Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Koondamine, rasedaks jäämine…

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Koondamine, rasedaks jäämine…

Postitas:

Mul selline ma ei tea mille alla seda lisada, kas mure või probleem. Olen ühes firmas tòòtanud 5 aastat. Nüüd selgus et tuleb koondamine. Oleme elukaaslasega uritanud last saada, kuid esimene rasedus katkes pool aastat tagasi , see muidugi ei tähenda et ma edasi ei ûritaks. Nii aga nüüd ju lugu selline, et ilmselt pean ju uue tòò otsima , sellega probleemi ei tule, aga mis siis saab kui nt esimesel kuul kohe rasedaks jään? Paljudes kohtades ju katseaeg 4 kuud, ja siis järsku pean uuele tòòandjale utlema et olen rase. Last tahan niiväga. See koondamise värk tuli ka nagu välk selgest taevast . Kas kellelgi sarnast olukorda olnud. Et uus tòòkoht ja rasedus ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa eelmise 6 kuuga pole nagu naksti uuesti rasedaks jäänud, siis ära panusta ka sellele ühele kuule – võta uus töökoht vastu ja asu tööle, titte tee omasoodu edasi. Kui aeg sealmaal, et tehtud ja kõik korras, lähed lõpuks dekreeti. Ükski tööandja ei ütle sulle aitäh selle eest, et sa oma eraelu edasi lükkad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul koondamisteade käes? Kui ei ole ja jääd rasedaks, ning oled juba 2 nädalat rase enne kui koondamis teate saad, siis koondada ei tohi.
Aga olen ise samas olukorras, et oli koondamine , teate sain kätte ja 3n. pärast sain teada, et lapse ootel. Aga kahjuks hiljem katkes 11.nädala…selgus, et peetunud rasedus ( nädalaid oli 7+) Siis olin mõne kuu kodus, teadsin, et saan kolme kuu pärast tööle, koht oli olemas. Asusin tööle,paar päeva hiljem sain triibud. Arvasin, et olen aus,kuna ühtteist oleks olnud ka füüsilist tagajärg: tööle ei vormistatutki, kuna otsiti pikaajalist töölist. Noh pidasin oma rasedust tähtsamaks ja mõtlesin las olla,kahjuks 6+3 oli katkemine. Hakkasin uuesti tööd vaatama. Asusin tööle 10 päeva pärast sain triibud. Nüüd füüsilist ei ole ja olen vait kui sukk, kuniks rasedus poole peal või tekkivad muud probleemid. Praeguseka on 6+5 n.ja alles.10.juuni üks kuu katseajast läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul koondamisteade käes? Kui ei ole ja jääd rasedaks, ning oled juba 2 nädalat rase enne kui koondamis teate saad, siis koondada ei tohi.
Aga olen ise samas olukorras, et oli koondamine , teate sain kätte ja 3n. pärast sain teada, et lapse ootel. Aga kahjuks hiljem katkes 11.nädala…selgus, et peetunud rasedus ( nädalaid oli 7+) Siis olin mõne kuu kodus, teadsin, et saan kolme kuu pärast tööle, koht oli olemas. Asusin tööle,paar päeva hiljem sain triibud. Arvasin, et olen aus,kuna ühtteist oleks olnud ka füüsilist tagajärg: tööle ei vormistatutki, kuna otsiti pikaajalist töölist. Noh pidasin oma rasedust tähtsamaks ja mõtlesin las olla,kahjuks 6+3 oli katkemine. Hakkasin uuesti tööd vaatama. Asusin tööle 10 päeva pärast sain triibud. Nüüd füüsilist ei ole ja olen vait kui sukk, kuniks rasedus poole peal või tekkivad muud probleemid. Praeguseka on 6+5 n.ja alles.10.juuni üks kuu katseajast läbi.

Ka katseajal võib töölepingu lõpetada viidates mitterahuldavatele tulemustele, kui tööandja saab teada, et rase oled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 07:06; 01.07 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka katseajal võib töölepingu lõpetada viidates mitterahuldavatele tulemustele, kui tööandja saab teada, et rase oled.

Ei, ei või. Ei katseajal ega mitte katseajal ei või lõpetada töölepingut põhjusel, et töötaja on rase. Mitte sobimist peab põhjendama, see peab olema varem kommunikeeritud (tõestus!) ja võimalus töötajal end parandada. Kui tuleb päevapealt lihtsalt teade, et ei sobi, siis vut-vut töövaidluskomisjoni ja 3 kuu töötasu tuleb suht kergelt hüvitiseks ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka katseajal võib töölepingu lõpetada viidates mitterahuldavatele tulemustele, kui tööandja saab teada, et rase oled.

Ei, ei või. Ei katseajal ega mitte katseajal ei või lõpetada töölepingut põhjusel, et töötaja on rase. Mitte sobimist peab põhjendama, see peab olema varem kommunikeeritud (tõestus!) ja võimalus töötajal end parandada. Kui tuleb päevapealt lihtsalt teade, et ei sobi, siis vut-vut töövaidluskomisjoni ja 3 kuu töötasu tuleb suht kergelt hüvitiseks ära.

no rääkisin enda kogemusest ja aasta oli siis 1995. Ja ilusti saadeti katseaja 3.5 kuu pealt (katseaeg oli kokku 4 kuud) minema, vihjega et “sul pole vist tervisega kõik korras”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 07:06; 01.07 09:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Koondamine, rasedaks jäämine…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.