Esileht Imetamine Kui kuuepäevane ei võta rinda

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kui kuuepäevane ei võta rinda

Postitas:

Meil kuuepäevane, kel tunduvad olema seedehäired. Mekoonium välja kakatud ja kaks piimakakki ka juba tehtud. Hetkel karjub juba 4ndat tundi, tulemuseks mõni üksik krooks või puuks, rinda ei taha üldse.
Mismoodi neid valusid leevendada ja kas gaasivalude jaoks pole veidi liiga vara? Kui pika tissipausi võib üldse nii väikese puhul lubada?

Rahuneb vaid süles, kui teda mööda tuba tassitakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 22:39; 21.07 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gaasivalude jaoks on just kui vara küll. Kas annad d-vitamiini? Võib-olla see konkreetne mark ei sobi (meil tekitas hirmsaid gaase MiniSun). Jälgi teda – kui lähitundidel öösel ka rinda ei võta, mine kindlasti EMO-sse kontrolli. Täpsemalt ei tahaks teemat siin lahata, aga meil tekkis sellises vanuses tõsine terviseprobleem, mis vajas paarinädalast AB-d haiglas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 23:05; 23.07 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja olidki kaka-puuksuvalud, millega kaasnes pea pidev luksumine… 23.30 tuli lõpuks mähe täis ja siis saime tissi anda ning magama minna… poiss saab jah vitamiini juurde, ma võtan selle siis hetkel maha – järsku segabki seedimist nii väikesel. Lisaks vähendan rinnaloleku aega ja teen väiksemad toiduvahed – aitab kah ehk seedesüsteemil paremini hakkama saada. Tõenäoliselt on ta mul kaunis ablas ja mina liiga helde anniga.

Peaaegu 5 tundi viginat ja karjumist kokku… päris väsitav. Vastik abituse tunne – aidata ei saa ju teist kuidagi.

PS! Ma jätan nõuande kenasti kõrva taha. Kas selle tõsisema tervisehäire korral oleks veel mõni sümptom, millele tähelepanu pöörata? Paistes-punnis kõht, loidus vms?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 22:39; 21.07 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et asi korda sai. Neid tõsiseid tervisemuresid on mitmeid, aga kui laps korraga ei söö, on see põhjus kontrolli minemiseks küll, sest üsna ruttu võib tekkida veepuudus. Meie märksõna oli sepsis ja sel puhul on neid ohumärke mitmeid, aga alla 3kuustel ei esine kõiki sümptomeid, nt kõrge palavik ja lööve.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 23:05; 23.07 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli ka alguses D-vitamiinist gaasid. Ilmselt ei olnud organism harjunud võõra asjaga. Andsin alguses paaripäevaste vahedega, kuni harjus.

Kui aga beebi pidevalt nutma ja rahutuks jääb, siis hiljuti lugesin postimehest ühe ema lugu, kus lapsel avastati B12 vitamiini vaegus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine Kui kuuepäevane ei võta rinda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.