Esileht Ilu ja tervis kortsud, pigmendilaigud ja väsinud nahk

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: kortsud, pigmendilaigud ja väsinud nahk

Postitas:

Tere,
Soovin arvamusi ja soovitusi, milliseid protseduure olete lasknud teha, kui näole on tekkinud pigmendilaigud ja esimesed tõsisemad kortsud? Ka ennetavalt? Kuidas olete rahule jäänud? Millist salongi/kliinikumi soovitate?
Olen ise 34 a., viimase paari aastaga on näole tekkinud päris korralikud pigmendilaigud, eriti silmade ümber. Paneb vanusele kohe hea 10 aastat otsa. Samuti on silmade ümber tekkinud päris korralikud kortsud, ka suu ümber rohkem vagusid, põsed kuidagi vajunud. Olen kuulnud, et on mingi mesoteraapia, fotonoorendamine, koorimised jne. Vaatasin põgusalt Medemis lehte. Seal teenuseid päris mitmeid, kuid sooviksin reaalseid kogemusi. Süstida ennast veel ei tahaks. Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mul viimasel ajal täpipealt samasugused mõtted peas, olen 33. Niipalju kui ma lugenud olen, siis tundub, et fotonoorendus oleks see, mida mulle vaja oleks. Et mõjub pigemndilaikudele ja pingutab ka veidi. Ja meie vanuses ilmselt pole need kortsud ka nii sühgavad. Koorimised pidid olema päris valusad ja hiljem on vist ka tükk aega sellist näonaha koorumist, et sellel puhul peab vist pikalt kodus olema…
Mesoteraapia kohta ma ei oska midagi öelda… seda peaks veel uurima..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis kortsud, pigmendilaigud ja väsinud nahk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.