Esileht Ilu ja tervis Krooniline nohu

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Krooniline nohu

Postitas:

Hei!

Olen juba mitu talve kannatanud kroonilise nohu käes. Apteekrid on igasuguseid asju soovitanud, kuid pole eriti abi saanud. Kelle poole peaksin pöörduma? Perearsti ei taha enam tülitada.

Tervitustega
Kass

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 14:02; 22.01 14:17; 31.01 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pead minema kõrvaninakurguarstile. Ma käisin hiljaaegu ja sain avamysi hormooni ja siis enne pean loputama sellise sinus rinsi pumbaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha mingit hormooni. Kas sellest loputamisest pole üksnes abi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 14:02; 22.01 14:17; 31.01 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes ei taha hormooni? Pole proovinudki, ja juba tead, et ei taha? Osadele aitab see paikne hormoon väga hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 15:43; 05.02 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loputamine on väga tõhus. aga siiski tuleks enne pöörduda kõrva-nina arsti juurde, et tõepärane diagnoos saada.
mul on sama asi. nina limaskest on ülitundlik, aga otseselt allergia (antikehi veres) ei ole. sümptomid on pmst samad ja ravi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pojal krooniline nohu – kõik spetsialistid läbi käidud (allergoloog, uneuuring, kõrvaninakurguarst), mandlid ära lõigatud, ninakarbikud laiendatud. Allergiaid ei ole leitud. On kirjutatud erinevaid paikseid ravimeid (sh Avamys), aga kasu eimiskit.

Nohu on jätkuvalt alles. Juba mitu aastat on lapsel nina peaaegu täiesti kinni ja praktiliselt aastaringselt. Suvel on natuke kergem, aga korras pole ka siis. Kui kellelgi on mingeid imenippe soovitada või kogemusi jagada, siis hea meelega loen. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 00:26; 24.01 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pojal krooniline nohu – kõik spetsialistid läbi käidud (allergoloog, uneuuring, kõrvaninakurguarst), mandlid ära lõigatud, ninakarbikud laiendatud. Allergiaid ei ole leitud. On kirjutatud erinevaid paikseid ravimeid (sh Avamys), aga kasu eimiskit.

Nohu on jätkuvalt alles. Juba mitu aastat on lapsel nina peaaegu täiesti kinni ja praktiliselt aastaringselt. Suvel on natuke kergem, aga korras pole ka siis. Kui kellelgi on mingeid imenippe soovitada või kogemusi jagada, siis hea meelega loen. ????

Kas mõnes teises riigis on ka kui olete reisimas käinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pojal krooniline nohu – kõik spetsialistid läbi käidud (allergoloog, uneuuring, kõrvaninakurguarst), mandlid ära lõigatud, ninakarbikud laiendatud. Allergiaid ei ole leitud. On kirjutatud erinevaid paikseid ravimeid (sh Avamys), aga kasu eimiskit.

Nohu on jätkuvalt alles. Juba mitu aastat on lapsel nina peaaegu täiesti kinni ja praktiliselt aastaringselt. Suvel on natuke kergem, aga korras pole ka siis. Kui kellelgi on mingeid imenippe soovitada või kogemusi jagada, siis hea meelega loen. ????

Mul 13-aastasel tütrel sama, va et tegemata on ninakarbikute laiendamine. Avamys ei aidanud. Mandlid ja adenoid on eemaldatud juba 6-aastaselt, pärast seda läks seis paariks aastaks veidi paremaks.

Suuhingamisega seoses on valesti arenenud suulagi, lõualuud, hambad. Praegu on breketid, aga kui ninahingamist korda ei saa, siis tulemus ju püsima ei jää… Koolis on õpetajatega pidev jama, et laps kas nuuskab tunnis või küsib mitu korda tunni jooksul klassist välja, et koridoris nuusata.

Olen mõelnud nõelravi peale – ega sellega kellelgi kogemust ei ole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 11:03; 31.01 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

– ninaloputuskann
– keha aluselisemaks (nt 4soola vett või sidrunivett juua, hommikul ja sooja vett), nohu jm limaga soovitatakse piimatooted menüüst välja jätta
– Biolatte Boulardii soolestiku ja immuunsüsteemi toetamiseks + see hea veel 100 asja vastu
– pmst üldse toitumise muutmine, kui krooniline nohu on (piimatooted ja nisujahu ning suhkur hakatuseks menüüst välja)
– soovitan lugeda dr Riina Raudsiku rmt “Energiakriis”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:37; 23.01 17:24; 23.01 23:44;
To report this post you need to login first.

– Biolatte Boulardii soolestiku ja immuunsüsteemi toetamiseks + see hea veel 100 asja vastu

miks just selle firma hirmkallis toode, kui on ka müügil mitu korda odavamaid täpselt sama toimeainega toidulisandeid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:48; 23.01 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

palun linki, milline see täpselt sama toimeainega on? jah, võib olla sama toimeaine, aga toimeaine hulk on erinev.

jah hm, pole ju niiväga hirmkallis, minulaps.ee lehel on praegu soodukas ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:37; 23.01 17:24; 23.01 23:44;
To report this post you need to login first.

palun linki, milline see täpselt sama toimeainega on? jah, võib olla sama toimeaine, aga toimeaine hulk on erinev.

jah hm, pole ju niiväga hirmkallis, minulaps.ee lehel on praegu soodukas ka.

http://www.raviminfo.ee/

otsinguaknasse kirjuta enterol

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:48; 23.01 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minul kui lapsel aitas Nasometin. Sisaldab ka hormoone, ent perearst ütles, et ei maksa neid nii väga karta. Annus väike ja kasutamine paikne. Igatahes mitu kuud kestnud nohul on nüüd lõpp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biolatte Boulardii ja Enterol on vägagi erinevad, see ilmneb juba kasvõi Biolatte Boulardii kirjeldusest minulaps.ee lehel.
Rohkem infot võib julgesti küsida siit: https://www.facebook.com/pg/Biolatte-EestiH%C3%A4rm-O%C3%9C-515708201972145/about/?ref=page_internal

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:37; 23.01 17:24; 23.01 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks just selle firma hirmkallis toode, kui on ka müügil mitu korda odavamaid täpselt sama toimeainega toidulisandeid?

EcoshLife, eesti firmakene http://tervisepood.biore.ee/et/a/boulardii nende endi kodulehel on 31.- selle kapslid on kvaliteetsed ja väga hea CFU ehk bakterite koguarv 20× 10E9, Biolattel 1kapsel on 1,2×10E9 cfu. Aga ei saa ütelda, et oleks niiii tohutult soodsam. Ja Selveris oli vahepeal mingi Travel variant 30 kapslit 7.- Palun soovita mulle seda “mitu korda odavamat” toodet, oleks väga tänulik. Muidu on BB S.Boulardii hind keskmiselt 33.-/100 kapslit, 31.-/purk pole nii tohutult soodus.
Enterol ei ole puhas, no vaata koostist ja bakterite hulka!

Soovitaks ka läbi käia ikkagi LORi juurest, ehk on ninaseinaga midagi viltu jm kõige suuremad takistused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pojal krooniline nohu – kõik spetsialistid läbi käidud (allergoloog, uneuuring, kõrvaninakurguarst), mandlid ära lõigatud, ninakarbikud laiendatud. Allergiaid ei ole leitud. On kirjutatud erinevaid paikseid ravimeid (sh Avamys), aga kasu eimiskit.

Nohu on jätkuvalt alles. Juba mitu aastat on lapsel nina peaaegu täiesti kinni ja praktiliselt aastaringselt. Suvel on natuke kergem, aga korras pole ka siis. Kui kellelgi on mingeid imenippe soovitada või kogemusi jagada, siis hea meelega loen. ????

Kas mõnes teises riigis on ka kui olete reisimas käinud?

Paraku küll, kuigi eks lähistroopikas on kindlasti nohu natuke vähem (nagu ka Eestis suvel). Nohu kadumisest ei saa küll rääkida, lihtsalt mingites tingimustes on natukene vähem kinni.

Sudafed teatud määral aitab, aga seda ei saa igapäevaselt anda. Seda olen andnud enne olulist esinemist, olümpiaadi või spordivõistlust, et pea selgem oleks.

Olen mõelnud, et peaks tõesti menüü piiramisega tegelema (just piim, sest nisuvaba menüü on meil teise lapse tõttu mõnda aega olnud), aga kuna ta on eluaeg niigi ülipirtsakas sööja olnud, siis ma kardan, et äkki jääb päris nälga. Mingit kaerapiima, sojatooteid või kaltsiumirikkaid aedvilju saaks talle vist ainult teadvuseta olekus manustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 00:26; 24.01 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha mingit hormooni. Kas sellest loputamisest pole üksnes abi?

no aga praktiseeri siis edasi mõtte jõul ravimist.

mind aitas nasonex. ka hormooniga,ja kõrvaninakurgu arsti poolt määratud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 09:01; 31.01 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

– ninaloputuskann
– keha aluselisemaks (nt 4soola vett või sidrunivett juua, hommikul ja sooja vett), nohu jm limaga soovitatakse piimatooted menüüst välja jätta
– Biolatte Boulardii soolestiku ja immuunsüsteemi toetamiseks + see hea veel 100 asja vastu
– pmst üldse toitumise muutmine, kui krooniline nohu on (piimatooted ja nisujahu ning suhkur hakatuseks menüüst välja)
– soovitan lugeda dr Riina Raudsiku rmt “Energiakriis”

VÄGA õiged soovitused
nohu on otseselt seotud piimatoodete liigtarbimisega (kohupiimad, juustud, jogurtid jms) koolis on koolipiim…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nohu on otseselt seotud piimatoodete liigtarbimisega (kohupiimad, juustud, jogurtid jms) koolis on koolipiim…

Minu krooniline nohutaja ei tarbi piimatooteid, va see vähene, mis on kuskil kastmes nt + hapukoor. Vabatahtlikult ei ole see laps kunagi piima joonud. Paradoksaalselt on ta peres ainus, kes piima ei joo ja ainus, kes nohu all kannatab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 11:03; 31.01 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

– ninaloputuskann
– keha aluselisemaks (nt 4soola vett või sidrunivett juua, hommikul ja sooja vett), nohu jm limaga soovitatakse piimatooted menüüst välja jätta
– Biolatte Boulardii soolestiku ja immuunsüsteemi toetamiseks + see hea veel 100 asja vastu
– pmst üldse toitumise muutmine, kui krooniline nohu on (piimatooted ja nisujahu ning suhkur hakatuseks menüüst välja)
– soovitan lugeda dr Riina Raudsiku rmt “Energiakriis”

VÄGA õiged soovitused
nohu on otseselt seotud piimatoodete liigtarbimisega (kohupiimad, juustud, jogurtid jms) koolis on koolipiim…

siin ritta sobiks ilmselt ka kadunud luule viilmaa õpetus, et nohu tuleb solvumisest…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 09:01; 31.01 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin ja ostsin nüüd selle ninaloputuspumba ära ja apteeker ütles, et vaataks ninaloputus.ee Ei saa ainult aru, et mitu korda ma siis peaks ikkagi loputama. Kas keegi oskab öelda ehk…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 14:02; 22.01 14:17; 31.01 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie loputame nohu ajal 2-3 korda päevas. Tavaolukorras siis 1-2 korda päevas ehk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 15:43; 05.02 22:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis Krooniline nohu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.