Esileht Ilu ja tervis Kui kingad on pisut suured

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kui kingad on pisut suured

Postitas:

Mida teete juhul, kui näiteks keegi annab meeldivad jalanõud, kuid need on õige pisut suured? Kas panete midagi varbaossa, et väiksemaks muuta?

Tahaks kingi kanda aga no loksuvad pisut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingapoodides on müüa spetsiaalsed silikonist varbapehmendused, kannapehmendused ja ka täistallapehmendused. Lisavad mugavust ja hoiavad loksumise ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mäletan et lapsepõlves kui ema on mulle suuremad jalanõud ostis, siis pandi ette vati varbaossa, et paras oleks. Tegelikult toimib ilusti, saad panna niipalju kui vaja =) Oma lastle õnneks ei vaja nii teha, kuna on võimalus prajad jalanõud osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma mäletan et lapsepõlves kui ema on mulle suuremad jalanõud ostis, siis pandi ette vati varbaossa, et paras oleks. Tegelikult toimib ilusti, saad panna niipalju kui vaja =) Oma lastle õnneks ei vaja nii teha, kuna on võimalus prajad jalanõud osta.[/tsitaat]
Miks sa arvad, et lastel see probleem on. Ma olen keskeas ja kingadega on nii, et 38 on pisut väiksed ja 39 loksuvad jalas. Saapa ja botasega saab kuidagi hakkama aga vot kinnised kingad, nendega on teinekord probleem. Siis panen tõesti veidi vatti sinna kinganinasse. Jalatsite mõõdutabeli põhjal on 0,5 cm need intervallid, mul aga oleks vaja 0,2mm lisaks Seega kui 25cm siis loksub ja kui 24,5 siis tiba väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sisetallad kingadesse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kui kingad on pisut suured

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.