Esileht Ilu ja tervis Korrigeeriv pesu – kust?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Korrigeeriv pesu – kust?

Postitas:

Tere! Küsimus pealkirjas. Ja mis hinnaga selline pesu on? Üleliigse kaaluga probleeme ei ole, kaal on päris ok, aga pärast 2.rasedust ei ole veel kõhuke täiesti tagasi tõmbunud. Tegelen spordiga, varsti olen arvatavasti jälle vormis, aga juunis tuleb üks tähtis üritus. Pidulik kleit on mul täiesti olemas, ei tahaks uut osta, mis varjaks kõhukest. See kleit on aga väga liibuv, selletõttu oleks vaja midagi alla. Kleit on heleda värvi, nii et see pesu peaks olema õhem. Suured tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin Tartus 2in1 rasedariiete salongis sünnitusjärgset korsetti. Ideaalne kõhulikvideerija. Maksis ca 20 euri. Oli selline nahavärvi, püksikuteosaga ja õhuke.

//Vaatasin nende kodukale, seal kahjuks väljas ei ole (aga pole paljusid asju, mis neil reaalis poes olid).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 21:10; 06.06 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MarkSpenceris on ülihea korrigeeriv pesu. On sellised püksikutega korsetid, mis ulatuvad rindade alla ja ülemine serv on silikonribaga, et ei hakkaks alla rulluma ja seisab kenasti paigal. Seal on ka ilusa pitsülaosaga korsette, valged, nahavärvi ja musta värvi. Väga hea valik, soovitan sinna vaatama minna. Maksavad küll, aga kõik jäävad alla 100 euri. See tasub investeerimist, las olla kapis varuks. Numbrivalik on nendel ka väga lai, alates nr 34st, kuni väga väga suurte numbriteni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin ja kiidan http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-2014-new-high-quality-Seamless-Underwear-postpartum-body-sculpting-clothing-slimming-shaping-corset-leotard/1606092164.html

Väga mugav, aga ilusti trimmiv. Pildil tundub see paksem, tegelikult on õhem ja ilusam. Tellisin heleda tooni ning on tõesti ilus. Sellise hinnaga Eestist ei saa midagi. Olen proovinud nii Lindexi, Triumphi ning Marks and Spenceri tooteid, aga kõik jäävad sellele alla. Jõudis kohale kolme nädalaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 21:26; 06.06 22:09; 25.06 23:45; 23.08 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tellisin ja kiidan http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-2014-new-high-quality-Seamless-Underwear-postpartum-body-sculpting-clothing-slimming-shaping-corset-leotard/1606092164.html

Väga mugav, aga ilusti trimmiv. Pildil tundub see paksem, tegelikult on õhem ja ilusam. Tellisin heleda tooni ning on tõesti ilus. Sellise hinnaga Eestist ei saa midagi. Olen proovinud nii Lindexi, Triumphi ning Marks and Spenceri tooteid, aga kõik jäävad sellele alla. Jõudis kohale kolme nädalaga. [/tsitaat]
Ma siin jälle mõtlen, et kuidas sellisega tualetis käia? Võtad ennast täiesti riidest lahti? Sellise haakideriviga läheb pool tundi siis WCs

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 21:10; 06.06 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma siin jälle mõtlen, et kuidas sellisega tualetis käia? Võtad ennast täiesti riidest lahti? Sellise haakideriviga läheb pool tundi siis WCs[/tsitaat]

Jalgevahe on lahti, aluspükse kannan selle peal, mitte all.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 21:26; 06.06 22:09; 25.06 23:45; 23.08 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tellisin ja kiidan http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-2014-new-high-quality-Seamless-Underwear-postpartum-body-sculpting-clothing-slimming-shaping-corset-leotard/1606092164.html

Väga mugav, aga ilusti trimmiv. Pildil tundub see paksem, tegelikult on õhem ja ilusam. Tellisin heleda tooni ning on tõesti ilus. Sellise hinnaga Eestist ei saa midagi. Olen proovinud nii Lindexi, Triumphi ning Marks and Spenceri tooteid, aga kõik jäävad sellele alla. Jõudis kohale kolme nädalaga. [/tsitaat]

kõik see kõhupealne tundub nii paks. mille all sa seda kannad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kõik see kõhupealne tundub nii paks. mille all sa seda kannad?[/tsitaat]

Tegelikult on väga õhuke (samas tugev), pildil tundub jah paks ja raske. Kannan enamasti kleitide all. Ma ei ole saja kilone, et oleks vaja jubedalt midagi kokku tõmmata, aga piltidel on kohe näha, kellel on vale pesu seljas ja kellel mitte. Bikiinides näen hea välja, aga ma ei ole nii trimmis, et saaksin kleite ilma spetsiaalse pesuga kanda.

Sellised asjad näiteks on tänavapildis igapäevased ja ma ei saa aru, miks inimesed ei kanna selle vältimiseks sobivat pesu, tihti isegi pidulikemate kleitide puhulgi.
http://4.bp.blogspot.com/-B0ONdRbtyoA/TtVKMZE3M_I/AAAAAAAAARg/KfzejSMh4xQ/s1600/Spanx-In-Power-Higher-Power-Before-After-2.JPG
http://styletag.me/wp-content/uploads/2013/02/6th-Feb.jpg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 21:26; 06.06 22:09; 25.06 23:45; 23.08 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lindexis on praegu igasugu allahinnatud korrigeerivat pesu. Mingid asjad maksid isegi ainult 2¤

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lindexis on praegu igasugu allahinnatud korrigeerivat pesu. Mingid asjad maksid isegi ainult 2¤[/tsitaat]

Lindexi pesu peabki olema nii odav, sest kvaliteet ei kannata kriitikat.
Ostsin sealt korrigeeriva kombinee (?), mida kantakse kleidi all. All ääres olev silikoonriba on nii nõrk, et ei hoia kombineed üldse paigas ning see ronib paari sammu astumisega üles, vöökoha juurde. Täiesti mõttetu ost oli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lindexi pesu peabki olema nii odav, sest kvaliteet ei kannata kriitikat.
Ostsin sealt korrigeeriva kombinee (?), mida kantakse kleidi all. All ääres olev silikoonriba on nii nõrk, et ei hoia kombineed üldse paigas ning see ronib paari sammu astumisega üles, vöökoha juurde. Täiesti mõttetu ost oli![/tsitaat]

Ostsin ka seal tõenäoliselt sama kombinee, hind ca 30 eur ja no täiesti mõttetu asi. Rullub üles ja siis kogu aeg kohenda seda :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin eelmisel aastal seppäläst. Täitsa ok, olen rahul. Maksis midagi 20 euro kanti (tagumikuosa ja kõht).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismast saab ka norm hinnaga trimmivat pesu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Cassandrake kirjutas:[/small]
[tsitaat]Prismast saab ka norm hinnaga trimmivat pesu![/tsitaat]

Igale rõivale ikka vastav pesu. Kui on liibuv kleit, siis kõrged aluspüksid ei ole alati ainus ja parim valik, sest võib jätta randid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 21:26; 06.06 22:09; 25.06 23:45; 23.08 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviksin ka korrigeerivat pesu, aga olen praegu nõutu, kas valida kõrge ülaosaga püksid või pigem korsetitaoline ülaosa või siis üldse body. Milline neist on kõige mugavam? Ja kas need korsetitaolised asjad seljast ära ei kuku (need, mis ulatuvad rindadeni ja on silikoonribaga rinna alt kinni)?

Valik on suur, aga ei tahaks kulutada raha asjadele, mis pärast ei sobi või ei ole mugavad. Soovin siis peamiselt seda kanda kleidi all. Body tundub hea, aga samas ei oleks sellega kõige mugavam vetsus käia. Aluspüksid võivad jätta randi. Rindadeni ulatuva korseti puhul kahtlen, kas see seljas püsib. Millist teie kannate ja miks just seda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas poleks lihtsam kaalust alla võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kunagi ammu-ammu ostetud Halensist vm. taolisest kataloogist selline laia vöö taoline hästi veniv asi. Ilma haakide ja silikoonribadeta. Avastasin, et saan seda kanda pükste peal ja vältida niimoodi pükste allavajumist. Boonusena kerge trimmiv efekt ka. Olen ülekaaluline ja õuna-kujulise kehaga, sellest ka see pükste allavajumise efekt. Aga nüüd mure – kust sellist vööd uuesti leida? Rasedate poest? Mujalt? Senised otsingud netiavarustes pole soovitud tulemust andnud – alati on see vöö koos aluspükstega või siis haakidega.

Viimane kommenteerija võiks aga põrgusse käia – ei saa mainimata jätta. Ülekaalulisusel on erinevad põhjused ja isegi kui põhjuseks on liigne söömine, siis ka kaalu langetaval ülekaalulisel on õigus oma kehale vastavalt kenasti riides käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Korrigeeriv pesu – kust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.