Esileht Imetamine Kui ei soovi oma last imetada

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kui ei soovi oma last imetada

Postitas:

Esimest last ma ei imetanud, see kujunes ise niimoodi. Praegu on nii, et reaalselt kaalun aborti, olles saanud teada rasedusest, kui mõtlen sellele, et haiglas sunnitakse imetama. Kas on mingi võimalus selleks, kasvõi psühhiaatri tõendi alusel, et ma ei ole vaimselt valmis imetamiseks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära mängi mingit vaest õnnetukest, keda ei mõisteta. Oh ma vaeseke, ma pole vaimselt valmis jne. See on jama. Sa oled täiskasvanud naine, võta vastutus enda ja oma lapse eest. Alusta raseduskriisinõustajast näiteks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole nii rumalat juttu veel siit foorumist lugenud!

Keegi ei sunni imetama, kui ei taha. Annad kunsttoitu.

Kuid abordijutu peale peaksid sa küll vaimse tervise hindamise komisjoni pöörduma…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei viitsi sind keegi kuskil sundida, neil on targematki teha. Aga eks ise tead, kui vabatahtlikult lapse parimast toidust ilma jätad. Küllap laps kasvab normaalsena üles nagunii, kui vastumeelsus imetamise vastu ei tähenda vastumeelsust muu hoolitsuse vastu.
Psühhiaater ja psühholoog ilmselt aitaksid selgusele jõuda mis täpselt sellise normaalse tegevuse juures vastumeelne on ja kas seda saab ületada. Kui ei saa, siis noh, mis seal ikka, rinnapiimaasendajad on tänapäeval kvaliteetsed ja kättesaadavad. Paljud pole võimelised ka ise sünnitama, aga ometi saavad lapsi ning neist kasvavad terved normaalsed inimesed (kuigi pisut suurema tõenäosusega kalduvusega ülekaalulisusele).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis sa neist lastest siis teed üldse, kui ainuüksi mõte imetamisest sind aborti kaaluma paneb?

Aga ma siiski soovitan kasvõi paar kudu imetada, eriti kui vanem laps ka majas. Mul on 2-kuune ja 2-aastane. 2-aastane käib hoius. Alates beebi sünnist on 2-aastane olnud 2 korda nohus, ise olen olnud korra nohus + 2 korda mingi imelik palavikuga haigus ja mees korra palavikus. Ükski neist pole beebile külge hakanud – ptüiptüiptüi – ilmselt tänu rinnapiimaga saadu antikehadele. Ja lisaks kõigele eelnevale olen beebiga praeguseks juba väga palju ringi käinud, esimese lapsega ei käinud ma vist terve esimese poolaasta nii palju rahvarohketes kohtades nagu praeguseks olen 2-kuusega käinud. Ei usu, et mu beebi lihtsalt ongi imepärase tervisega, ikka rinnapiimast on see immuunsus tal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See provokatsioon. Ma keeldun uskumast, et olemas nii loll inimene!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest last ma ei imetanud, see kujunes ise niimoodi. Praegu on nii, et reaalselt kaalun aborti, olles saanud teada rasedusest, kui mõtlen sellele, et haiglas sunnitakse imetama. Kas on mingi võimalus selleks, kasvõi psühhiaatri tõendi alusel, et ma ei ole vaimselt valmis imetamiseks?

Miks sa siis imetada ei taha?
Hoiad last õigel kõrgusel ja ei veni need lähkrid alla longu ning samas saad ka mehele uut ja huvitavat seksikogemust pakkuda. Nii mõnelegi meeldib, kui naisel rinnad lekivad piimast või siis saavad ise nibust imeda. Kui oma mees ei taha siis saad mõnel võõral mehel seda lasta teha ja teenid ühe imetamise seansi eest oluliselt rohkem, kui kolm eesti keskmist tunnitasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, et minu sõbranna ei imetanud oma viimast last mitte kordagi. Tegi erinevatel põhjustel teadlikult sellise otsuse. Ma väga ei tahtnud teemat torkida, aga arstide poolset survestamist ei olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiglas ei sunnita imetama. Võta haiglasse toidusegu kaasa ja ütled konkreetselt ära, et oled otsustanud mitte imetada. Imetamisnõustaja püüab sind ümber veenda ja pakuvad ka psühholoogi kutsumist, kuid vägisi keegi last sulle rinnale ei tõsta.

/kolme last mitteimetanud ema, lapsed (3-, 7- ja 14-aastased) nii vaimselt kui füüsiliselt hästi arenenud ja kõige raskemaks haiguseks on olnud paaripäevane nohu/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mida teemaalagataja tunneb. Mina olen ka üks neist naistest kellel on imetamine ikka väga vastukarva. See on minu jaoks nii jube ja vastik tegevus. Igakord kui laps rinnotsa sai siis tekkis täielik ahastuse tunne. Esimene laps sai 2 kuud vaid, teine 2 nädalat minu enda soovil ja kolmas sai 5 kuud aga alguses ei saanud kuna minu rinnapiim ei sobinud talle ja see põhjustas suurt ja löpuks eluohtlikku kollasust ja niikui rinnapiim ära jäi sai ka laps terveks , kuid poolteist kuud hiljem sai ta rinnaotsa tagasi ja sai kuni viienda kuuni rinda, siis loobus ise. Neljas laps aga sai 4 kuud. Minu jaoks on pudelimajandus hea, lihtne ning mugav. Alati tean kui palju ta söi ja kas sai kõhu täis. Ma olen alati öelnud et ma ei ole inimene kes istub kodus 24/7 titt rinnaotsas. Aga teemaalgatja, tee nii nagu minagi tegin teise lapsega. et haiglas annad rinda ja seal hoitakse vaid paar päeva ju. Koju saades lähed lihtsalt poetoidule üle. Sellepärast pole nüüd aborti vaja teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule taevas appi…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

et enne teen abordi, kui rpa-d annan…kas psühhiaartlist sekkumist oled kaalunud??!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetasin esimest last vaid kaks kuud, kuna nii kui laps rinnale sai, olid närvid püsti. Üritasin sellega võidelda, aga ei aidanud miski. Mulle ei andnud rahu see ning otsustasin põhjuse välja uurida. Peale spetsialistidega suhtlemist ning koolituste läbimist sain teada et sellist asja võib põhjustada oksütotsiini tilgutamine sünnitusel (kasutatakse sünnitegevuse kiirendamiseks). Järgmise lapsega sünnitusel sekkumisi polnud, last imetasin üle kahe aasta ja ei olnud selliseid tundeid nagu esimesega. Kolmanda lapsega samuti puudusid sellised emotsioonid (sünnitus oli ilma sekkumisteta taaskord). Esimese lapse imikueas poleks ealeski uskunud et võiksin imetamist nautida, aga kahe lapsega olen seda teinud.
Soovitan teemaalgatajal ka tagamaid uurida. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Imetamine Kui ei soovi oma last imetada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.