Esileht Sünnitus Kui kaua,tihti

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kui kaua,tihti

Postitas:

Hei,kui peale sünnitust hakkas mens pihta kaua teil kestis kui sai korda tsükkel ja kui tihti olid päevad?
Mul 2 nädalat vahet ja siis jälle päevad kõhuvaluga :(.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast sünnitust algasid päevad 1 aasta 2 kuu pärast (imetasin 11 kuud). Seejärel olid päevad 2-5 kuu järel. Regulaarseks muutusid päevad alles 2 aastat pärast sünnitust, siis oli paar tsüklit 28-29 päeva pikkusega, aga siis jäin kohe uuesti rasedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast mõlemat sünnitust sarnaselt – 6 kuud pärast sünnistust algasid uuesti päevad, tsükkel oli kohe sama, mis enne rasedust, ja korrapärane.

Mõlemat last imetasin aasta aega (öisest söömisest võõrutasin, kui lapsed olid u 8-kuused, nii et sel ajal, kui päevad taastusid, imetasin veel ka öösel).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad taastusid 8 kuud pärast sünnitust (imetasin 10 kuud). Ei tulnud tagasi nagu vanasti. Tsükkel kõikus umbes 5 päeva lõikes, verd tuli alguses väga vähe, vb 2 päeva tuli pisut ja ülejäänud lihtsalt määris. Niimoodi oli kuskil pool aastat.

Erinevalt varasemast, ,kui päevad algasid jubeda valuga, siis nüüd valutab ainult natuke.

Nüüd on pisut üle aasta mööda läinud päevade algusest ja kuigi verd tuleb pisut rohkem, siis ikkagi kuidagi suht vähe tundub. Tsükkel on aga regulaarne.

Anna aega – ma arvan, et muretsema hakka alles kuskil 6 kuu pärast. Sünnitus on ikkagi nii jõhker asi, et see tõmbab su keha viimse vindini läbi ja neid tagasilööke elad veel mõnda aega üle.

Anna kehal aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1,1 aastat peale sünnitust mõlemal korral. Imetasin siis veel. Regulaarseks muutusid suht kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,kui peale sünnitust hakkas mens pihta kaua teil kestis kui sai korda tsükkel ja kui tihti olid päevad?
Mul 2 nädalat vahet ja siis jälle päevad kõhuvaluga :(.

Ja tulid valuga perekooli FOORUMIST abi küsima?
Siis vastaks nii:
1.Ei ole hullu;
2.See on normaalne;
3.Erand kinnitab reeglit;
4.Tsükli häire;
5.Juhtub imesi;
6.Oled rase päevadega;
7.Mul oli kaksikute aeg ka nii jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Kui kaua,tihti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.