Esileht Ilu ja tervis Krooniline kõhukinnisus

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Krooniline kõhukinnisus

Postitas:

Milliseid ravivõtteid olete kasutanud ja kas on seda üldse võimalik ravida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 19:23; 20.06 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaasneb rasedusega…
aitavad teravad toidud: mingid hiinakad/india toidud või siis nt juustuga täidetud teravad piprad.
üks asi on veel – õlis praetud kabatšokk nt hommikusöögiks… lisaks tuleb kasuks, kui teha vähemalt üks kiire jalutuskäik päevas.

aga igasugused riisid, kartulid, lihad ja kohupiimad on täiesti vastunäidustatud, keefir/jogurt on mõttetud.

See roosa sissejoodetav sodi, mida tavaliselt arst soovitab, tekitab mul vaid gaase, nagu ka ploomimahl või kuivatatud ploomid/aprikoosid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiivi on looduslik lahtisti.
Riivitud pirn on looduslik lahtisti.
Pugatšova dieet on looduslik lahtisti (1 liiter keefiri, kuhu tükeldatakse sisse murulauk ja petersell ning kurk).
Leige vesi hommikul üärast ärkamist sisse juua.
Senna peaks hästi aitama.
Aga üldjoontes ei ole ma veel kohanud elus ühtegi inimest, kellele kiivi poleks kõhukinnisuse korral aidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiivi on looduslik lahtisti.
Riivitud pirn on looduslik lahtisti.
Pugatšova dieet on looduslik lahtisti (1 liiter keefiri, kuhu tükeldatakse sisse murulauk ja petersell ning kurk).
Leige vesi hommikul üärast ärkamist sisse juua.
Senna peaks hästi aitama.
Aga üldjoontes ei ole ma veel kohanud elus ühtegi inimest, kellele kiivi poleks kõhukinnisuse korral aidanud.

Ei aita ei kiivid, ploomid, keefir, pirn ega vesi. Need on normaalsed toidud, mis kõhukinnisuse vastu küll mõeldud pole. Vo ülitundliku seedimisega inimestel, aga neil pole ka sellist probleemi.
Mul pole just krooniline kõhukinnisus, aga kõht võiks paremini läbi käia ja suuremal hädal tuleks sagedamini käia. Pole ka leidnud vahendit mis aitaks, peale Figura tee. Keemiat ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiivi on looduslik lahtisti.
Riivitud pirn on looduslik lahtisti.
Pugatšova dieet on looduslik lahtisti (1 liiter keefiri, kuhu tükeldatakse sisse murulauk ja petersell ning kurk).
Leige vesi hommikul üärast ärkamist sisse juua.
Senna peaks hästi aitama.
Aga üldjoontes ei ole ma veel kohanud elus ühtegi inimest, kellele kiivi poleks kõhukinnisuse korral aidanud.

Aga palun – siin ma olen!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kaks kindlat abimeest on kaneelitee õhtul (1 tl. kaneeli, peale keev vesi, 10 min. lasen tõmmata) või 3-4 kiivit õhtul ära süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei mõju ka kiivi. Võin seda süüa kooreta või koorega. Ja ka suurtes kogustes. Ei mõju kuidagimoodi. Halvemale juhul ehk ajab sügelema, aga seedimist ei soodusta.

Täpselt sama kehtib kõikide teiste nn. lahtistavate söökidega – pett, kuivatatud, mustad ploomid, peet, keefir, pirn, linaseemned, senna, herned, hapukapsas jne. Isegi puuksu ei tule nende söökide peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(Tervise)sport aitab kindlasti. Ja seks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen saatusekaaslane. No miski ei aita, ei mingi toitumise korrigeerimine. Looduslikest vahenditest rääkiamta, nt Duphalaci võiksin ilmselt terve pudeli ära juua ja ikka ei mõika:(
Ainus asi, mis töötab, on suures koguses veini, aga no see viib lõpuks alkoholismini 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesium aitab väga hästi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesium aitab väga hästi

Mul on ka väga tundlik seedimine ja igasugused kõhuprobleemid. Aitab ka magneesium: võtan õhtuti lausa 5 tabletti ja hommikul on WC-s käimine garanteeritud. Olen aru saanud, et magneesiumist üledoosi võtta ei saa, see tuleb lihtsalt kehast välja, seepärast julgengi igal õhtul suuremaid koguseid võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

magneesiumoksiid, võtta vähemalt topelkogus..
http://d2f7pix2c73koy.cloudfront.net/post/post_8e0302e6b16e4a429a6dd83767f46f01_636070447683587729.jpg

ahjaa, suur kogus c-vitamiini teeb ka kõhu lahti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid magneesiumi tablette soovitate?
Neid nii palju erinevaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 19:23; 20.06 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga üldjoontes ei ole ma veel kohanud elus ühtegi inimest, kellele kiivi poleks kõhukinnisuse korral aidanud.

Kus sa kohtuda tahad? :):):)

Mind aitas see, kui lõpetasin häda korral nö. kinnihoidmise. Ikka mõtlesin, et las ma teen selle asja lõpuni ja siis ma lähen. Aga 10 min pärast nagu polnudki enam vaja minna ja ma ei läinudki. Selle aja jooksul aga, mis väljaheide nö. uut häda soolikas ootas, jõudis sealt veelgi enam vett tagasi soolde imenduda ja väljaheide muutus veelgi kõvemaks… Vabandust üsna otsese kirjelduse pärast, aga justnimelt nii seal soolikas see elu käib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Krooniline kõhukinnisus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.