Esileht Pereelu ja suhted Kolleeg on minusse armunud

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Kolleeg on minusse armunud

Postitas:

Meie kontoris pole kohviautomaati. Kohvik asub paar tönavat eemal ja ma olen täpselt ÜHE korra suvaliselt jutu sees maininud, et mulle maitseb pähklisiirupiga latte. Seda ta mulle toomas käibki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 00:26; 15.03 00:36; 15.03 01:00; 15.03 23:32; 21.03 12:08; 21.03 13:17; 22.03 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha? Pole mingeid signaale andnud, aga igapäevasest käitumisest saan aru, et ma väga meeldin talle. Toob mulle küsimatagi kohvi. Teab täpselt, kuidas seda joon, samas teistele kontoris ei too midagi. Saame väga hästi läbi, räägime maailma asjadest. Nüüd on lisandunud igasugused komplimendid (sa oled kõige ägedam naine üldse, sul on ilusad juuksed, see pluus toob su ilusa figuuri esile). Kusjuures ei saa öelda, et mul mingi maailma ilusaim figuur oleks. Muidu polekski midagi, aga ta sai paar kuud tagasi isaks. Olen ise suhtes ja ei taha sellist tähelepanu, kõige vähem veel peret lõhkuda. Kuidas olla? Kas peaksin ignoreerima või asja jutuks võtma?

Mingit armumist siin pole, tavaline nikuhäda. Naine pole arvatavasti juba mitu kuud kätte andnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 13:48; 22.03 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

raske öelda, mis seis on.
kuid tee katse. kaua sulle veel kohvi tuuakse, kui hakkad rohkem oma mehest rääkima.
kui tore mees/humoorikas mees/armsa üllatuse ta sulle eile tegi. kui tähelepanelik ta on jne.jne.
sa ei pea seda kõike talle silma sisse ütlema, piisab ka sellest, kui ta seltskonnas viibib ja kuuleb kui sa oma mehest räägid.
mõned mehed ongi nagu stand by peal. nii kui teada saavad, et üksik oled, hakkab jaht peale
kui armunud, siis peaks see kohvi asi ära kaduma.
kui oled oluline lüli suurema palga vms. ahelas, siis tuuakse kohvi edaspidigi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 21:56; 21.03 13:05; 21.03 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need on sul enda head kogemused töökontorist, mida allpool kirjeldad?

Ta organiseerib pidevaid koosolemisi. Oleneb siis kui palju majanduslikku võimekust seal on, aga sõbra puhul käiakse väiksem summa välja, kui armununa.
2. Armunud mees idealiseerib oma objekti, ta tahab poputada, üllatada heas mõttes.
See ei ole alati mitte esemeline.
Siia käib ka muidugi kohv, aga kohv on sageli ka ülemusele, või olulisele tuttavale, kelle soosing on oluline ametiredelil edasijõudmiseks.

Sind hakati poputama ja idealiseerima?
Sina ise püüdsid soosingut ametiredelil edasiliikumiseks ülemusele kohvi serveerides?
Mis seisus oled hetkel? Kas sulle võimaldati privileege, palgatõus, koolitati kellekski ja võimaldati ametiredelil edasiliikumine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 16:49; 16.03 10:13; 21.03 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kontoris pole kohviautomaati. Kohvik asub paar tönavat eemal ja ma olen täpselt ÜHE korra suvaliselt jutu sees maininud, et mulle maitseb pähklisiirupiga latte. Seda ta mulle toomas käibki.

Ja kui sealt paar “tönavat” eemal olevast koffikust su oma mees sulle töö ajal juhuslikult koffi toob, mis siis saab?
See lammas töökaaslane minestab end surnuks või sellist fakti ei olegi võimalik ette kujutada? Et su oma mees käib korra läbi?
Arvestades teemaalgatust, siis ilmselt mitte.

Aga miks? Kas su mees ei taha sind piisavalt?

Pigem on selles ongi küsimus. Mitte mingis kanajalgadega kolleegis.

Naised ju ei oska asjadest rääkida nagu nad on, milleks üldse teemat teha?
.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 22:08; 23.03 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kontoris pole kohviautomaati. Kohvik asub paar tönavat eemal ja ma olen täpselt ÜHE korra suvaliselt jutu sees maininud, et mulle maitseb pähklisiirupiga latte. Seda ta mulle toomas käibki.

Ja kui sealt paar “tönavat” eemal olevast koffikust su oma mees sulle töö ajal juhuslikult koffi toob, mis siis saab?
See lammas töökaaslane minestab end surnuks või sellist fakti ei olegi võimalik ette kujutada? Et su oma mees käib korra läbi?
Arvestades teemaalgatust, siis ilmselt mitte.

Aga miks? Kas su mees ei taha sind piisavalt?

Pigem on selles ongi küsimus. Mitte mingis kanajalgadega kolleegis.

Naised ju ei oska asjadest rääkida nagu nad on, milleks üldse teemat teha?
.

Naised ju ei oska asjadest rääkida nagu nad on…”
Vaeseke. Sa oled vist väga kibestunud. Ja palju naisi pidanud, kes asjadest rääkida ei osanud. Muidu ei saaks ju üldistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kontoris pole kohviautomaati. Kohvik asub paar tönavat eemal ja ma olen täpselt ÜHE korra suvaliselt jutu sees maininud, et mulle maitseb pähklisiirupiga latte. Seda ta mulle toomas käibki.

Ja kui sealt paar “tönavat” eemal olevast koffikust su oma mees sulle töö ajal juhuslikult koffi toob, mis siis saab?
See lammas töökaaslane minestab end surnuks või sellist fakti ei olegi võimalik ette kujutada? Et su oma mees käib korra läbi?
Arvestades teemaalgatust, siis ilmselt mitte.

Aga miks? Kas su mees ei taha sind piisavalt?

Pigem on selles ongi küsimus. Mitte mingis kanajalgadega kolleegis.

Naised ju ei oska asjadest rääkida nagu nad on, milleks üldse teemat teha?
.

Naised ju ei oska asjadest rääkida nagu nad on…”
Vaeseke. Sa oled vist väga kibestunud. Ja palju naisi pidanud, kes asjadest rääkida ei osanud. Muidu ei saaks ju üldistada.

Saab küll. Kõik naised on sellised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 13:48; 22.03 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur aitäh kõigile, kes on heaks arvanud mind mõnitada ja olukorda parastada. Andke andeks, et trükkisin kogemata “tönav”. Minu mees mulle kohvi ei too, sest meie töökohad asuvad selle jaoks liiga kaugel. Ja ma ei tunne sellest puudustki. Minu point oli, et mu kolleeg hakkas mulle sõbraliku suhtlemise tagajärjena liigset tähelepanu pöörama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.03 00:26; 15.03 00:36; 15.03 01:00; 15.03 23:32; 21.03 12:08; 21.03 13:17; 22.03 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu point oli, et mu kolleeg hakkas mulle sõbraliku suhtlemise tagajärjena liigset tähelepanu pöörama.

Osadel on see eluaegne rutiin, kõõmad teevad sellest pk teema.
Kas tõesti mingi mees VEEL tahab mind?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 22:08; 23.03 00:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Kolleeg on minusse armunud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.