Esileht Hobinurk Kuhu minna 5-kuuse ja 2-aastasega novembris odavale puhkusereisile.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kuhu minna 5-kuuse ja 2-aastasega novembris odavale puhkusereisile.

Postitas:

Kuhu (kas) minna 4-kuuse ja 2-aastasega novembris odavalt puhkusereisile?
Kas soojale maale? Kas ‘kõik hinnas’? Kust leida reisipakkumisi? Millele reisi ostes tähelepanu pöörata? Mida kaasa võtta? Millised on teie kogemused?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.10 20:50; 15.10 13:22; 15.10 20:33; 16.10 00:35; 24.11 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istu kodus oma tittedega, kui nii saamatu oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on väga halb päev, et pead lambist teistele teravusi pritsima? Mine lase naabril uksekella ja karju talle:”saamatu idioot!” Vaata, ehk hakkab kergem. Just seda sa tegid 12:46 internetis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.10 20:50; 15.10 13:22; 15.10 20:33; 16.10 00:35; 24.11 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust aga sellises vanuses lastega reisimine küll mitte mingisugune puhkus ei ole.
Tundub et teemaalgataja üldse pole reisimisega eriti kursis, ega muidu selliseid küsimusi ei esitaks. Ausalt, nii väikeste lastega ole parem kodus või otsi lapsehoidja ja mine parem koos kaaslasega reisile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 18:00; 19.10 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust aga sellises vanuses lastega reisimine küll mitte mingisugune puhkus ei ole.
Tundub et teemaalgataja üldse pole reisimisega eriti kursis, ega muidu selliseid küsimusi ei esitaks. Ausalt, nii väikeste lastega ole parem kodus või otsi lapsehoidja ja mine parem koos kaaslasega reisile.

Tõepoolest, ma ei ole teemaalgatajana eriti reisimisega kursis. Tuttavad aga käivad väikeste lastega pidevalt välismaal puhkamas. Seega võib öelda, et ka eelkõneleja ei ole kursis. Kui oled, siis räägi enda kogemustest. Loomulikult on ka neid kes peavad keerukaks lastega reisida ka nt. Norrasse või Leetu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.10 20:50; 15.10 13:22; 15.10 20:33; 16.10 00:35; 24.11 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust aga sellises vanuses lastega reisimine küll mitte mingisugune puhkus ei ole.
Tundub et teemaalgataja üldse pole reisimisega eriti kursis, ega muidu selliseid küsimusi ei esitaks. Ausalt, nii väikeste lastega ole parem kodus või otsi lapsehoidja ja mine parem koos kaaslasega reisile.

Tõepoolest, ma ei ole teemaalgatajana eriti reisimisega kursis. Tuttavad aga käivad väikeste lastega pidevalt välismaal puhkamas. Seega võib öelda, et ka eelkõneleja ei ole kursis. Kui oled, siis räägi enda kogemustest. Loomulikult on ka neid kes peavad keerukaks lastega reisida ka nt. Norrasse või Leetu.

Ja miks sa tuttavate käest ei küsi siis, kuhu minna ja mida kaasa võtta?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui ma meenutan oma laste titeaastatest neid üheks nädalavahetusekski teise eesti otsa vanavanemate juurde sõitmistki, kui auto oli maast laeni kraami täis (mähkmed, pissipott, lemmikmänguasjad, tagavarariided, beebitoidud jne) ja peaaegu igas bensukas tuli peatus teha, siis ainult omal käel nii väikeste lastega välismaasõitu küll ette ei kujutaks.
aga kui sul on olemas nii lapsehoidja(d) kui teenija, kes kõik vajalikud ettevalmistused teevad ja kaasa tulevad (võibola isegi teise lennukiga koos lastega), siis miks ka mitte 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistlik oleks vast all inclusive kuurort a see alati pole väga odav. Odav on nt Airbnb kaudu majutus rentida ja auto ka ja ise ringi vaadata aga siis on kõik söömisega möllamine jne nagu koduski.

Kui kuskil pole käinud ja midagi teinud soovitaks ikkagi kuurorti alustuseks.

Ma ei tea, kus lähedal nov veel soe on. Kreekas äkki? Türgis? Ilmselt väga üle 20 enam ei ole. Kaugemale on juba kallis minna. Korra olen nov alguses Barcelonas olnud, siis oli ikka juba pika varruka ilm. Ma ei kujuta ette, mida sa väikeste lastega sellise ilmaga teed.

Vb Egiptus? Seal on vast veel soe aga mitte liiga soe.

Olen käinud suht aktiivsetel reisidel lastega, esimest korda noorim oli küll juba 10-kuune aga päike ja bassein on üsna kohustuslik sellistel peretrippidel. Ei kujuta ette puhast hotellis mõnitamist ja ringi jalutamist. Aga Lõuna-Euroopa pole nov enam soe. Oktoober oleks veel ok.

Korra oleme käinud hoopis talvel, Kesk-Euroopas, hotell oli basseiniga ja all-inclusive, toit hommikust õhtuni saadaval, joogid ka. Väga mugav. Noorim oli siis pea kahene. Rentimine auto ja päeval tegime väljasõite. Tore reis oli. Aga 4-kuune on selline kahtlane, oleneb, kui rahulik ta on ja kuidas ta reageerib suurematele keskkonnavahetustele. Paariaastase tegevuses hoidmine on juba mõnevõrra võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 23:12; 16.10 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga 4-kuune on selline kahtlane

Tänud kaasa mõtlemast, üks asjalik kiri. Sry, eksisin pisut esimeses postituses. Noorem laps oleks reisi ajaks rohkem kui 5-kuune.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.10 20:50; 15.10 13:22; 15.10 20:33; 16.10 00:35; 24.11 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga 4-kuune on selline kahtlane

Tänud kaasa mõtlemast, üks asjalik kiri. Sry, eksisin pisut esimeses postituses. Noorem laps oleks reisi ajaks rohkem kui 5-kuune.

No suurt vahet pole.

Aga mis sinu ja mehe huvid on? Mida te puhkusereisilt ootate? Milline on teie laste meelelaad? Kui palju nad suudavad kuskil vankris/kärus olla? Lähtuge sellest.
Mina oma lastega julgeks ka linnapuhkusele minna, oleks julgenud ka siis, kui nad olid umbes sinu laste eas aga kõigi lastega seda teha ei saa.
Jurmala spa äkki? On kaheaastasel solberdamist, 5-kuust saab ka ujutada, hotell on veekeskuse juures, samas on välismaa ja saab väljas ka ringi vaadata. Odav ka :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 23:12; 16.10 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles vanuses lastega reisi max vanaema juurde. Saavad kõik nautida.

Ei ole ka kunagi sellest aru saanud, miks peaks imikuid kuhugi vedama. Minu õe kogemus, kes arvas ka, et kuna kõik käivad, mis hullu seal siis ikka olla saab. Lapsed olid 6-kuune ja 3-aastane. Ostis kalli reisi Kreekasse. Lõpptulemus oli see, et suurem laps röökis lennukis, kuna kõrvad valutasid, väiksemal lõi kõhu lahti ja vahetas sinnalennu ajal 5-6 korda mähkmeid. Võid arvata, kui “lahkete” nägudega neid lennukis vahiti.
Kohapeal oli nii, et 6-kuune on liiga väike, et pikalt basseinis olla, aga liiga suur, et see aeg mõnusasti maha magada ja nii nad kemplesid mehega kahekesi see nädal seal. Õde vandus, et ei lähe enne reisile, kui väiksem laps on min. 4

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 14:25; 28.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks Hispaaniat. Aga hotelli asemel otsige endale külaliskorter, nii on lastega mugavam, saate end mõnusamalt sisse seada. Kindlasti võta keegi täiskasvanu veel kaasa, üksi lastega on raske puhata, aga kui on kaks täiskasvanut, siis saab kenasti hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 21:08; 19.10 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole üldse võimatu!
AGA:
1. kaasa tuleks võtta ka teine täiskasvanu, beebi on lennukis nagunii süles
2. 5-6k beebiga on oluliselt lihtsam reisida kui 2 aastasega
3. Soovitan veel oktoobris Kreeka, Türgi, edasi Egiptus – s.t. mida lüheb lennuaeg, seda kergem. Uuesti Kreeka, Türgi alles mitte varem kui mai keskpaigast
4. NB! väga oluline – hotell kõik hinnas, vähemalt 4-5* – siis sa ei lähe ise lolliks ja lastele leiad sealt kindlasti söödavat ja ka tegevust, vähemalt 2 aastasele. Türgi 5* hotellides on ka beebitoidud.
5. Kergkäru kaasa, soovitavalt mõlemale, siis saad ise lõunaune ajal puhata basseini ääres päikese käes.

Hästi organiseeritud reisi puhul naudid seda ka ise.
Reisi otsi näiteks:
tuusik.ee, novatours.ee jne

Toredat sõitu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kõik korralikult läbi mõelda, siis ei ole reisimises midagi nii hullu kui eelpool mainitud on. Mugavuse poolest ma ka ei läheks nii beebiga resile, kuid see on võimalik. Kevadel, mil noorim laps oli just 2 saanud, oli reisimine üllatuslikult vägagi tore. Pikk 6- tunnine lend ja sai hakkama kenasti. Olin küll enne mures, kuidas nii pikalt vastu peab, kuid näed, pidas. Vaja siiski kaasa võtta pisikesi mänguasju, raamat vms. Hotell, kuhu plaanite minna, peaks pakkuma ka võimalust sealt käru rentida, mis ei ole üldse kallis. Tüütu on enda käru kaasa tassida. Varsti läheme jälle reisile, sealt hotellist saame taas käru laenata, nädal renti maksab umbes 20 eurot. Läheme Kreetale. Ilm näitab seal ca 20 kraadi, mis meile sobib väga.
Head reisi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest, ma ei ole teemaalgatajana eriti reisimisega kursis. Tuttavad aga käivad väikeste lastega pidevalt välismaal puhkamas.

Et tahaks nagu ka reisile, sest SÕBRAD JU REISIVAD!
No hea põhjus muidugi reisimiseks. a´la naabrist parem…
Pisikeste lastega reisimine ja odavus ei ole hea kombinatsioon!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 18:00; 19.10 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju negatiivses toonis vastuseid. See kõik oleneb ikka inimesest endast, mõni pelgab lapsega harjumuspärasest situatsioonis väljas olemist, mõni tunneb end ka reisil olles lapsega mugavalt. Eks osad ongi seda tüüpi, et hea, kui maale vanaema juurde sõidetakse ja siis ka stressi üle pea, teised liiguvad vabalt ja naudivad ka lastega reisimist (kuigi siinseid vastuseid lugedes tundub, et mõne arvates on see täiesti võimatu asi 😀 ). Kui ise ollakse pigem sellest tüüpi, et kodus on mugavam ja parem, siis ei maksa teiste valikuid kohe halvustama hakata. Neid, kes “naabrist parem” põhjusel reisile läheks, ma küll ei tea. Väga hästi on kulgenud meil tutvusringkonnas nende perede reisid, kes on reisile läinud mitme põlvkonnaga koos – ema-isa, lapsed, vanavanemad, siis saavad kõik natuke ka omaetteolemise ja puhkeaega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 21:08; 19.10 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei saa sellest õelutsemisest aru. Mulle meeldib lastega reisida, seni oleme kokku teinud 4 reisi Euroopas lastega, alati on noorim reisija olnud alla kahene, korra alla ühene. Kuna hetkel on soovitud laste limiit täis, siis planeerime järgmise pikema perereisi Aasiasse, kui noorim on vast 4-5 -aastane.
Seni on kõik saabunud, lapsed on reise nautinud, suuremad nüüd juba ise mõtlevad ka kaasa, kuhu tahaks minna ja mida teha/näha.

Teemaalgatajale soovitaks veel säilitada selge pea ja huumorimeel, lastega reisidel tuleb kõiksugu asju ette, aga minu kogemus on selline, et kuna kõik on nii põnev, siis lapsed peavad end palju paremini ülal kui kodus. Oma imikut pead ise tundma ja tema vajadusi täitma, aga 2-aastane kindlasti naudib talle sobivas rütmis ja sobivate tegevustega puhkust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee kõigepealt paaripäevane proovireis. Sõida 2 lapsega näiteks Pärnusse või Tartusse. Ela mõned päevad hotellis (või üüri korter) ja siis saad ettekujutuse, mida puhkus välismaal endast kujutab. On lapsi kes taluvad väga hästi sõitu ja teiste inimeste keskel olemist ja on lapsi, kes on võimelised tunde nutma, sest neid häirib kõik. Millised lapsed sinul on? Kui läheb kuhugi lähedale, saad kiiresti koju tulla, kui selgub, et lapsed ei talu üldse võõrast ümbrust. Hispaaniast või Kanaaridelt ei tule ju tagasi, kui selgub, et puhkus ei olegi puhkus.
Kui lähed tee kindlasti ravimikindlustus ja mõtle läbi olukord, kui lapsed vajavad arstiabi, et siis teaks kuidas käituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla sul on imelised lapsed ja sa ise oled lihtsalt suurepärane ema, nagu me enamus teisi ei ole. Aga mul ajab mõte sellestki, et mul võiks olla nii väikese vanusevahega lapsed, keha õudusest kupla. Rääkimata sellest, et ma läheks selliste lastega reisile. Kodus on natukenegi lihtsam nendega toime tulla. Aga reisil … Minu arusaamise järgi on imiku ja väikelapsega reisile minek umbes nagu maksaks peale selle eest, et sind nädal aega kõige hirmsamal kombel piinataks.
Kui sul on raha, et minna kahe lapsega kuhugi soojamaareisile, siis mina teeks nii: ma jagaks selle raha kahte ossa. Ühe osa annaks lapsehoidjale, et ta hoiaks mu lapsi nädal aega. Teise eest sõidaks kuhugi Eestimaa teise otsa, võtaks seal odavamapoolse hotelli kusagil looduskaunis kohas. Puhkaks, magaks, jalutaks metsas, loeks rahus raamatut ja naudiks lastest eemalolekut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks ka reisile, aga ausalt ma ei taha oma 5-kuuse lapsega isegi praegu siia samasse Eestisse vanaema juurdegi reisida. Ma plaanin pigem lapse koju mehe hoida jätta ja reisile läheks sõbrannaga. Jama vaid selles, et keegi ei saa tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teemaalgataja on omale sobiva reisi välja valinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ja lapsed ongi erinevad. ON neid, kes saavad vaevu kodus hakkama ja ei kujuta ette isegi vanaema juurde reisi teise linna ning siis on neid, kellel ei ole mingit probleemi lastega koos pool maailma läbi reisida. Endal oli imik super magaja, sõi regulaarselt, gaase polnud ja kuna rinnatoidul, siis söök koguaeg minuga kaasas. Reisisime hästi palju ja lapsehoolduspuhkus oligi lihtsalt nagu hiiglama pikk ja mõnus puhkus. Samas ja kodune elu oli meil juba eos mõnus ja probleemivaba ja pigem otsisin koguaeg üha uusi tegevusi, sest vaba aega oli küll ja veel, kuidas teil praegu olukord kodus ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära kuula neid kõike-teadjaid kägusid, kes käivad anonüümses foorumis oma pahameelt välja elamas.

Meie abikaasaga reisisime väga edukalt kahe 6-kuuse beebiga kaheks nädalaks Londonisse. Oli meeleolukas ja mõnus reis, ilma viperusteta. Pead lihtsalt oma lastest lähtuma. Meie teadsime, et rannapuhkusest ei tuleks ehk midagi välja ja valisime linnapuhkuse. Lapsed olid kõhukottides ja nautisid uudistamist. Meie saime kõik soovitud vaatamisväärsused nähtud ja rutiinist välja.
Tõesti, täiskasvanuid võiks olla vãhemalt sama palju kui lapsi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 10:31; 28.10 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära kuula neid kõike-teadjaid kägusid, kes käivad anonüümses foorumis oma pahameelt välja elamas.

Meie abikaasaga reisisime väga edukalt kahe 6-kuuse beebiga kaheks nädalaks Londonisse. Oli meeleolukas ja mõnus reis, ilma viperusteta. Pead lihtsalt oma lastest lähtuma. Meie teadsime, et rannapuhkusest ei tuleks ehk midagi välja ja valisime linnapuhkuse. Lapsed olid kõhukottides ja nautisid uudistamist. Meie saime kõik soovitud vaatamisväärsused nähtud ja rutiinist välja.
Tõesti, täiskasvanuid võiks olla vãhemalt sama palju kui lapsi ????

Kuule, seda võid sa küll ainult endale ette kujutada, et 6-kuune NAUDIB sellist reisimist. Jah, paljud lapsed kannatavad oma vanemate reisijanu ära, aga nautimine see küll pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 14:25; 28.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära kuula neid kõike-teadjaid kägusid, kes käivad anonüümses foorumis oma pahameelt välja elamas.

Meie abikaasaga reisisime väga edukalt kahe 6-kuuse beebiga kaheks nädalaks Londonisse. Oli meeleolukas ja mõnus reis, ilma viperusteta. Pead lihtsalt oma lastest lähtuma. Meie teadsime, et rannapuhkusest ei tuleks ehk midagi välja ja valisime linnapuhkuse. Lapsed olid kõhukottides ja nautisid uudistamist. Meie saime kõik soovitud vaatamisväärsused nähtud ja rutiinist välja.
Tõesti, täiskasvanuid võiks olla vãhemalt sama palju kui lapsi

Kuule, seda võid sa küll ainult endale ette kujutada, et 6-kuune NAUDIB sellist reisimist. Jah, paljud lapsed kannatavad oma vanemate reisijanu ära, aga nautimine see küll pole.

Kui tihti sa mu lastega aega koos veedad muidu? 🙂 Kui reisimine ei muuda last virilaks, ei tekita muutusi söömisharjumustes, magamine ei muutu rahutuks, laps ei nuta ja teda ei ole raskem lõuna- ja ööunne panna, siis mis veel näitab, et laps hambad ristis “kannatab”? Aa, võib-olla uudistavad pilgud emme-issi kaisust kõhukotist või suur huvi erinevates mängunurkades mängimise vastu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 10:31; 28.10 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastuseks: meest mul ei ole, kuna olen hetero 🙂
Suurepärane ema ma ei ole, kui siis isa. Eks mul mehena oleks tuhat korda lihtsam sõpadega nädalavahetusel õlut limpsida kui naise soovidele vastu tulles välismaale titekarjaga võimlema minna.
Seni on veel reis ostmata ja teema aktuaalne. Noorem sai just kuuekuuseks.
Huvitav muidugi, et on ka selliseid emasid kellele on proovikiviks maal vanaema juuses või Pärnus hotellis käimine. Tundub, et mul on vedanud 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.10 20:50; 15.10 13:22; 15.10 20:33; 16.10 00:35; 24.11 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastega reisimisel oleneb kõik eelnevatest kogemustest ja taustast ning veel mitmest asjast. Mõnele on tõesti isegi teise Eesti otsa sõit suur eneseületus, teine rändab pool maailma koos lastega läbi.
Teemaalgataja tundub oma postituse tõttu üsna algaja reisija kui peab abistama isegi sellega, kust pakkumisi leida. Kui endalgi puudub reisimiskogemus, siis kindlasti on nii väikeste lastega veidi raske. Tõeliselt sooja koha leidmiseks peab minema suhteliselt kaugele. Olen lastega reisinud juba väga varakult, saab hakkama küll kui oskad, aga soojamaareisi võtsime ette alles siis kui lapsed olid u. 3-5 aastat vanad. Ma lihtsalt ise eriti ei armasta basseini ääres vedeleda, aga teatud vanuses lastega on see parim lahendus. Kui saavad vanemaks, siis tulevad juba linnareisid.
Mina harjutaksin kogemuste puudumise korral lühemate reisidega. Kasvõi mõnda veekeskusesse Lätis – oled ühes kohas paikne, tegevust on ka.
Kui on aga kindel soov nädalaks soojale maale, siis kindlasti valida all inclusive kuurort, et vähemalt toidukordade pärast ei peaks muretsema. Kui koguneb piisavalt kogemusi, siis tulevikus võid rentida kortereid ja ise rohkem sebida – selleks ajaks on lapsed nii suured, et nende eest hakatakse ka igal pool raha küsima ja siis tuleb ise majandamine palju odavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastuseks: meest mul ei ole, kuna olen hetero ????
Suurepärane ema ma ei ole, kui siis isa. Eks mul mehena oleks tuhat korda lihtsam sõpadega nädalavahetusel õlut limpsida kui naise soovidele vastu tulles välismaale titekarjaga võimlema minna.
Seni on veel reis ostmata ja teema aktuaalne. Noorem sai just kuuekuuseks.
Huvitav muidugi, et on ka selliseid emasid kellele on proovikiviks maal vanaema juuses või Pärnus hotellis käimine. Tundub, et mul on vedanud ????

Sa oled üks veider mees, kõlad kuidagi naiselikult????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime oktoobris Costa del Solis, 5-kuusega. Ainuke asi millest kohapeal puudust tundsime oli mu ema, kes kas või ühel päeval oleks paar tundi last vaadanud. ???? Puhkusest polnud juttugi, aga eks see oligi vast pigem sooja ilma nautimise reis.
Lennud olid öised seega pisike magas nii minnes kui tulles ja sellega probleeme polnud. Lisaks 100% rinnapiimal ja toidumuresid ka polnud.
Reis oli ise korraldatud, seega odav. Lennupiletid momondost ja korter miskiselt uk lehelt. Muidugi AI 5* oleks palju mugavam olnud, aga jäime üldjoontes täitsa rahule ja läheme kindlasti veel.
Oleneb muidugi inimesest aga kindlasti soovitan otselendu, pisikesega lennujaamas passimine ei ole üldse mugav, ise läksime Helsinkist otse Malagasse. Aa, ja me laenutasime kohapealt vankri, tagantjärgi oleks ikka enda omaga mugavam olnud. Laenutusest saime bugaboo cameleoni ja no üldse ei istunud selline ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen reisinud lapsega, lastega, alates nende sünnist alates. (hunnik lapsi)
minu lapsed pole kordagi lendude ajal nutnud, vigisenud, vingunud. küll aga lennujaamas, egiptuses ootasime tagasi lendu lennujaamas 8h. siis laskis väike inimene paaril korral häälepaelad valla.
kui oleme reisinud 1-2 lapsega, valime alati hotelli hommikusöögiga. kui suurema lastekarjaga, siis apartment- saab ise majandada ja toimetada, saab ka pere koos olla. paaril korral hotellis ööbides on pere lahku löödud. soovitan vaadata sooduspakkumisi. edu väikestega reisimisel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Hobinurk Kuhu minna 5-kuuse ja 2-aastasega novembris odavale puhkusereisile.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.