoks see näitab, et ta mõtleb päris palju sellele, mida ma räägin. Veel tuli meelde, et mõni kuu tagasi ühe teise kolleegi sünnipäevalt lahkudes, kui takso tellisin, tuli mind neljandalt korruselt õue saatma. Olin üks viimaseid lahkujaid, teistele ta ainult lehvitas esikust. Enne taksosse istumist embas mind tugevalt ja tegi pai. Pidasin seda siis napsuseks joviaalsuseks, aga praegu vaatan asja teise pilguga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 00:26; 15.03 00:36; 15.03 01:00; 15.03 23:32; 21.03 12:08; 21.03 13:17; 22.03 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis küsimus, et millised konkreetsemad märgid siis armumise puhul on?

Ma ei hakka oma eraelust näiteid tooma, aga võiks lähtuda kahest eeldusest:
1. Meeste suhted ka omavahelised sõprussuhted toimivad ainult siis, kui koos midagi ette võetakse.
Kui enam pole põhjust kokku saada, siis vajub ka sõprus soiku. Naised võivad kord kolme kuu tagant tund aega telefonis jahvatada ja ikka on nad eluaegsed sõbrad.
Seega armunud mees ei ole väga erinev sellest. Ta organiseerib pidevaid koosolemisi. Oleneb siis kui palju majanduslikku võimekust seal on, aga sõbra puhul käiakse väiksem summa välja, kui armununa.
2. Armunud mees idealiseerib oma objekti, ta tahab poputada, üllatada heas mõttes.
See ei ole alati mitte esemeline.
Siia käib ka muidugi kohv, aga kohv on sageli ka ülemusele, või olulisele tuttavale, kelle soosing on oluline ametiredelil edasijõudmiseks.(Usu mind, kui oled istunud koosolekul, kus arutatakse, kuidas vanamuttidelt kallimaid lepinguid kätte saada, siis roosad prillid kaovad).
Seega ma välistaks automaadist tasuta saadud tassikese. Tavaliselt on need esemed või pakkumised hoolikalt läbi mõeldud. Kohv kõlbab siia nimekirja muidugi juhul, kui sa oled kõva häälega teatanud, et sured jalapealt, kui regulaarselt iga paari tunni tagant kofeiini ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 21:56; 21.03 13:05; 21.03 13:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Kolleeg on minusse armunud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.