Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kolmas laps 36aastaselt?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kolmas laps 36aastaselt?

Postitas:

Kui teil oleks praegu 2 last – esimene 5a (eelmisest suhtest) ja teine 1a (praeguse mehega) – kas teeksite veel kolmanda ehk siis teise ühise laspse praeguse mehega? Vanus praegu 35. Järgmine aasta 36….
Ise arvan, et liiga vana juba. Aga miski osa minust nagu tahaks veel ühte….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 01:56; 15.01 14:26; 15.01 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pähhh, mis vana see tänapäeval on?! Ma alles 33aastaselt lapsi saama hakkasingi, nüüd olen 38 ja neid on kolm, rohkem ei plaani ka. Kui mõlemad soovite ja kõik on ok, siis laske aga käia.
Minu meelest midagi on selles, et väikelapse emad püsivad kaua noored 🙂 kui magamatus välja arvata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma neljanda lapse, kui kohe-kohe 36 sain. Kõige kergem rasedus ja unetusest väsimust vaid 2x terve selle aja jooksul, mil laps oli imik/beebi. Ja tuleb tunnistada, et energiat ning aega on lapse jaoks kuidagi rohkem, kui vanemate laste jaoks oli, mil ise tegelikult noor olin. Siis olud ilmselt kõik muud asjad olulisemad, kui kvaliteetaeg koos lapsega. Aga see on tagantjärele tarkus nüüd. Kui mees ka siiski teist last soovib, siis muidugi saage see laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://perejakodu.ohtuleht.ee/751732/uudisteankur-monika-tamla-40-on-parim-aeg-olla-beebi-ema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind häirib enim oma “suur” vanus? Mina sain lapsed olles 34 ja 38. Sinu asemel mõtleks hoolega, kas jaksad kolme väikelast kantseldada või jätad teise ja kolmanda vahele ka 3-4a vahe. Vana sa küll pole. Minu teine laps on küll olnud imeliselt rahulik beebi, aga samas oli temaga väga palju muret naha ja seedimisega, nii et kogu aur läks sellele (läheb siiani, laps 1,5a). Suuremaga oli ka palju jagelemist, mina küll poleks tahtnud kohe kolmandat otsa teha, kuigi vanuse poolest julgeks küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tõesti! 36 nüüd ka mingi vanus, mille pärast muretseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei muretseks su asemel vanuse pärast, vaid seda kas see mees ka putku ei pane ja pärast kolme lapsega ûksi ei ole?
vanem laps 5a ja teise mehega ja juba 1a laps uue mehega? Kaua ta muidu uue mehega ûldse koos olete olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma peaksin siis üldse vanadekodus olema:) Olen hetkel 37 ja plaanime kolmandat, kaks last suured ja nüüd tuli veel beebiisu, sest kõik tundub nii paigas, abielus, aastaid perega reisitud, oma maja, ettevõtted, vanem laps on 13, noorem läheb nüüd kooli. Kas nüüd või mitte kunagi:) Natuke kardan ka, et kas tervis korras ja kas jään beebiootele, aga siiani kerged rasedused ja lihtsad sünnitused, nüüd ilmselt keiser (silmapõhjade pärast).

Lapsed erinevate meestega, mina muidugi kahtleksin, aga samas kogemust ei saa jagada, olen eluaeg ühe ja sama mehega koos elanud/lapsed muretsenud/abiellunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain alles esimese 36-aastaselt, praeguseks olen kahe lapse ema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 37 ja üritame saada oma teist last. Ilmselt tahaks ka kolmandat veel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem kui sa arvamust inimestelt ei küsi, kõigil on oma arvamus, mis on kujunenud mingitel elust tingitud põhjustel. Olen hetkel 36 ja plaanime samuti 3ndat ja mõelda, mis kõik olla võib ning mida elu toob, ei oska keegi arvata. Ole julge ja positiivne ning tehke otsus oma elu põhjal. Teiste arvamusi ära kuula muidu hakkavad need sind saatma ja kummitama. Ja 36 pole midagi nii hilja. Vanemas eas beebide emmed on minu meelest nooruslikud, targemad, vitaalsemad kuna väikesed lapsed hoiavad neid triksis-traksis ja ajaga kaasas. Soovitan kohe asja kallale asuda, kuna ise ootasin ka ja nüüd elus esimest korda juhtus nii, et lootel oli süda seiskunud 8 nädalal ja pean oma plaane edasi lükkama, aga proovin uuel aastal taas, siis kui peaks ilusti minema olen lapse sünni ajaks juba 38. Loodan parimale. Sulle julgust ja pealehakkamist, aeg on see mis edasi läheb ja aasta-aastalt tundub, et aina kiiremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lapsed 14 ja 10 ja on olnud aegu kui täiesti välistasin kolmanda lapse. Ja aegu kui igatsen kolmandat. Nüüd tunnen et kell tiksub viimaseid hetki. Vanus 39a1k.
Kui mõtlen haiguste ja väärarengute riskile siis lõpetan kohe kolmandale lapsele mõtlemise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

36 täiesti normaalne kolmanda lapse kohta,mina hetkel 40 ja 5 ndat nädalat rase(kuigi kahjuks olen kodusel režiimil hetkel katkemiseoht)ja vähe sellest saan paarikuu pärast vanaemaks (vanim laps 20 )vot see on kummaline rase vanaema 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain 31 esimese lapse, 33 saan teise. Ja kolmas on mul planeeritud just sinna 38. eluaasta kanti, kui vanim hakkab kooli minema 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 35 ja peale oma kolmanda lapse sündi sügisel saan 36. Kõige kergem rasedus mul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen peaaegu samas olukorras, hirmsasti tahaks kolmandat, vanust 37, lapste vanused 7 ja 3,5. Enda vanus mind ei häiri, sest see pole kindlasti liiga kõrge lapse saamiseks, aga minu abikaasa on minust 10 aastat vanem, vot see paneb mõtlema.
Alati siin arutatakse, et kas mingis vanuses pole veel hilja naisel last saada, aga kuidas meestega on? Kuidas teil, veidi küpsemas vanuses emaks saada soovijad, kas teie mehed on teist nooremad, sama vanad või on ka mõni selline, kel vanem mees?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

36 on ju veel täiesti ok vanus, muidugi teeks. Endal on mul ka kolm pisikest toas ringi jooksmas ja rõõmu jagub.

Meeste eluiga on ka kasvanud. 47 aasta vanune mees on lapse täiskasvanuks saades 65, ehk siis võibolla pole teda veel pensionilegi lubatud. Täiesti ok vanus. Vanasti juleti ka lapsi teha, kuigi mehed paljud surid juba 55 aastasena. Aga jah, palju enam edasi ka seda lapsetegemist ei lükkaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain 36a alles esimese lapse ja hiljem veel teise lapse ehk preaguseks on lapsi 2.

Minu meelest on küsimus ainult selles, kas sa tahad korraga 2 üsna pisikest last kantseldada + vanim laps ka veel eelkooliealine, aga vanuses ma ei näe siin mingit küsimust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin enda vana teema 🙂 Tänud vastuste eest.
Olgu, praegu vbl tõesti on veel okei vanus lapsesaamiseks.
Heameelega muidugi jätaks 3-4a vahet aga siis tuleb juba küll vanus peale. 40selt nagu enam ei taha.
Teine teema on, et kuidas autosse mahtuda….
Kolmas teema, et mees eriti ei taha kuna nende kahegagi jubedalt tegemist, õhtuks on mõlemil sellest trallist ja kisast võhm väljas…… ja raha läheb niiiiiiiiiiiiiii palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 01:56; 15.01 14:26; 15.01 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel…
nüüd siis küsite, et jo ära siis tee, issand jumal, eks. Kui raha ka pole jne.
Aga kuskil sisimas tunnen, et 3 last peres oleks kuidagi ideaalne (minu peres mina ja vend, mehe peres 7 last).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 01:56; 15.01 14:26; 15.01 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan kohe 35 ja mul on hetkel neli last. Minagi tunnen end vanana kuigi sooviksin veel üht last. unistus alati olnud viiest lapsest. Mõtlen ka et kas jaksan veel selle ühega toimetada. Mida vanemaks seda raskemaks see läheb. See rasedus ja siis see sünnitus ja need magamata ööd. Ma ei tea kas oleksin veel valmis selleks. Uuesti köike seda läbi tegema. Kuid ennast tundes , ma vist ikkagi vötan selle tee korra veel ette ja täidan oma unistuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kolmas laps 36aastaselt?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.