Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kolm last ja uus ootamatu rasedus…

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Kolm last ja uus ootamatu rasedus…

Postitas:

Ma ei saa aru, kuidas saab rasedus “juhtuda”. Kas te olete 15 aastased? Järelikult ei olnud kaitsevahendeid või kasutati neid lohakalt ehk osapooled arvestasid, et see võib juhtuda -> sealt edasi tuleb ka vastutus! Mul õnnestus rasedust vältida kuni 32 a saamiseni (ilma ühegi abordita) kuna see oli minu teadlik valik (kasutades kaitsevahendeid). Olen hetkel rase. Rasestuda otsustasin siis, kui leidsin õige mehe endale ja sobiva isa oma tulevastele lastele. Sinu mehest on äärmiselt egoistlik ja vastutustundetu panna Sind fakti ette – kas laps või mina!? Arvestades, et kodus on veel 3 last. Mina viskaksin sellise mehe majast välja! Ma ei saa ka aru, miks on tehtud 3 last, kui neid pole mehe poolt tahetud. Ma ei teeks sellise mehega (kes lapsi ei taha) ühtegi last! Kuna valisid oma laste isaks sellise mehe, siis tuleb Sul varem või hiljem arvestada üksikema saatusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, mis teema siin lahti on läinud. Inimesed mõelge natuke laiemalt! Teemaalgataja kirjutab ju ka, et mees on omadega väga pekkis vaimselt, sellepeale ma soovitan, et saada mees psühholoogi juurde! Ausalt.

Võibolla mees soovib seda last, kuid vaimne seisund on nii perses, et ta ei suuda seda teemat laiemalt näha. Võibolla ta ise ei saa aru, kui haiglase valiku ette ta sind panna üritab. Ning lisaks võimalik, et ta ongi lihtsalt vaimselt nii pekkis, et ta ei saa aru ei enda käitumisest ega sinu.

Mina soovitaksin, et kuna on aru saada, et sa armastad oma meest, kuid ka sündimata last, siis tee nii, et saada mees psühholoogi juurde. Laps jäta alles ja sünnita ära. Kui mees otsib abi ja saab abi, siis võimalik, et ta on ju väga rõõmus tulevikus lapse üle, lihtsalt praegu ta ei suuda oma mustast august kaugemale näha.

Kui aga ei ole nõus abi otsima ja last ei taha ning jätabki su sellise valiku ette, siis pead tegema otsuse ja laskma tal minna. Kuna sorri, kui asi ei ole sügavas depressioonis, siis on sul ikka väga sitt mees…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 13:21; 27.02 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kuidas saab rasedus “juhtuda”. Kas te olete 15 aastased? Järelikult ei olnud kaitsevahendeid või kasutati neid lohakalt ehk osapooled arvestasid, et see võib juhtuda -> sealt edasi tuleb ka vastutus! Mul õnnestus rasedust vältida kuni 32 a saamiseni (ilma ühegi abordita) kuna see oli minu teadlik valik (kasutades kaitsevahendeid). Olen hetkel rase. Rasestuda otsustasin siis, kui leidsin õige mehe endale ja sobiva isa oma tulevastele lastele. Sinu mehest on äärmiselt egoistlik ja vastutustundetu panna Sind fakti ette – kas laps või mina!? Arvestades, et kodus on veel 3 last. Mina viskaksin sellise mehe majast välja! Ma ei saa ka aru, miks on tehtud 3 last, kui neid pole mehe poolt tahetud. Ma ei teeks sellise mehega (kes lapsi ei taha) ühtegi last! Kuna valisid oma laste isaks sellise mehe, siis tuleb Sul varem või hiljem arvestada üksikema saatusega.

Sa ei lugenud korralikult, mina lugesin välja, et kolm last olid tahetud. Viimane laps on aga väga raske laps ja paneb peres kõigi närvid proovile, lisaks on rahaline olukord napilt piisav kolme lapse kasvatamiseks. Nad kasutasid kondoomi (kahe spiraali vaheline periood), kuna aga polnud aastaid seda vaja olnud kasutada, oli vilumus kadunud ning ilmselt läks see puruks ja seega võttis naine lisaks ka sos pille. Aga laps otsustas ikka tulla. See et sinul pole juhtunud ei tee teisi veel koletiseks. Kui sa korralikult lugesid, siis naine ei teeni nii hästi, et kolmegi last ülal pidada, eraldi elamine (kaks korterit, kahed toidus, kahed sisustused) läheb ju veel kallimaks, seega lahku kolides ei saaks sama sissetuleku juures ka enam praegust elatustaset säilitada, lisanduks aga veel neljas laps. Seega “viska mees välja” on ikka üsna absurdne soovitus. Pole need mehed nii mõttetud midagi, isegi kui nad ei ole nõus nelja lapsega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 13:52; 21.02 15:40; 23.02 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja…
Jah, kolm esimest last väga oodatud. Spiraali võtsin ära kuna see ei sobinud mulle (see oli esimene katsetus spiraaliga), meeletult suur verejooks oli. Jah, kasutasime kondoomi nagu oleme seda korduvalt ja korduvalt teinud (vilumust peaks ka seega täiesti olemas olema), aga siiski see vedas alt. Jah, võtsin kohe järgmisel päeval SOSi tableti kuid see ei aidanud… Majanduslikult saaks isegi neljaga hakkama – jah, peaksime siiski vist ise kolima mehega mingi ajapärast elutuppa, sest lastel läheks kolmekesi ühes tillukeses toas ikka väga kitsaks (Teismelisel ka pisike tuba ja sinna rohkem ei mahukski), aga saaksime hakkama. See oleks siis kui pere püsiks koos. Sest kui mees läheks ära, siis kannataks küll ka majanduslik pool, aga kõige raskem oleks ikkagi emotsionaalselt… Nii meeletult raske on… Saan aru, et praegu ei ole õige aeg… rasedus peaks olema nauding, rõõm lapsest… Mida peab praegu minu pisikene tundma… ainult meeletut, meeletut kurbust…. ma armastan oma meest ja tahan olla temaga koos, aga ma ei suuda loobuda meie lapsest… no kuidas ma saan võtta sisse tableti, mis selle pisikese tapaks, kuidas ma suudan lubada tal surra minu sees…. aga kas mul on õigust sünnitada see laps siia nii suure valu sisse…. Ma olen nii katki… iga päev palun oma pisikest, et palun ära sünni veel… palun tule tagasi mõne aja pärast kui oleme issiga tugevmaks saanud…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.02 15:05; 14.02 16:40; 16.02 16:41; 17.02 05:44; 17.02 12:23; 17.02 13:26; 18.02 08:24; 27.02 10:49; 27.02 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga Sa palud iga päev oma lapselt, et ta sureks ära ja ütled, et aborti ei suuda teha… Ma ei teagi, kohutav nagu ju, peaksite mõlemad psühholoogi juurde pöörduma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 13:21; 27.02 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 13:10
Olen käinudki selle raseduse pärast nõustaja(psühholoogi) juures, kes ütles, et nii paluda ei ole midagi halba…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.02 15:05; 14.02 16:40; 16.02 16:41; 17.02 05:44; 17.02 12:23; 17.02 13:26; 18.02 08:24; 27.02 10:49; 27.02 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga nõustaja nõuannet ei maksaks tõe pähe võtta. Iga korralik nõustaja peaks ärgitama inimesi kes tema poole pöörduvad saavutama sellist elu nagu need inimesed tahavad, mitte lükkama neid valele teele.
Kogu protsessi tuleks alustada sellest, et Sa peaksid küsima enda käest et mis Sa tegelikult soovid?
Ma usun, et tegelikult Sa soovid õnnelikku pereelu. Tahaksid kõhubeebi sünnitada ja tahaks ka et mees oleks rahul ja õnnelik ja pere oleks koos.
Nõustaja peaks tegelema sellega, et mis on Sinu mõttemaailamas ja alateadvuses sellist, mis takistab seda uskumast ja päris elus saavutamast ja aidata seda kõrvaldada. Sama ka mehe puhul. Ja samas leida ka samme ja viise koos perega kuidas reaalses elus soovitud eesmärki saavutada.
Kui Sa tegeled palumise ja palvetamisega siis ma soovitaksin Sul ainult keskenduda lõpptulemusele – ehk palu ainult seda mida Sa tegelikult tahad et juhtuks – tahad lapse sünnitada ja tahad et mees jääks teie juurde ja oleksite perena koos ja õnnelikud.
Inimesed pöörduvad palvetamise ja palumise poole siis kui nad ise ei oska enam edasi elada või otsuseid teha. Sa tead ainult seda mida Sa tahad. Aga kuidas sinna jõuda Sa ei tea. Siis selles palugi juhatust. Ära vali ühtegi piirangut – ehk ära vali ühtegi kindlat teed – nt see mida praegu palud – et laps ootaks ja tuleks hiljem tagasi…see on Sinu arvates üks võimalik viis kuidas saada seda mida tahad. Aga mulle tundub, et see tee ei vii üldse sinna kuhu Sa tahad – see on vale ja poolik tee – ehk siis oletame et last küll ei sünni kuid mees jääb teie juurde…see ei ole ju see mida tegelikult oled tahtnud. Ja kui see peaks ka nii minema, et kõhubeebi võtab Su palveid kuulda siis ilmselt sisimas Sa tead, et selles on ikkagi Sinu enda tegutsemine mängus et nii läks ja ma ei ole kindel et Su hing rahu leiab vaatamata sellele, et nõustaja arvas et nii võib paluda küll. Ja keegi ei garaneteeri, et olete õnnelikumad kui kunagi varem pärast seda stsenaariumi.
Ma siiralt soovitaks Sul nüüdsest keskenduda vaid sellele, mida Sa tegelikult tahad ja paluda ja palvetada ja otsida nõu igalt poolt kuidas seda saavutada. Ma olen täiesti veendunud, et on võimalik see laps sünnitada ja jääda perena kokku. Sa ei peagi täna teadma, mida teha ja kogu teekonda ette. Lihtsalt pead 100% uskuma selle võimalikkusesse ja kõik muu kõrvale panema. Anna oma mure ära kõrgemate jõudude kätte.
Sa saad sellel teel asutada üks samm korraga. Kuidas teada, kas samm mida soovid astuda on õige? Küsi endalt, kas see paneb Sind naeratama ja hästi tundma või tekitab raskust. Tee ainult neid pisikesi samme, mis tekitavad helget olemist.
Sa ütlesid, et praegusel ajal on väga head ajad teil mehega kuna nüüd saate viimaks rohkem kahekesi olla. kasutagi seda 9 kuud ära selleks, et panna mees uuesti endasse armuma ja endaga koos elu nautima – ma usun et jube lihtne on lahkuda äranutetud silmadega naise kõrvalt, kes mehes süütundeid tekitab. Kui aga teil on koos tore ja mõnus siis ei lähe ta mitte kuhugi! Öeldakse, et naine on pere süda ja naine hoiab pere koos. Mina Sinu asemel teeks kõik endast oleneva et meest uuesti ellu äratada ja ta silmad särama panna. Ehk saata teda teraapiasse lisaks muule?
Ma tõesti soovitan Sul nüüd end kokku võtta ja kogu oma pere jaoks saada uuesti säravaks pere südameks. Sest muidu võib juhtuda, et mees ei kannata juba praegu seda kurbust välja – sest nii kui ta vaatab Su kurbadesse silmadesse tunneb ta et on mehena läbi kukkunud. Ma ei tea ühtegi meest kes kannataks kurba naist enda kõrval. Sa küll ei saa kohe meest ise depressioonist välja tuua küll aga saad Sa ise endaga tegeleda ja ise end sellest august välja aidata.
Ma tean, et oled suure südamega ja armastav naine, kes tahaks kõigile head kuid kõigepealt hoolitse selle eest et leiaksid ise uuesti usu Sinu poolt soovitud tulevikku ja leiaksid uuesti oma armastava ja naeratava poole üles.
Kohe ei saagi suurest kurbusest suurde rõõmu hüpata. Samm-sammult aga saab. Küsi endalt iga päev – mida ma saaksin teha et end paremini tunneksin. Ja tee see ära. Ja siis küsi uuesti. See võib olla alguses väike lihtne asi – nagu hea kuum jook või shokolaad või jalutuskäik vms.
Kui oled ise paremas seisus emotsionaalselt, on mõtted ka selgemad ja saad teha paremaid ja tervemaid otsuseid.
Jõudu Sulle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 17:58; 16.02 09:04; 28.02 18:04; 13.04 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ära küsi siit nõu. Lased emotsionaalsetel, ebarealistlikel vastustel end eksitada ja panna ennast halvasti tundma. Mine spetsialisti juurde ja koos mehega! Lööd oma laste elu päris segi, kui otsustad üksi 4 last kasvatama hakata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks nädalat on möödas (no tähtajani aega veel on), aga sina pole midagi paremat nõu leidnud, kui palud lapselt, et see sureks ja sellega sind vastutusest vabastaks, et seda sina tegema ei peaks.
Te olete mehega rääkinud, et neljandat last teie perre praegu ei mahu ja tegelikult on teil/sul juba otsus tehtud- ei ole tore olukord, aga kui nii peab siis peab. Tegite vea ja juhtus. Kolme lapse emana samas olukorras olles teaksin, mida teeksin, muidugi raske südamega, aga ei seaks oma olemasolevat peret löögi alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vasturääkiv jutt: kord olid kõik 3 eelmist väga oodatud, siis jälle, et ka 3. puhul võeti alguses sos-pilli ja laps tuli sellest hoolimata.

Kui ootad siit, et kõik lohutaks ja pead paitaks, siis oled küll vales kohas. Siin enamik kasutajaid ootavad väga oma väikest ime.

Tuleb ikka teha, mis enda arust õige, mitte seda, mida võõrad inimesed internetis arvavad.

Lapse sünnitamine lapsendamisse andmine oleks väga üllas tegu, sest on väga palju suurepäraseid peresid, kes väga last tahaks ja lapsendamine nende ainus võimalus. See tegu vajab aga väga tugevat inimest…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teemaalgatajal läinud on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 17:58; 16.02 09:04; 28.02 18:04; 13.04 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen hetkel sattunud äärmiselt keerulisse olukorda. Meil on peres kasvamas kolm last 13, 7 ja 4 aastased, nüüd jäin ootamatult uuesti lapseootele (kuigi kasutasime kaitsevahendeid ja isegi võtsin SOS-tableti). See kõik tekitab minus erakordselt vastakaid tundeid… hetkel on seis selline, et mees ei soovi seda last (tema arvates on isegi kolm liiga palju), mina aga olen elu aeg olnud abordivastane… nüüd aga tundub, et mul ei ole valikut… Mees ütleb, et austab minu otsust, aga tema sellega kaasa ei tule, pigem kolib ära. Rahaliselt lubas toetada… Rasedust hetkel umbes 4+ nädalat. Kardan, et kui teen aborsi, siis jään ennast eluaeg süüdistama. Minu kõhus ei ole ju lihtsalt mingi tomp, vaid pisike kasvava ime, kuidas on võimalik ta vabatahtlikult hävitada? Samas kuidas ma valin sellise tee, kus ma lasen oma kallil mehel ära minna.Saan ka temast aru – ta armastab väga mind, aga mitte nii väga meie lapsi ???? Ta tahab, et meil oleks lõpuks ka nö omaaeg, aeg mida saaksime veeta kahekesi, sest seda ei ole meil väga-väga kaua olnud…

Teeksin abordi, pole vaja soovimatuid lapsi ja see mees on ka õudne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see mees on vaja steriliseerimisele saata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase hingekesel tulla.Armas teemaalgataja kuula oma südamehäält.Ega beebid niisama tule,lase sellel hingel tulla siis maailma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase hingekesel tulla.Armas teemaalgataja kuula oma südamehäält.Ega beebid niisama tule,lase sellel hingel tulla siis maailma.

Selle teema algataja on ammu juba oma otsused teinud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin vast öelda et tean mida teemaalgataja tunneb ja mötleb. Olin ise ka segaduses. Oli minulgi olemas kolm last ja neljas oli väga ootamatu. Kolmas oli alles 10 kuune kui teada sain ja siis olin ka juba 10 nädalat. Ja mina ikka kaalusin viimase hetkeni seda aborti. Ma olin sokis ja see kakas nädlaat vaid nutsin, kuna ei teadnud mis toimuma hakkab. Minu kaasa pole ka kahjuks pereinimene. Mõtlesin asja enda jaoks selgeks ja ostsustasin, et sünnitan selle lapse. Kui ta nii väga tahtis tulla siis pidi nii minema. ja nüüd on ta maailma nunnum poja mul. Ta üllatab igapäev mind millegi uuega. Juunis saab nüüd kahe aastaseks. Minu soovitus: Mõtle asjad läbi. Raske on alati mingil hetkel aga igapäevaga läheb ju kergemaks ja ma ei kujutaks ette enam elu ilma oma lapseta, kes tuleb ja kallistab, kes löhub nõusid, siis jälle kallistab ja need vahvad näoilmed ja röömukilked ja kukkumisnutud, need lohutamised. See on köik seda väärt. Olgu siis mehega vöi ilma meheta. Oled siiani hakkama saanud kolme lapsega siis saad ka selle neljaga hakkama ja suuremad juba ka aitavad. Pane nad enda jaoks tööle. Kui kolm last mul olemas oli siis ma ütlesin et aitab aga peale neljandat mötlen juba ka viienda peale. Nii äge olkes ja olen unistanud alati viiest lapsest. OLED SENI HAKKAMA SAANUD SIIS SAAD KA NELJA LAPSEGA. Rohkem julgust. Elad aint üks kord ja kunagi on nii he atunne kui köik lapsed on koos ja lapselapsed. Noored ja lapsed peavad meie ümber olema , sisi oeld ise ka hinges noor. Jõudu sulle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kolm last ja uus ootamatu rasedus…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.