Esileht Ilu ja tervis Kosmeetika kaubamärk LUMI

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kosmeetika kaubamärk LUMI

Postitas:

Kuidas teile meeldivad LUMI tooted ja mis arvate tippdisaineri haaramisest meeskonda?
Alustan oma arvamusest: tooted mulle väga meeldivad ja sobivad, boonus on see, et lõhnatud. Aga hirmkallid küll. Ja kui nüüd brändi ja välimuse peale nii palju pannakse, siis hakkavad ju veel rohkem maksma. Siis ma ei saa neid üldse enam endale lubada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud Lumi niisutavat näopuhastuspiima ja üldse ei meeldinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan näokreeme, väga meeldivad. Muid tooteid pole proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin allergoloogi soovitusel lumi kanepiõliga kätekreemi lapsele, talle ei sobinud. Minu käed kannatavad peaaegu kõike, seega olen seda mõned korrad oma käte kreemitamiseks kasutanud. Praegune sarja välimus meeldib üsna hästi, tippdisaineri kaasamise kohta arvaks midagi siis, kui sari on uue kujunduse saanud. Tippkeemiku kaasamine kõlaks palju huvitavamalt, siis oleks nõus küll tulevikus uusi tooteid proovima, hetkel ei näe põhjust hinna ja sobivuse suhet arvestades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin näokreemi, kätekreemi ja maski. Ei meeldinud. Jättis nahale imeliku kihi ja kui läks kasvõi veidi rohkem kui vaja, siis hakkas ebameeldivalt nahalt maha rulluma. Maski andsin emale, kes kasutab, hambad ristis, kõik asjad ära. Kreemid kasutasin ise ära, aga olin rõõmus, kui otsa said. Rohkem ei osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldib just niisutav puhastuspiim, muud pole raatsinud proovida, aga kahjuks seda osta ei jõua. Kogus on ikka imeväike selle raha eest. Kasutasin mõned kuud, aga praktiliselt ei jätkunud 30 päevakski, samal ajal kui muud analoogsed tooted peavad ikka ühe pudeliga kaks kuud vastu. Seega loobusin. Imet ta ei teinud, lihtsalt oli lõhna ja konsistentsi tõttu meeldiv kasutada. Kui raha oleks üle, ostaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud näokreemi ja üldse ei meeldinud. Lõhn oli ebameeldiv ja nahaga ka midagi ei teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu tundlikule nahale ei sobi LUMI näokreemid absoluutselt, vist hüaluroonhape on see sobimatu komponent. nahk hakkab jubedalt kipitama, punetama ning kuumama, nagu põletaks.

väga meeldivad Madara tooted, ütleks, et olen neist täiesti vaimustuses. ja kindlasti tahaks domina elegansi d’ifference kreeme proovida, tunduvad väga head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen LUMI toodete kasutaja ja olen rahul. Kasutan juba pikemat aega regenereerivat öökreemi ja kollageeni tootmist soodustavat kreemi. Puhastuspiim ka olemas ja kasutusel. Mulle just meeldib selline naturaalne lõhn, ei talu eriliste lõhnaainetega kreeme ja olen ka allergik, need tooted ei ole allergiat põhjustanud. Ega kreemid nahaga midagi imelist ka teinud ei ole, aga ma pole ka kuulnud, et selliseid imekreeme olemas oleks. Lumi kreemid teevad on töö ausalt ära, niisutavad ja toidavad nahka ja mul pole küll midagi ette heita, kasutan edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu tundlikule nahale ei sobi LUMI näokreemid absoluutselt, vist hüaluroonhape on see sobimatu komponent. nahk hakkab jubedalt kipitama, punetama ning kuumama, nagu põletaks.

Ma ei hüppaks nii kiiresti hüaluroonhappe peale. Loomulikult iga inimese nahk on tema isiklik ning see võib küll nii olla, et hüaluroonhape ei sobi, kuid tegelikkuses peaks see nahka mitteärritav aine olema. Panin ühe Lumi koostisosad analüüsi alla ning sealt tuli muid nahale ärritavalt mõjuda võivaid aineid välja. Soovitan endale mittesobinud kreemid lüüa sisse siia http://www.cosdna.com/eng/ingredients.php ning võrrelda kreemide koostisosi ja ühised ninetajad välja noppida. Alguseks saab vähemalt suuna kätte.
Kirjutan lihtsalt sellepärast, et hüaluroonhape on nahale tegelikult väga hea (kui just tõesti ei ärrita nahka). Silub kortse ja niisutab hästi. Et selle “võibolla ei sobi” alusel ei soovitaks oma nahahooldusest välja arvata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Kosmeetika kaubamärk LUMI

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.