Esileht Ilu ja tervis kreem väga kuivale nahale

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: kreem väga kuivale nahale

Postitas:

keegi oskab soovitada head kreemi väga kuivale nahale ja kust seda saaks osta nt. mingid e-poed, sealt peaks ikka odavamalt saama. ise olen 24-a., sega päris 50+ kreemi ei soovi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näokreem või kehakreem?

Tegelikult on mulle kehakreemidega kreemitamisest paremini aidanud isegi kuivharjamine. Kreemidest on parim olnud Palmersi kakaovõi kreem (saadaval enamvähem igas toidupoes). Väga kalleid kreeme pole proovinud, aga enamus teisi poes müüdavaid kehakreeme jäävad minu jaoks lahjaks või siis jätavad keha rasvaseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Extra virgin kookosõli. Sobib nii näole kui kehale. Parim niisutaja ever. Ja mul on ka väga kuiv nahk. Ise ostan poest, aga googeldades leiab, et saab ka posti teel osta.

http://www.mahekauplus.eu/kulmpressitud-kookosoli-400g-rapunzel/?gclid=CPvamLiRur4CFSXnwgodXT4AFw
http://www.umami.ee/epood/Extra-virgin-kookosoli–150ml/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan juba viimased 3 aastat kõiki kreeme ja puhastusvahendeid firmalt Eucerin, tellin Apotheka netiapteegist. Absoluutselt kõik nende tooted on mulle siiani sobinud, jahh, ma tean, et see kõlas nüüd nagu reklaam, aga nii see on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.promomarketing.info/experiential/sampling/friendship-theme-for-launch-of-nivea-soft-campaign/4026

kasutan seda ja teeb naha lihtsalt niiii pehmeks. emadepäevaks kinkisin oma emale ka ning tema ütles, et kreemitas nägu ja tõesti on pehme nagu beebi pepu 😀 ema mul 55+, mina 25, seega sobib minu arust kõigile. ei jää rasvane ja mingit erilist lõhna ka pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Atolys 2% uurea sisaldusega kreemi. Tellin maaletoojalt, aga loomulikult saab ka osta kuskilt.
Meil on olemas ka 10% uurea sisaldusega, aga see on liig mulle igapäevaseks kasutamiseks, kasutan ainult väga kuivadele laikudele. Neil on ka näokreem ja spetsiaalne jalakreem.
Need tooted on tõesti kuivale nahale, mitte lihtsalt natuke kuivale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Atolys kreemi saab siit http://rosena.ee/index.php?route=product/product&path=60&product_id=56

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üliüliüli kuiv nahk ja kehal kasutan The Body Shopi kehavõisid, näol miski Garnieri roosas purgis (need mingid uuemad kreemid). Mõlemad töötavad väga hästi.

Kookosõli pikaajaliselt ei niisuta (õhtul määrid, siis hommikul nahk ikka kuiv, vähemalt mul).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobib Palmersi kakaovõi (mitte segi ajada kakaovõikreemiga), näol kasutan Dr. Hauschka roosikreemi. Kookosõli ei soovita, minu ülikuival nahal ei andnud see mingit efekti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas oleks sheavõiga??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10% uureasisaldusega kreemiga sain naha toimima (Eucerin, apteegisari). Enam kreemitamist otseselt ei vajagi.

Mees on atoopik, tema kasutab Babé tooteid, neil on ka uureat sisaldavad kehakreemid olemas. Samuti väga mõnus sari. http://www.apteekonline.ee/tootekataloog/kehakreemid_ihupiimad_ja__olid/k05a_babe_kehapiim_urea_10_500ml&action=show_product_details

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas oleks sheavõiga??[/tsitaat]
On väga efektiivne kuid selle imbumine ja \”kuivaine\” võtab kaua aega, minusugusele kärsitule see nt ei sobi. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutan Eucerini uurea ja kreatiniiniga näokreemi- super hea, võtab ketenduse ära, ei jäta nahka õliseks ja niisutab hästi.
Aga kehakreemidest- kõige paremini on end tõestanud odavapoolne Helosan baaskreem (sinises tuubis). Atolysi ostsin ka kuna kallis ja pidi väga hea olema, aga oli pettumus, kuna karedad laigud jäid selle kreemiga täpselt sama karedateks edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind aitas see, kui ühel hetkel hakkasin kaubamärkide uurimise asemel hoopis kreemide koostisele tähelepanu pöörama ja ennast kurssi viima, mida need asjad endast kujutavad, mida endale peale määrin. Näiteks mineraalõli, mis on enamiku poetoodete koostises küll imendub hästi ja jätab nahale sametise tunde, kuid tegelikkuses hoopis kuivatab nahka, sest tekitab nahale kile, millest toitained sisse ja jääkained välja ei pääse. Sellepärast tekibki nn \”kreemisõltuvus\”, ilma lihtsalt ei saagi enam (paljud inimesed on niimoodi näiteks kätekreemisõltuvuses).

Guugelda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi Avoni Aafrika sheavõiga kehavõiet,mis toidab ja niisutab nahka sügavuti ja sobib väga kuivale nahale.Hind 7,99 ¤.
Info ja tellimine:kaarin.suits.001@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

On väga efektiivne kuid selle imbumine ja “kuivaine” võtab kaua aega, minusugusele kärsitule see nt ei sobi. :D[/tsitaat]Mina ostan puhast rafineerimata sheavõid, jh jääb üsna rasvane, aga mina käin üle salfakaga- imab üleliigse rasva endasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis kreem väga kuivale nahale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.