Esileht Ilu ja tervis kooskosõli, jojoba, shea jne, palun nõu!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kooskosõli, jojoba, shea jne, palun nõu!

Postitas:

Olen lugenud erinevatest kohtadest, et kreemide asemel kasutataksegi iluhoolduses looduslikke õlisid või -võisid. Mõtlesin siis ka, et ostan nüüd kreemi asemel seekord hoopis ühe õli. Läksin ühte loodustoodete poodi ja ma ei osanud sealt midagi võtta. Ega ma müüjalt ka ei küsinud. Mõtlesin, et küllap tema on müügist huvitatud ja tema nõuanne on selline, et ma ikka midagi ära ostaks. Seal poes siis leidsin riiulitelt vaid ühe sheavõi toosi, oli sellises ümmarguses plekktoosis. Oleksin oodanud ikka valikut, seepärast seda ainukest toosi ostma ei hakanud. Sain ka aru, et ega ei oskakski seda kasutada.
Küsingi nüüd mõned küsimused ja loodan, et saan siit abi ja head nõu.
Esiteks, millist loodustoodet te soovitate kõige enam? Millist õli või võid – kas shea, jojoba, kookos – mis nad kõik ongi? Millise firma oma – tahaks kohe täitsa konkreetset soovitus a la xxx firma kookosõli.
Teiseks, et kuidas neid asju kasutatakse? Kas nt määringi seda õli kohe näole kreemi asemel? Või segate veel millegagi kokku?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 10:12; 20.07 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ja küsin ,et kes kasutavad kookosõli juuste hoolduseks, kui sageli juustele õlimaski teete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib argaaniaõli. Määrin näole ja kehale, juustele pole maske teinud. Ma arvan, et see õli on just hea segatüüpi nahale, sest kirjelduses on öeldud ka, et soovitatakse isegi aknega nahale.
Jojooba sobib mulle ka, aga näiteks porgandiõli tekitas mulle vistrikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Soovin määrida nägu ja kaela. Arvan, et võtan siis sihikule jojoba või argaaniaõli. Aga millistest poodidest on kõige tõenäolisem neid leida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 10:12; 20.07 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubamaja ilumaailm, suuremad apteegid, suuremad ökotoidupoed on ka kosmeetikanurgaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin ka soovitada argaaniaõli ja nagu siin keegi juba mainis, on see muuhulgas uus imeravim vistrike vastu. Imendub koheselt. Kasutan nii õhtul kui hommikul ja isegi meigi alla sobib.
Proovi muretseda õli mis on nii puhas kui võimalik, ilma lisaaineteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan teemat ja küsin ,et kes kasutavad kookosõli juuste hoolduseks, kui sageli juustele õlimaski teete?[/tsitaat]

õlimaski võid teha iga enne pesu. vahepeal kui aega oli, siis hoidsin enne igat pesu (pesen juukseid ülepäeva)tund-paar kookosõli peas. pärast jäävad juuksed pehmed ja juuste väljalangevus vähenes ka märgatavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis kooskosõli, jojoba, shea jne, palun nõu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.