Esileht Ilu ja tervis Kosmeetikateemaline küsitlus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kosmeetikateemaline küsitlus

Postitas:

Head foorumilugejad!

Palun vastake kosmeetikateemalisele küsitlusele.

http://www.connect.ee/uuring/381475619/

Vastamine võtab aega kõigest paar minutit ja on anonüümne.
Andmeid kasutatakse lõputöö kirjutamiseks.

Tänan abi eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugustel küsitlustel (eriti veel vabatahtlikult abistavatel) tuleb arvestada, et on inimesi, kes ei soovi avaldada oma privaatseid andmeid, nt. sissetulekut. Alati peaks olema variant “ei soovi vastata sellele küsimusele”.
Ma põhimõtteliselt ei vasta kunagi sellele küsimusele, see pole mitte kellegi asi küsida, näitab vaid küsija taktitundetust ja häbitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugustel küsitlustel (eriti veel vabatahtlikult abistavatel) tuleb arvestada, et on inimesi, kes ei soovi avaldada oma privaatseid andmeid, nt. sissetulekut. Alati peaks olema variant “ei soovi vastata sellele küsimusele”.
Ma põhimõtteliselt ei vasta kunagi sellele küsimusele, see pole mitte kellegi asi küsida, näitab vaid küsija taktitundetust ja häbitust.

no kuule, väga tihti küsitakse sissetulekut, eriti kui küsitlus käsitleb tarbimisharjumusi. Sissetulek on ju peamine, mis mõjutab tarbimist. Sa ju ei pea kirjutama sinan oma nime juurde, selleks ongi küsitlus anonüümne 😀

Natuke vähem paranoilisust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust oli selle küsitluse suurim ajuvabadus see, et kui seal alguses vastata ära, et ma ei telli kosmeetikat epoodidest, siis lõpupoole olid kõik küsimused epoodidest ostmisega seotud ja ei kehti sellise vastaja kohta, kes seda võimalust ei kasuta. Seal peaks olema koht, kus epoe mittekasutajad lõpetavad vastamise ja epoe kasutajad jätkavad. Küsitlus paistiski keskenduvat just epoest kosmeetika ostmisele, mitte lihtsalt kosmeetika ostmisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Kosmeetikateemaline küsitlus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.