Esileht Kodunurk Köögikombain

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Köögikombain

Postitas:

Soovitage köögikombaini, mis väga polüfunktsionaalne: tahaks lõigata, segada, blenderit, smuutisid teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Moulinex masterchef, teeb kõike mis vaja ja rohkemgi veel. Ostetud ca 20 aastat tagasi. Hakkasin just mõtlema, kas sellel mõni funktsioon ka on, mida pole kunagi kasutanud, aga vist ei ole.
Kõige rohkem kasutan vahustajat, väikest mikserit ja blenderi kannu. Varem kasutasin ka riive (3 erinevat), viimastel aastatel pole midagi riivinud ega tükeldanud.
Kõige vähem olen kasutanud tsitrusepressi, siis püreestajat (3 erineva sõelaga, kõige suurem kartulipüree tegemiseks, kõige peenem teeb mehulaadset mahla).
Taignasegajat ja sarnast teravat lõikurit-peenestajat olen kasutanud keskmiselt.
Midagi sellist https://www.google.ee/search?q=moulinex+masterchef&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjG26PFzujSAhUBGiwKHXJZDGMQsAQIIQ&biw=1067&bih=717#imgrc=-CDRHEKn8LSaLM: tegelikult tundub, et ma ikka kõiki vidinaid pole kasutanud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 00:11; 23.03 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla peaks enda oma ka tükkhaaval ebay-s maha müüma, jupid maksavad 20 euro ringis 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 00:11; 23.03 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Moulinex Masterchef 8000 on ilus küll. Aga hinnanguid on erinevates kohtades saanud segaseid, heidetakse ette et ei kesta need plastosad.

Mul on odavam, 95.- vist maksis: https://www.alzashop.com/philips-hr7762-00-d312177.htm?catid=18850372 töötab juba 5.aastat igapäevaselt. Ainuke miinus- see kaasasolev kuubikulõikaja ei tee ilusaid kuubikuid, mida nt kartulisalatisse passiks panna (selleks on vaja MUM5 Kenwoodi). Aga muidu lõikab-segab-vahustab nagu loom, kõik osad püsivad veel koos, kuigi on tihedast kasutamisest (ja vahel ka kuumana, mis seal salata) mõra sisse tulnud. Pluss minu jaoks see, et mootoriosa võtab vähe ruumi, väga meeldib see pisike maitseainepurustajapotsik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MUM on ikka Boschi toodang. Aga ma ka pole rohkem normaalseid kuubikutegijatega köögikombaine näinud välja arvatud Bosch.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline
https://www.euronics.ee/t/49976/koogitehnika/koogikombain-avance-collection-philips/hr7776-90

Hetkel olen küll väga rahul, vastupidavust ei oska kommenteerida, on umbes pool aastat olnud. Kasutanud olen kõiki osi. Viimane avastus on tsitrusepress, mis mitu kuud kapis seisis, aga nüüd usinat kasutust leiab. On ilus, kompaktne, lihtne kasutada. Võimsust ka piisavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MUM on ikka Boschi toodang. Aga ma ka pole rohkem normaalseid kuubikutegijatega köögikombaine näinud välja arvatud Bosch.

Tõsi, aga oma mumi blenderiga ei ole ma ülse rahul, see kõlbab ainult smuuti tegemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Köögikombain

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.