Esileht Ilu ja tervis kõrvaarst- kõrv lukus

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kõrvaarst- kõrv lukus

Postitas:

Tere,
Olin külmetushaiguses. Haigus läbi aga kõrv lukus. Perearst soovitab minna kõrvaarstile.
Kuhu saaks kõige kiiremini aja? Uurisin, puurisin- polegi sellist kohta. Nüüd hakkavad veel puhkused ka.
Loodan,et septembrini kõrv lukus ei pea olema. Oleksin nõus ka tasulise ajaga. Kus olete abi saanud?
Tallinnas. Tänan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale kõrvapõletikku on täiesti normaalne, et kõrv on lukus. Isegi kuni kuu aega võib lukus olla. Info erinevatelt kõrvaarstidelt.
Ise saad enda aitamiseks võtta allergiaravimit, mis vähendab üldiselt turset.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama probleem. Pärast eriti tugevat külmetust oli peaaegu kaks nädalat kõrv lukus olnud ja olin kõike proovinud. Arst kirjutas Cirrust ja samal päeval veel läks kõrv lukust lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See perearst ikka ise vaatas ka kõrva sisse?
Minul läheb kõrv lukku kui sinna on vaiku tekkinud, selle eemaldamisega saab pereõde hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta suurem sûstal ilma nõelata ja loputa ise vaik vaik välja, nii äpu ei saa ikka olla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peale külmetushaigust on see tõenäoliselt ikka tursest ja vedelikukogunemisest tingitud, mitte vaigukorgist. allergiarohi peaks aitama, Cirrus on ka allergiaravim, aga retseptiga. seda saaks perearst kirjutada. ega see kõrvaarstki muud teha saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tahtsin ka cirrust soovitada. Mul on see igaks juhuks alati olemas, kuna kõrvapõletikud ja lukus kõrv on nii tavaline nähtus mu jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine Mustamäe teele kõrvakliinikusse — http://www.entc.ee/. lase perearstil saatekiri anda, siis saad 5 euroga. ja järjekorrad üsna lühikesed. vastu võtavad samad arstid, kes nt Keskhaiglaski.
ise käisin Oliver Vaide juures, soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis kõrvaarst- kõrv lukus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.