Esileht Sünnitus Kui kaua hoitakse haiglas pärast sünnitust?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kui kaua hoitakse haiglas pärast sünnitust?

Postitas:

See on muidugi individuaalne, aga kui on enda ja lapsega kõik korras, kui ruttu siis koju saab? Teatud päevad peab vist ka sellepärast olema, et vaktsineeritakse või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineerimise pärast küll haiglas ei hoita. Vaktsineerimine on muide vabatahtlik. Eks hoitakse vatsvalt sellele mis seisus ema ja laps pärast sünnitust on. Keskmiselt 3 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli tysistunud synnitus ja olin sees 3 päeva. tavaliselt kyll nii kaua ei hoita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale 1. sünnitust olin haiglas 5 päeva, sest pidin saama süste jne. Teise ja kolmanda lapse sünnitasin hommikul, järgmisel päeval sain koju. Mul on mitmeid tuttavaid, kes on koju saanud ka samal päeval (korduvsünnitajad).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. sünnitusega sain koju alla 24 tunni (sünd 15.32, koju sain järgmine hommik kell 11). Oleks saanud kauem sees olla, aga kuna olin eelnevalt juba nädal haiglas sees olnud ja sünnitus läks ideaalselt, laps õppis kohe rind võtma ja paberitesse märgiti \”adekvaatne ema\” (see tähendab vist nii ema käitumist kui ka seda, et pole väga noor), siis lubatigi koju.
Vaktsineerima läksin 2 päeva pärast st peale nädalavahetust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle just ämmakas ütles, et tavaliselt min 6 tundi peale sündi peaks ikka haiglas olema – lastearstid ei lase enne välja, kui laps on I x kakanud.
Olin esimese sünnitusega 2 ööd haiglas, teisega 1 öö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. sünnitusega kaks päeva haiglas .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minul oli tysistunud synnitus ja olin sees 3 päeva. tavaliselt kyll nii kaua ei hoita. [/tsitaat]

Sõltub. Olen ise Võrus sünnitanud ja mõlemal korral on 3 päeva haiglas hoitud. Pole endal ega lastel kummalgi mingeid probleeme olnud. Ja kõiki teisi, keda tean, kes Võrus on sünnitanud, on samuti 3 päeva haiglas hoitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitus oli üsna kerge, lapsega kõik korras. Olin 3 päeva haiglas, sest hea oli – 1) turvaline, kui oli küsimusi, sain kohe profesionaalset nõu, 2) söögitegemise ja nõude pesemisega olnud muret 3) lapsele anti iga päev puhtad riided. Sain puhata. Mulle sobis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega hoiti 2 päeva (Võrus), eks näis kaua teisega hoitakse nüüd (hiiumaal).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paari nädala eest Tartus olime 2 päeva sees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsega on kõik korras,siis lastakse juba teisel päeval koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsega on kõik korras,siis lastakse juba teisel päeval koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]krotza kirjutas:[/small]
[tsitaat]1. sünnitusega sain koju alla 24 tunni (sünd 15.32, koju sain järgmine hommik kell 11). Oleks saanud kauem sees olla, aga kuna olin eelnevalt juba nädal haiglas sees olnud ja sünnitus läks ideaalselt, laps õppis kohe rind võtma ja paberitesse märgiti \”adekvaatne ema\” (see tähendab vist nii ema käitumist kui ka seda, et pole väga noor), siis lubatigi koju.
Vaktsineerima läksin 2 päeva pärast st peale nädalavahetust.[/tsitaat]

Ei tähenda see vanust. Ma olin 17, samamoodi kirjutati adekvaatne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele – mida sa tänitad
sinu jutu järgi jääb mulje nagu peakski haiglasse jääma, sest äkki kodus juhtub midagi
Kui on mitmes laps juba, siis ema peaks olema piisavalt asjalik, et ära tabada, kui kõik päris korras ei ole ning kiiresti reageerida. Olenemata sellest, kas laps on 12h või 72h vana.

mina olnud 6 päeva – probleemne sünnitus ja lapsed ei hakanud piisavalt kiirelt juurde võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Sünnitus Kui kaua hoitakse haiglas pärast sünnitust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.