Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kolm last ja uus ootamatu rasedus…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Kolm last ja uus ootamatu rasedus…

Postitas:

Tere!

Olen hetkel sattunud äärmiselt keerulisse olukorda. Meil on peres kasvamas kolm last 13, 7 ja 4 aastased, nüüd jäin ootamatult uuesti lapseootele (kuigi kasutasime kaitsevahendeid ja isegi võtsin SOS-tableti). See kõik tekitab minus erakordselt vastakaid tundeid… hetkel on seis selline, et mees ei soovi seda last (tema arvates on isegi kolm liiga palju), mina aga olen elu aeg olnud abordivastane… nüüd aga tundub, et mul ei ole valikut… Mees ütleb, et austab minu otsust, aga tema sellega kaasa ei tule, pigem kolib ära. Rahaliselt lubas toetada… Rasedust hetkel umbes 4+ nädalat. Kardan, et kui teen aborsi, siis jään ennast eluaeg süüdistama. Minu kõhus ei ole ju lihtsalt mingi tomp, vaid pisike kasvava ime, kuidas on võimalik ta vabatahtlikult hävitada? Samas kuidas ma valin sellise tee, kus ma lasen oma kallil mehel ära minna.Saan ka temast aru – ta armastab väga mind, aga mitte nii väga meie lapsi 🙁 Ta tahab, et meil oleks lõpuks ka nö omaaeg, aeg mida saaksime veeta kahekesi, sest seda ei ole meil väga-väga kaua olnud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.02 15:05; 14.02 16:40; 16.02 16:41; 17.02 05:44; 17.02 12:23; 17.02 13:26; 18.02 08:24; 27.02 10:49; 27.02 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees on egoist.Ei armasta ta ei sind, ega lapsi.Tõenäoliselt kõnnib ta varsti niikuinii minema.Selline mees, kes rasedale naisele nii ütleb on siga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 15:53; 16.02 16:35; 17.02 10:38; 17.02 12:32; 17.02 13:37; 21.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastab sind väga aga teie ühiseid lapsi mitte nii väga??? Kuidas üldse sedasi võimalik on??????? Ja ähvardada ära minemisega….täiesti arusaamatu. Nagu eelmine kägu ütles: su mees on egoist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teemaalgataja
Mees ei ole kunagi selline nö “pereinimene” olnud, kahjuks. Aga praegune on mullegi liig, mis liig… Tegelikult arvan, et tegu on depressiooniga ja sellega tuleks kindlasti tegeleda. Aga mida ma teen oma tillukese kasvava kõhubeebiga… Kas lasen tal minna ja palun elu lõpuni andeks, et ma ei suutnud võtta vastutust tema kasvatamise eest? Või toon ta ilmale kõigest hoolimata? Mind hirmutab mõte olla üksi nelja lapsega… Vanavanematel kahjuks tervis väga-väga kehv ja nendelt ei ole abi oodata. Ei ole võtta ka lähisugulasi (vendi-õdesid),kes aitaksid lapsi hoida. Samas olen kolmega ise hakkama saanud. Mees ikka rohkem olnud materjaalseks toeks. Ta küll tegeleb viimasel ajal rohkem lastega ja annab ka mulle vaba aega, aga ütleb, et ei naudi seda… Kahjuks. Ta ise arvab ka, et on halb isa, aga paraku ei suuda olla parem 🙁
Ma tõesti ei tea, mida teha… nii kurb on… Beebi peaks ju sündima perekonda, kus teda väga oodatakse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.02 15:05; 14.02 16:40; 16.02 16:41; 17.02 05:44; 17.02 12:23; 17.02 13:26; 18.02 08:24; 27.02 10:49; 27.02 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jääb mulje et siiski kaldud abordi poole. 3 last on niigi palju, neli oleks juba väga koormav.
Aga noh rksnise tead, kui mees plaanib ära minna siis pead 4 lapsega üksi hakkama saama, ega see kerge ole.
Ja üldsegi kui mees pole väga laste armastaja, siis miklest need 3 last tehti? Päris ausalt küsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles ise ema siis võtan nüüd aborti täiesti teisti kui enne lapse saamist. Minu jaoks on laps eostamise hetkest laps ja ma ei kujutaks ette kuidas saaksin omaenda last tappa. Mõnda oma praegustest lastest Sa ju tappa ei suudaks, eksole?
Kujuta korraks ette tulevikku – ilmselt ei suuda Sa elu lõpuni endale andestada kui abordi teed ja mingil hetkel et natuke seda tohutut süüd leevendada räägid ka lastele loo ära. Kujutad Sa ette kuidas nad pärast Sinusse või oma isasse suhtuvad? Nad võivad mõelda, et mis siis kui nemad sel hetkel Su kõhus oleks olnud?
Kirjutad, et juba praegu on isa pigem materiaalseks abistajaks kui lastele armastuse pakkujaks. Ehk on kõigil kergem kui ta läheb – ehk distantsilt suudab ta lastele rohkem pakkuda, kui ta saab vabamalt oma asju teha – siis tal ka parm tuju..
Mul on tegelikult tunne, et see on lõpu algus – sest võtame variandi, et kui teed aborti. Kas Sa siis naudiksid neid ühiseid hetki oma mehega, mille nimel Sa seda tegid? Ma ei usu et Sa ühtegi hetke naudiks – ja ilmselt mees tajub ka selle ära ja varsti hakkab süüdistama Sind selles, et Sa ei suuda lõdvestuda ja elu nautida jne jne.
Varsti on Su lapsed nii suured, et nad saavad pisematega ka abistada – suures peres ongi veidi teisiti – kõik hoiavad kokku. Ehk on see laste jaoks ka vabanemine kui mees läheb ära ja nad näevad teda harvemini aga heatujulisena? ja kui oled kolmega hakkama saanud, saad ka neljaga!
Keegi ei tea tegelikult tulevikku ja see ei ole kindel et mees tegelikult ära läheb. Kui ta teisi lapsi ka ei tahtnud siis mis see üks siis veel juures ära ei ole. Naisena ehk suudad teda veidi kavalusega ka mõjutada et paar aastakest vaid veel oodata selle oma ajaga jne. See et ta sind praegu ähvardab ei pruugi midagi tähendada, kui ta on nt enne ka proovinud seda starteegiat…
Võtame veel ühe mõttekäigu – emana tahad Sa et Su lastest saaks õnnelikud inimesed – kui Su lapsed on elus keerulises situatsioonis, siis kuidas Sa õpetaksid neid emana leidma õiget teed? See mis vastuse Sa saad on nõuanne Sulle endale. Ehk siis oletame, et vastus on kuulata oma südant, ükskõik kui hirmus see südame hääl ka ei ole. Kui laps peaks Sinult aga küsima, et ema, kas Sul on ka elus selliseid situatsioone olnud, kus oled just nii käitunud? Siis kuidas Sa saaksid talle vastata teisiti, kui et jah on ja siis rääkida just sellest olukorrast kus oled. Lapsel tekib siis Sinu kui vanema vastu austus ja usaldus, et ta on ka ise õigel teel.
Ehk siis mis Su südame hääl ütleb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 17:58; 16.02 09:04; 28.02 18:04; 13.04 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka kolm last ja kuna rohkem lapsi plaanis ei ole, tegi abikaasa vasektoomia. Seega, kui oled oma otsuse ära teinud, mõelge hoolega läbi ka edasised rasestumisvastasd variandid. Kui rohkem lapsi plaanis ei ole, on steriliseerimine või vasketoomia ideaalsed.
Mis aborti puudutab, siis mina ise aborti ei teeks, aga olen arvamusel, et igal naisel on õigus otsustada oma keha üle (kui seda just ei kuritarvitata, nt ”abort on uus sport” või nii).
See kirjeldus su mehest on ikka õige imelik ja käitumine samuti. Kui ma nüüd kaine peaga mõtleksin ja jõuaksin järeldusele, et mees mind küll armastab aga meie ÜHISEID lapsi MITTE NII VÄGA, siis paraku see suhe on oma lõppu jõudnud, selline peremudel ei ole OKEI!
Rohkemat öelda ei oska ega saagi, otsus on sinu teha. Kuid mõtle hoolega ka selle üle, kas sa ikka tahad sellise mehega edasi voodit ja kodu jagada?????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 19:29; 17.02 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olukord on muidugi õnnetu ja okei, jätame siis selle küsimuse kõrvale, et kuigi mees pole kunagi lapsi armastanud ega neid tahtnud, otsustati saada ka teine ja kolmas. Aga mismoodi siis SOS tablett parem on kui abort? Samamoodi on ju laps juba eostatud ja kasvamas on väike ime, mitte mingi tomp. Ehk siis kui otsustad abordi kasuks, siis mõtlegi abordist kui SOSpilli võtmisest.
Ma olen ise üldiselt tagajärgede ennetamise, mitte kõrvaldamise poolt, aga kui see laps tõesti vaatamata rasestumisvastastele vahenditele ja ka SOS tabletile eostatud sai, siis oleks see vast minu jaoks hetk, kus sama kaaluksin. Parem siis see üks õnnetu hing maailmas vähem, keda isa juba eos ei taha ja kes koos õdede-vendadega süüdi on, et emmel issi jaoks piisavalt aega pole..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead ega vahet pole, kui juba 3 last olemas ega siis see 4 ei muuda enam oluliselt midagi. Tean mida räägin.
Küll ma tahaks sinu nahas olla, et vot nii mulle tuleks üllatus rasedus.
Ja mida sa ikka kardada hakkamasaamises, teised lapsed sul ju suht suured ja asjalikud ja küll nemad juba aitavad sind.
Mina sünnitaks, sest pärastsul on väga kurb ja jäädki mõtlema aga kui ma ikka sünnitaks!!
ja mees võib oma meelt ka muuta lapse suhtes aga kui eii no las siis läheb, kui ta praegu nii ütleb siis tal polegi praegu juba Teie vastu tundeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel üks mõte siia – kui Sa ei ole veel otsustanud, siis võta endale aega et otsustada, aborti saab ju mingi ajani teha. Võtagi see aeg endale otsustamiseks.
Kui laps on üle elanud sos pilli siis ta ikka väga tahab tulla ilmselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 17:58; 16.02 09:04; 28.02 18:04; 13.04 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te arvate, et SOS pill katkestab raseduse??? :((((seda võetakse ikka, et see takistaks rasestumist.See takistab munarakul viljastuda.Mis üleelamisest te räägite.Mingit rasedust SOSi võttes veel ei olegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 15:53; 16.02 16:35; 17.02 10:38; 17.02 12:32; 17.02 13:37; 21.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele Käöle (Kägu 16:35)
SOSi võtsingi selleks, et see takistaks rasestumist (võtsin umbes 8h peale suguühet), aga ikkagi test positiivne. Niiet on küll ka SOSi võttes rasedus. Kusjuures minu kolmas laps sündis samuti – ehk siis võtsin võimalikult ruttu peale “apsakat” SOSi, aga miskipärast see ei toiminud. Olen vist liiga viljakas, iga apsakas lõppeb uue beebiga…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.02 15:05; 14.02 16:40; 16.02 16:41; 17.02 05:44; 17.02 12:23; 17.02 13:26; 18.02 08:24; 27.02 10:49; 27.02 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

SOS-pill ikkagi takistab juba viljastunud munarakul emakaseinale kinnituda, nii et selleks hetkeks on laps eostatud.

Ma arvan, et peale enda hakkaksid tulevikus ka meest, kes sulle selle otsuse sisuliselt peale sundis, süüdistama ja ehk põlgamagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuuule….ega SOS-pill ei ole mingi rasestumisvastane vahend, et muudkui seksin ja kohe SOS-pill järgi. Kui sa seksid ilma kaitsevahendita, siis mida sa siis ootasid? Et saad lame-ekraaniga teleka mitte lapse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Kägu 17:13 palun loe hoolega teemat! Eriti pean silmas seda kohta kus kirjeldasin, et kaitsevahend vedas alt ja võtsin lisaks ka SOS-tableti. Olen oma elus SOS-tabletti võtnud täpselt 3 korda (ja seda siis 20 aasta jooksul, mitte et ma ise 20 oleksin, vaid pean ikka silmas suguelu)!!! Tean vägagi hästi, milleks seda kasutatakse. Tean seda ka, et see ei ole üldsegi mitte nii süütu tabletike ja olen võtnud seda ainult sellel ajal kui on juhtunud “apsakas”.
Varasematele kommentaaridel lisaks, et me teised lapsed on olnud väga oodatud. Lihtsalt see kolmas tegelinski on eriliselt keerulise iseloomuga, aktiivne ja erakordselt kangekaelne. Mees ei kannata seda kisa… ja seepärast selline hoiak neljanda lapse suhtes. Eks pelgab seda, et kui tuleb samasugune nõudlik tegelane… Ütleb, et see on viimane piisk karikas…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.02 15:05; 14.02 16:40; 16.02 16:41; 17.02 05:44; 17.02 12:23; 17.02 13:26; 18.02 08:24; 27.02 10:49; 27.02 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, mees ütleb, et on ”viimane piisk karikas”, kuid kuidas sulle endale selline suhtumine tundub? See apsakas ju juhtus teil ikka üheskoos ja nii alatu on rasedat naist sellise sunnitud valiku ette panna, vot see teebki temast molkuse.
Kui sa ise tõesti tunned, et ei ole uueks lapseks valmis, siis tee abort (ja kaalu steriliseerimise peale). Kui tunned vastupidist, siis soovitan mitte teha, kuna see jääb sulle hiljem hinge peale (võib ka muidugi mitte).
Need ei ole küll võrreldavad situtasioonid, kuid olen pidanud korra elus puhastuse läbi tegema, mis = siis abordiga. Kuna emotsionoaalne seisund oli väga halb, siis mälestus sellest on siiani meeles ja isegi minul on see hinge peal, olgugi, et tegu polnud minu teadliku valikuga. Tol päeval oli minuga ühes palatis üks noorem vene neiu, kes näris nätsu ja oli üldse selline ”rõõmsake” ja kes väga imestas, et miks ma nutan, et see kõik käib ju nii kähku, et ei saa arugi. Kui õigesti mäletan, oli tal vist kolmas kord juba seal osakonnas olla..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 19:29; 17.02 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ju tegelikult on oma otsuse teinud.Kaitseb meest, mitte lapsi….seega ei ole ka talle, nagu mehelegi lapsed kõige tähtsamad.Tee aborti!Saad oma egoistist mehega edasi “õnnelikku” armastust nautida.Kuidas üks ema saab üldse kaalukausile panna mees versus lapsed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 15:53; 16.02 16:35; 17.02 10:38; 17.02 12:32; 17.02 13:37; 21.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm.
Ehk kannaksid raseduse ära ja siis annaksid väikese ime adopteerimiseks?
Eestis on tõenäoliselt ehk tuhandeid (kui mitte veelgi rohkem) peresid, kes ise lapsi ei saa ja üle kõige üht pisikest tegelast sooviksid.
Kui Su jaoks on olulisem mees, kolmas laps tundub niigi palju… Kingi mõnele teisele perele maailma suurim õnn, laps.

Ma ei tea, kas selline asi reaalselt Eestis ka võimalik oleks, või on ameerika seriaalid ja filmid sellise reaalsuse loonud. Kuid minul endal, on küll meeletult kurb, et Eestis surrogaatemalus võimalik pole.
Mul on sõbranna, kes kannaks meeleldi mu last. Ta hirmsasti tahaks raseduse ära proovida kuid ei soovi mingil juhul last kasvatada. Meie tahaksime last, kuid rasestuda ei õnnestu 🙁 Mul ka mitmetel tuttavatel sama mure – super paarid, armastust on, võimalusi on. Aga last ei saa 🙁 Järjestikku üritavad IVF-i abil – mõnel läheb õnneks, teisel mitte.
Riik aga elab selle koha pealt kuskil keskajas 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen
Kägu 10:38 – sa oled ikka väga mõistmatu inimene. Kaalul ei ole ju lihtsalt mees versus lapsed, vaid terve meie pere, meie ühised unistused, meie võimalused… Jah, kahjuks on mees hetkel hingeliselt väga katki, temas ei ole jõudu veel ühte last vastu võtta ja kasvatada…
Ei, ma ei ole oma otsust teinud. Ja tegelikult kaldun ma ikkagi rohkem selle poole, et sünnitan selle beebi. Ja ma armastan meeletult oma lapsi, ka seda pisikest, kes on minu kõhus. Ma kardan, et kui ma selle tillukese ilmale toon, siis ei saa ta äkki piisavalt armastust… kardan, et olen liiga kurb… kardan, kas saan ikka hakkama, nii emotsionaalselt kui ka majanduslikult. Mees küll lubab toetada, aga elu on ju ettearvamatu. Mul endal kahjuks väga väike palk ja üksinda 4 last ära ei toidaks… Kardan, et teen teised lapsed õnnetuks… Adopteerimisele ei julge ka mõelda… see kõik on nii valus…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.02 15:05; 14.02 16:40; 16.02 16:41; 17.02 05:44; 17.02 12:23; 17.02 13:26; 18.02 08:24; 27.02 10:49; 27.02 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis mine ja tee aborti!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 15:53; 16.02 16:35; 17.02 10:38; 17.02 12:32; 17.02 13:37; 21.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule Kägu 12:32! Sa oled juba mitu korda oma arvamuse väga karjuvalt välja öelnud ja ma tõesti arvan, et sellest on rohkem kui küll. Tänan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.02 15:05; 14.02 16:40; 16.02 16:41; 17.02 05:44; 17.02 12:23; 17.02 13:26; 18.02 08:24; 27.02 10:49; 27.02 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see teemaalgataja ulub siis siin, tehku, siis nii nagu tahab, miks tuli võõraste inimeste käest nõu küsima, kui ise kaitseb meedst aga aborti pole nõus tegema?Mis selle point on?Sel mehel on lihtsalt sellest perekonnast kopp ees ja seda naist ta ei armasta.Ilmselt on kuskil terrndamas unistuste elu, ilma laste kisata ja naine on selle ära adunud.Otsustas ups radedaks jääda, aga valearvestuse tegi.Meest kinni ei hoia.Siin serveerib nagu oleks kogemata rasedaks jäąnud.See mees läheb niikuinii, olgu siis 3 või 4 last!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 15:53; 16.02 16:35; 17.02 10:38; 17.02 12:32; 17.02 13:37; 21.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Kägu 13:37 – Ma juba tänasin sind sinu arvamuse eest, palun ole nüüd hea ja loe mõnda muud teemat või tee midagi kasulikku. Kirjutasin siia, et kuulda erinevate inimeste arvamusi, nõuandeid. Sinu kibestunud postitusi tõesti ma rohkem ei oota. Aga võta teadmiseks, et teised lapsed olid meil kohe algusest väga oodatud ja abordist ei rääkinud me kordagi. Vahepeal meil tõesti on olnud erimeelsusi ja raskusi, aga nüüd olime me teineteist nö taasleidnud. Me saime üle väga mitme, mitme aasta võimaluse veeta päris oma aega, ainult kahekesi. Ja me nautisime seda. Me olime nagu uuesti armunud… Olime ka rääkinud sellest, et neljandat last me ei soovi. Panin ka detsembri alguses spiraali, aga eemaldasin selle just nädal enne nö apsakat, kuna tekkisid kohutavalt vererohked päevad. Arst kirjutas mulle uued rasestumisvastased vahendid, mida pidin järgmise tsükli alguses hakkama kasutama. Paraku olid elul teised plaanid. Teadmiseks veel, et see, et kaitsevahend alt vedas oli meie ühine apsakas ja SOSi võtsin ka sisse temaga koos olles. Ma tunnen oma meest liigagi hästi teadmaks, et uus laps ei hoia teda kinni vaid pigem tõrjub eemale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.02 15:05; 14.02 16:40; 16.02 16:41; 17.02 05:44; 17.02 12:23; 17.02 13:26; 18.02 08:24; 27.02 10:49; 27.02 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei mõistaks meest hukka. Ütled ju isegi, et ta ei ole kunagi “pereinimene” olnud ja sellele vaatamata olete juba praegu paljulapseline pere. Keegi ütles, et kui juba kolm last on, siis neljas ei muuda midagi – muudab ikka küll! Beebid, ka need, kes on kuldsed magajad ja muidu toredad, nõuavad väga palju tähelepanu.

Paarisuhe on väga oluline. Lapsed on külalised – nemad hakkavad kasvades üha enam omi asju ajama ja lendavad lõpuks üldse pesast välja. Hea kaaslane on kuldaväärt ja neid iga teise puu otsas ei kasva. Meie ju su pereelu nii täpselt ei tea, aga õnneks on sul üsna selged valikud – kas nelja lapsega üksikema või kolmelapseline pere koos kahe vanemaga. Otsustagi selle järgi, kumb väljavaade vastuvõetavam tundub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul isiklikult ei oleks küll võimalik peale pealesunnitud aborti rõõmsalt kooselu jätkata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna pani mind ka väikeste laste mängus valiku ette, kas päästa ettekujutletavast kuristikku kukkumisest tema elu või kellegi teise elu, ütlesin talle alati rahustuseks, et päästaksin tema elu. Mõtlemata kunagi selle peale, kes mul teise käe otsast tuleks lahti lasta keegi tundmatu,keda ma ei tundnud veel, meie tuleviku formuleerivad meie harjutatud mõtted. Eks see mida mõttes oled tuhandeid kordi läbi mänginud selle otsusega ka lõpuks reaalses elus teed. Kui oled mõelnud mis rohkem sellele, mis tunne on elada ilma meheta siis ju sa lõpuks hakkad ilma meheta elama kui oled mõelnud, et teed aborti siis teedki. Pole kellegi süü pole kellegi valikut. Lihtsalt meid kujundavad harjumuspärased mõtted. Ja harjumusi kujundab keskkond. Kõik on ette määratud. Üksnes vahetades ümbrust saad sa muuta enda saatust. Kuna siis veel kui mitte praegu ja kes siis veel kui mitte iga inimene ise ei saa seda teha. Nii tekibki vastuolu, et kõik on ettemääratud ja samas pole ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teeksin otsuse abordi kasuks. Nii noorukesel lootel pole erili mingit närvisüsteemigi veel, nii, et tomp mis tomp. Kaalukausile tuleb ju panna ka kõigi juba olemasolevate laste elu ja lapsepõlv – kas lõhkises peres või enam-vähem toimivas peres. Räägiksin mehega, et olen abordiga nõus vaid ühe korra ja mõistlik oleks temal teha vasektoomia, mis on ohutum kui naisel steriliseerimine. Sest samuti edasi aborditama hakata tunduks küll juba liiast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 13:52; 21.02 15:40; 23.02 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvate, et mees on vasektoomiaga nõus?Kui ta juba praegu oma lastesse ja naisesse niimiodi suhtub, siis sellest perest tõenäoliselt enam head nahka ei saa.Mees tahab ju tulevikus uue naisega ka lapsi saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 15:53; 16.02 16:35; 17.02 10:38; 17.02 12:32; 17.02 13:37; 21.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot mina näen siin naistepoolset “mina ja maailm” suhtumist. Et kui teie suhtute nii algusjärgus abordi tegemisse kui mõrva, siis mehel ei ole mingit õigust sellesse leigelt suhtuda (ja mehed reeglina ei suhtugi abordi tegemisse väga emotsinaalselt, neil puht bioloogiliselt ei teki hormooniküllast reaktsiooni ja seega mõtlevad nad selles osas selgemalt). Aga kui tema suhtub veel suuremasse rahalisse pingeseisundisse valuliselt, nähes täiesti selgelt, et tema närvisüsteem, tervis ning rahaline seis ei pea veel üht raske iseloomuga last vastu (sest naine antud juhul lapsi ülal pidada ei suuda oma palgast), siis on küll naisel õigus sellisesse kaalutlusse leigelt suhtuda. Mina ei leia, et selline mees on tingimata tundetu tegelane, kes naisest niikuinii ei hooli. Talle lihtsalt tundub, et talle pannakse nuga kõrile ja mingit kaasarääkimise võimalust ei anta.

Otsus on raske, aga suurt ja ainust tõde siin ei ole. Halbade valikute vahelt tuleb parim valida. Selline, mis on parim sinu perele, mitte perekooli kägudele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 13:52; 21.02 15:40; 23.02 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kurb muidugi, aga ma saan mehest ka aru. Terve elu on laste kasvatamine ja viimane 4a annab juba vabadust ja varsti veel rohkem. Nüüd otsast peale jälle kõik. Mees ei pea sellepärast veel halb mees olema, kui tal terve elu kestnud titenduest siiber ees on peale 13 aastat ja kolme last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kolm last ja uus ootamatu rasedus…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.