Esileht Erivajadustega laps kui lapse iseloom ei sobi vanemaga

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kui lapse iseloom ei sobi vanemaga

Postitas:

Mul on kaks last, ja selline probleem on vaid neist ühega. Olen väga kinnine inimene ja suhtlemine väsitab mind jubedalt-nii on see olnud juba nii kaua kui end mäletan. Mulle täitsa piisab sellest kui ma kogu päeva jooksul inimeste keskel sebima ja asjatama pean, töö kahjuks nõuab juba pidevat jutustamist ja arutamist.

Ja siis, kui koju jõuan surmväsinuna peale mitmeid setmeid tiire mööda laste trenne ja huviringe, (ma pean neid esialgu ise igale poole kohale vedama, nad ei saa omaette oma ea tõttu veel kuhugi), on see eriti närvesööv ja nii ka juhe jookseb pidevalt kokku.

See kõik on emotsionaalselt jube väsitav ja tunnen et langen ja langen aina allapoole ja kasvab ka vimm selle lapse vastu. Sest too muudkui seletab ja seletab. Isegi nähvama olen hakanud ja inetusi ütlema talle, ja siis tunnen end veel eriti kehvasti. Aga talle ei mõju isegi see mitte, tema loba lihtsalt ei lõpegi iial. Ma olen temast lihtsalt nii väsinud. Mul on teisest lapsest ka kahju, sest too on nagu minagi vaikne ja endassetõmbunud, aga peab hommikust õhtuni loba kannatama ja oma privaat tsoon on temalgi pea olematu.

Tüütut last kuhugi panna pole, olen üksikvanem kogu vastutus tema eest on minu kanda. Kõik vabad momendid viibin tema seltsis. Kui kaua niiviisi vastu pean pole teada, tunnen et hulluksminek on lähedal. Et kas vajan mina psühholoogi või tema või ilmselt mõlemad..Lapsel diagnoosi pole, aga kahtlustan veidike hüperaktiivsust ja tähelepanuhäiret, sest ta keskenduda küll ei suuda eriti millegile, tähelepanu hajub väga ruttu. Rumal ta samas pole, koolis on ok, ehkki võiks alati paremini minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina terve päeva tööl olen ja koju jõuan siis ei viitsi ka lõputut lapse juttu kuulata. Oleme käinud psühholoogi juures, ta õpetas mõningaid harjutusi mis õpetavad last vanemat kuulama ja rahunema. Aitasid.
kui palju su laps päevas multikaid vaatab? ja milliseid? kui selliseid kus tegelased aint kisavad siis tuleks need välja vahetada rahulikumate vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 12:05; 13.12 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine ravi ennast näiteks. Su laps on täiesti normaalne! Kuidas saab mõelda, et laps vajab psühholoogi, sest tahab suhelda? Tema pole kuidagi süüdi, et sa tööl pead olema inimeste keskel. Tema tahab oma päevast ja toimetustest rääkida, maailma asju arutada. Täiesti totter oli sellist teksti lugeda. Et kui sina töötaks ntx kusagil kokana, siis peaks su laps ise süüa tegema, sest sina ju terve päeva kokkad nagunii? Eeldasidki, et lapsed sünnivad siis on hiirvaiksed ja omaette nurgas ? Ajuvaba. Kuulan iga päev mitmete kümnete inimeste muresid ja muidu mölisemist, tõmblemist ent koju jõudes on oma laste juttu igati meeldiv kuulata. Kuulata, mida on uut teada saanud, õppinud jne…küll vanaks saad, siis istud kood üksinda sokke ja hauas on vabsjee täielik vaikus. Pealegi varsti kasvavad suureks, siis ei taha sulle enam midagi rääkida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutu mõte on arusaadav, aga ikkagi kahju sellest lapsest. Kuidas sa saad oma last tüütuks pidada. Ole õnnelik, et sul on terve laps ja sotsiaalne, palju hullem kui laps oleks endassetõmbunud või arg. Mul on kaksikud, kellest üks on minu ja teine mehe moodi. Neid vaadates ongi üks laps nagu mina ja armastab omaette nokitseda ja kui ta vahel harva üksi on, siis ei kuulegi teda, ideaalne laps. Teine laps on seevastu hästi aktiivne ja seltskondlik, natuke püsimatu ka. Tüütuks ma teda küll ei pea, kuigi tema ei soovi üksi mängida ja käib mul rohkem sabas. Muidugi ta oma intensiivsusega vahepeal väsitab. Kollektiivis on seltskondlikul lapsel jälle lihtsam, kasvatajad kiidavad teda ülivõrdes. Mu isa ütles selle kohta, et ole õnnelik, et lapsed on tragid, aktiivsed ja hakkajad. Kui sul oleksid sellised lapsed, kes ühe koha peal istuksid ja teiste lastega rääkida ei soovi ja omaette hoiavad, siis küsiksid, et mis neil viga on. Ma arvan, et lapsed täiendavad üksteist. Rahulikum õpetab teisele püsivust. Aktiivsem jälle õpetab enda eest võitlema ja pingutama. Olen kindel, et koos nad arenevad kiiremini kui üks laps eraldi. Pea vastu ja hinda oma lapsi sellistena nagu nad on!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

milleks kohe halvustada? ja eriti selles alafoorumis. Siin tõesti vajavad abi nii ema kui ka (võimalik et) laps. Vb ongi ta hüperaktiivne, lugedes ei saa ju selgust. Probleemi lahenduseks soovitan siiski pöörduda psühholoogi poole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 12:05; 13.12 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle tundub, et ta vajaks arsti oma hüperaktiivsuse pärast, siis minegi temaga arstile. Mu lapsel tähelepanuhäire ja kannatasin ka aastaid, enne kui end kokku võtsin ja läksin. Nüüd laps sööb vitamiine, mis sobivad täpselt selle häire puhul ja elu on normaalsemaks muutunud. Laps suudab keskenduda ja mul ka närvid korras. Kas lapsel sõpru pole kellega seletada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 11:14; 18.02 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle tundub, et ta vajaks arsti oma hüperaktiivsuse pärast, siis minegi temaga arstile. Mu lapsel tähelepanuhäire ja kannatasin ka aastaid, enne kui end kokku võtsin ja läksin. Nüüd laps sööb vitamiine, mis sobivad täpselt selle häire puhul ja elu on normaalsemaks muutunud. Laps suudab keskenduda ja mul ka närvid korras. Kas lapsel sõpru pole kellega seletada?

On need reaalselt vitamiinid?? Või ravimid?
Kui vitamiinid, siis millised?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esprico. Need ikka vitamiinid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 11:14; 18.02 21:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Erivajadustega laps kui lapse iseloom ei sobi vanemaga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.