Esileht Sünnitus Korduvsünnitus, pikk vahe eelmisega

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Korduvsünnitus, pikk vahe eelmisega

Postitas:

Tere,
ees on 3. sünnitus, aga eelmisest 10 a möödas. Jagage kogemusi, kas sünnitus sel puhul läinud kiiresti või on uuesti justkui esmasünnitus, sest keha ei mäleta?

Ette tänades

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli esimese ja teise sünnituse vahe 6 aastat. Esimene 6 tundi ja teine 6 tundi 36 minutit. Aja poolest veidi pikem aga palju kergem ja valusid pm polnudki. Olin ses osas teadlikum mis ja kuidas on, see aitas paremini hakkama saada. Hirmu polnud ja usun,et see aitas mul kergemini hakkama saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimese ja teise vahe 15 aastat. Teine oli oluliselt kergem, 20 minutit pärast sünnituse lõppu olin jalul, nagu polekski sünnitanud. ÄE ütles, et keha mäletab ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sünnituste vahe 11 aastat. Esimene 9 tundi, teine 4 tundi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli vahe 13 aastat ja täpselt sama – 13h. ei olenud kergem ega kiirem kahjuks 🙁 just kõik täpselt sama, nõõd varsti uuesti sünntama – vahe 2a, eks nüüd ole näha. Loodan kiiremat sünnitust aga olen valmis pikaks. Osalt aga pikk sünnitus hea – jäin ise terveks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnituste vahe 7 aastat. Esimene 8 tundi, teine 4 tundi. Kuna teisega läks suht kiirelt, sünnitustoas sain olla umbes tunni, siis oli ikka kergem küll 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kellegil jällegi kogemust sellise asjaga, et esimene sünnitus kestnud 10h, 15min pressimist ja laps oligi käes. Raseduse ajal polnud ühetgi probleemi.
Nüüd kohe teisega tähtaeg käes ja kohe raseduse alguses lõi raua hästi madalaks ja lisaks kõigele olin esimesed 2,5 kuud täiesti voodisse aheldatud, sest päevad ja ööd läbi iiveldas nii kohutavalt. Nüüd lõpupoole on ka veel vererõhu kõrgeks löönud. Kahe sünnituse vahel 7 aastat.
Kuidas on neil teine sünnitus läinud kellel esimene on olnud kiire ja kerge?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene 4 h, teine alla 50 min, vahe 7 a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahe 9 aastat, esimene sünnitus 16 h, teine 2 h. Valusid küll teisega vähem ei olnud, pigem rohkem ja kõik oli intensiivsem, aga sai ka rutem läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnituse vahe 6aastat. Esimene kord oli raske sünnitus, aga teine kergem. Kestsid mõlemad 24h koos valude ja vee tulekuga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus Korduvsünnitus, pikk vahe eelmisega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.