Esileht Pereelu ja suhted Kui mehe vastu viha nii suur?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kui mehe vastu viha nii suur?

Postitas:

Mul on oma mehe (nüüdseks eks, kui jube mõelda) vastu meeletu viha ja raev. Sain teada asju, mida ta on varjanud (ka teised naised). Ta on teinud lihtsalt niii palju sitta ja jama, et vastik hakkab. Olen püüdnud rahuneda aga jälle tuleb kuskilt mingi pauk. Ma olen täiesti endast väljas ja tunnen, et vihkan seda raibet.
Homme saame kokku, viimast korda, asjade üleandmiseks. Ma praegu mõtlen küll, et äsaks talle või sülitaks näkku. Lihtsalt vot nii vihane olengi.
Kuidas käituda. Kas nagu roosa ja rõõmus naine, sõbralikult, üksteisele edu edaspidiseks soovides või võin ka kurat teha nagu hing tahab? Lihtsalt midagi halba tahaksin talle teha! Ei ole nii, et aastaid peedistad mind ja lõpus olen veel naeratav EKS, kes jõudu soovib!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 23:07; 12.02 15:02; 22.02 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesi on igasuguseid. Kui saaksid suvalise inimese tänavalt võtta ja teada kõik tema patud, oleks seal põhjust vihkamiseks ilmselt küll ja veel. Aga sa ei tee seda, sest see ei puuduta sind. Järelikult on probleem sinu peas. Õpi inimesi võtma nii nagu nad on – head või halvad. Viha ei vii sind kuhugi. See emotsioon on sinu peas ja sellest lahtilaskmine vajab vaimset pingutust. Edu selles!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kass on sulle tuppa si**unud, kas viskad siis si*a lihtsalt välja või hakkad seda peksma ja selle pihta sülitama?

oli kehv mees, siis oli, ega sa sellepärast siis eneseväärikust pea kaotama.
võid ju paluda kellelgi teisel need asjad üle anda, kui tunned, et ei suuda end ohjeldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on oma mehe (nüüdseks eks, kui jube mõelda) vastu meeletu viha ja raev. Sain teada asju, mida ta on varjanud (ka teised naised). Ta on teinud lihtsalt niii palju sitta ja jama, et vastik hakkab. Olen püüdnud rahuneda aga jälle tuleb kuskilt mingi pauk. Ma olen täiesti endast väljas ja tunnen, et vihkan seda raibet.
Homme saame kokku, viimast korda, asjade üleandmiseks. Ma praegu mõtlen küll, et äsaks talle või sülitaks näkku. Lihtsalt vot nii vihane olengi.
Kuidas käituda. Kas nagu roosa ja rõõmus naine, sõbralikult, üksteisele edu edaspidiseks soovides või võin ka kurat teha nagu hing tahab? Lihtsalt midagi halba tahaksin talle teha! Ei ole nii, et aastaid peedistad mind ja lõpus olen veel naeratav EKS, kes jõudu soovib!?

tee suitsiid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine teeb sigadusi, aga sina oled vihane? Miks sina vihane oled? Mida sina teinud oled, et niimoodi märatsed? Teine on sinu jaoks teinud sobimatuid tegusid, sa lahkud suhtest. Võtad oma asjad ja lähed. Parim, mida teha saad, on kiiresti unustada. Milleks teise lolluste peale oma aega ja hingejõudu kulutada? Mõtle, mis siis kohtunikud tegema peaks? Ainult märatsema, sest keegi on varjanud, valetanud, mõned isegi tapnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nagu roosa ja rõõmus naine, sõbralikult, üksteisele edu edaspidiseks soovides või võin ka kurat teha nagu hing tahab? Lihtsalt midagi halba tahaksin talle teha! Ei ole nii, et aastaid peedistad mind ja lõpus olen veel naeratav EKS, kes jõudu soovib!?

Nende kahe äärmuse vahel on kuldne kesktee ja sellel kuldsel keskteel on omakorda mitmeid harusid.
Ei, ei pea naeratades jõudu soovima.
Ei pea ka näkku virutama.
Jää lihtsalt rahulikuks aga külmaks. Võid mängida tumma, võid ignoreerida kõike, mis ei ole vahetult asjade ja võtmete üleandmisega seotud, võid jätta “head aega” ütlemata, sest ära mindud saab ta lõpuks ilma selleta ka. Löömine aga annab talle sinu ees moraalse edumaa, kas sa seda siis tahadki?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 09:19; 12.02 10:34; 19.02 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tõesti arvad, et sinu kättemaks läheks talle korda? Kui ta sind korduvalt petnud on, siis on tal sinust ja sinu tunnetest täiesti ükskõik.
Nüüd on sinu otsustada – kas tahad jääda ilma nii mehest kui ka oma väärikusest või piisab ehk ühest. Praegu jätad oma kirjutisega kergelt labase mulje.

Ilmselt mõtleks ta pärast su “geniaalset” kättemaksu: hea on, et õigel ajal sellisest psühhost lahti sai.

Mina küll aru ei saa, kuidas jätab kirjutaja labase mulje. Mina arvan, et see vastaja ei ole kogenud, mis tunne on, kui su oma mees sulle niiviisi haiget teeb. Mina olin ka kohutavalt vihane, kui mehe petmisest teada sain.See oli nii usukumatu valu ja viha, et sellega võrreldavat ei ole mina elus kogenud oma elu jooksul …. Vihast üleolemiseks on üks võimalus see, et suunad oma mõtted teadlikult mujale, mõtled millelegi ilusale ja heale (mis ei hõlma sinu meest). Tean, et see on jube raske, aga enda ellujäämise nimel tuleb teha. Minul aitas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jääks külmaks, ükskõikseks, rahulikuks.
Vihaga teed kahju AINULT iseendale.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsi neid teisi kommentaare läbi lugeda, kuid esimese asjana nimetad sa teda ex-iks, endiseks abikaasaks või endiseks elukaaslaseks. Ja miks sa üldse temaga kokku saad. Lepid kokku, et ta tuleb konkreetsel ajal oma asjadele sinu juurde järgi, kuid sina oled sel ajal mujal, kuid keegi su tutavatest teeb siis ukse lahti või keegi sinu tuttav ulatab need asjad kokkulepitud kohas üle, sest sul on muid tegemisi.
Ja igasugune suhtlus oma ex-iga lõpeta. Ei ole vaja midagi targutada, paika panna või ära teha. Las sitt minna ja sina hakka oma head elu elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll aru ei saa, kuidas jätab kirjutaja labase mulje.

Ta on teinud lihtsalt niii palju sitta

äsaks talle või sülitaks näkku

või võin ka kurat teha nagu hing tahab?

kes jõudu soovib!?

Seda pidasin silmas labasuse all.
Tõeline daam küll – sülgab näkku, ropud sõnad lendavad siia-sinna ja siis veel lõpus küsib, et “noh, kesse mulle jõudu soovib, ah” umbes, et kui ma oma eksile “molli lähen andma”, eks.
Saan aru, et sai haiget ja on vihane, kuid ühel tõelisel naisel võiks ikkagi mingi eneseväärikus ja -valitsus säilida. Ka sellises olukorras.

Aadlipreili jälle moraali lugemas, mida ta ise ilmselt järgida ei suudaks. Minu meelest on siin teemas seni umbes kaks normaalset inimest. Ülejäänud on sündinud eurodirektiivide vabrikus katseklaasis ja samas vabrikus ka programmeeritud. Või lihtsalt lollid või kurjad või mõlemat.

Saan täielikult aru teemaalgataja tunnetest. Aga nagu need paar tarka kägu on siin öelnud, ilmselt see ainult toidab psühhopaati, kui sa endast välja lähed. Loodan, et asi on sul juba väärikalt lahendatud ja see elukas su elus läbi kriipsutatud. Loomulik, et tunned sageli veel huvi, kuidas tal läheb ja parem kui läheks halvasti, aga kui halvasti ei lähe, siis tunnetad veelgi suuremat ebaõiglust. Sellepärast ongi tark katsuda täielikult vabaneda. Soovin sulle jõudu. Ühel päeval on sul päriselt ka ükskõik, oota see päev lihtsalt ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tõesti arvad, et sinu kättemaks läheks talle korda? Kui ta sind korduvalt petnud on, siis on tal sinust ja sinu tunnetest täiesti ükskõik.

Ma kusjuures siiralt arvan, et kättemaks läheks sellisele mehele vägagi korda.
Kui naine, keda ta korduvalt petnud on, ilmuks viimsele kohtumisele rõõmsa, roosa ja lillekslööduna, siis see poleks enam see taganutja, kellega tema harjunud on.
Selline “uus” rabaks teda ilmselt näost valgeks. Tekib ju kohe mehel küsimus, et kust krt ta nii ruttu kellegi leidis ja üle sai ja üldse….Miks mul nii hästi ei lähe; need kaks bitchi ju mind tegelikult kumbki ei taha…

Aga noh, selline esinemine nõuab päris head enesevalitsust, mida pole sugugi kindel, et teemaalgatajal on. Ja mitte kuskilt ei tohi see teeseldud või kõvera näoga välja paista.

Kui aga sinna viimasele kohtumisele märatsema lähed, ole samuti täitsa kindel – mehel on siiralt hea meel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

… ja mis see kättemaksu osa selles oleks? Naine teeskleb, et on õnnelik? Päris karm kättemaks, kindlasti täpselt see, mida autor mõtles.

Kui teemaalgataja suudaks selle välja mängida, olla kogu aeg rõõmus, mehe suhtes ükskõikne ja hajameelne, aga iseenda ja olukorraga rahul, siis annaks see mehele märku, et temast taheti juba ammu lahti saada ja tema lahkumine on just see, mida teemaalgataja soovib – ja see oleks kättemaks küll. Sellesse komplekti ei kuulu iseenesest mehele “kõike head” kaasa soovimine, olulisim on, et teemaalgataja oleks iseendaga rahul.

Aga ma tõesti kahtlen, kas ta selle välja mängida suudab. Halvasti mängituna, teeskluse traagelniidid näha, ei avalda see muidugi soovitud toimet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 09:19; 12.02 10:34; 19.02 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loodan, et sa tead, et rusikaga näkku löömine on kuritegu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Kokkusaamisele sõtes mõtlesin põhimõtteliselt välja kõne, mille talle pean, andes teada, mida ma tunnen ja temast arvan. Sees kõik värises. Polnud sellele inimesele kuni halvasti öelnud, ega karjunud.
Asjade kulgedes juhtus aga nii, et saime kokku, võtsin oma asjad, silma kordagi ei vaadanud, pobisesin aitäh ja sõitsin minema.
Nii jäi häirima, et ma ikkagi midagi öeldud ei saanud. Panin oma mõtted kirja ja saatsin talle teele. Lühidalt, kokkuvõtvalt. Kui nägin, et ta oli kirja läbi lugenud, blokeerisin ta ära. Et ta ei saaks vastata ja et mingit edasist jutuajamist poleks. Kõik. Käed värisesid, aga mul hakkas nii palju kergem! Päriselt ka. Sain ausalt öelda, mis hingel. Hiljem pommitas smsidega aga nendele ma ei vastanud. Ka järgmine päev otsis ühendust aga ikka ei vastanud. Praegu tunnen küll, et mul sai parem, et siiski oma viha ta peale välja sain elatud. Ei olnud kiri mingi ropp ega labane. Vot nii.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 23:07; 12.02 15:02; 22.02 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll aru ei saa, kuidas jätab kirjutaja labase mulje.

Ta on teinud lihtsalt niii palju sitta

äsaks talle või sülitaks näkku

või võin ka kurat teha nagu hing tahab?

kes jõudu soovib!?

Seda pidasin silmas labasuse all.
Tõeline daam küll – sülgab näkku, ropud sõnad lendavad siia-sinna ja siis veel lõpus küsib, et “noh, kesse mulle jõudu soovib, ah” umbes, et kui ma oma eksile “molli lähen andma”, eks.
Saan aru, et sai haiget ja on vihane, kuid ühel tõelisel naisel võiks ikkagi mingi eneseväärikus ja -valitsus säilida. Ka sellises olukorras.

Ega siis see, kui keegi anonüümses foorumis ennast selliste sõnadega maandab, ei tähenda, et ta ka reaalses elus nii käitub. Siin kirjutab ta otsekoheselt ja vahetult seda, mida tunneb. Kui mees on teda räigelt petnud, siis on taolised tunded täiesti normaalsed. Ka hirmus sõna “sitt” võib vahel lausa korralikel naistel anonüümselt kirja saada. Kuna olen ka ise taolise asja läbi elanud, millest teemaalgataja kirjutab, siis saan ta tunnetest hästi aru. Oleksin võinud samaamoodi kirjutada. Lõpptulemus oli aga see, et reaalses elus läks kõik nii, et eksmehe sõbrad kiitsid mu väärikat käitumist. Olen siin foorumis ikka kordades hullemat labasust näinud, kui paar krõbedat väljendit petisest mehel siin teemaalgatuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Kokkusaamisele sõtes mõtlesin põhimõtteliselt välja kõne, mille talle pean, andes teada, mida ma tunnen ja temast arvan. Sees kõik värises. Polnud sellele inimesele kuni halvasti öelnud, ega karjunud.
Asjade kulgedes juhtus aga nii, et saime kokku, võtsin oma asjad, silma kordagi ei vaadanud, pobisesin aitäh ja sõitsin minema.
Nii jäi häirima, et ma ikkagi midagi öeldud ei saanud. Panin oma mõtted kirja ja saatsin talle teele. Lühidalt, kokkuvõtvalt. Kui nägin, et ta oli kirja läbi lugenud, blokeerisin ta ära. Et ta ei saaks vastata ja et mingit edasist jutuajamist poleks. Kõik. Käed värisesid, aga mul hakkas nii palju kergem! Päriselt ka. Sain ausalt öelda, mis hingel. Hiljem pommitas smsidega aga nendele ma ei vastanud. Ka järgmine päev otsis ühendust aga ikka ei vastanud. Praegu tunnen küll, et mul sai parem, et siiski oma viha ta peale välja sain elatud. Ei olnud kiri mingi ropp ega labane. Vot nii.

Siis on tegelikult ju kõik korras. Kohtumisel jäid jahedaks ja väärikaks, pärast said väärikust alandamata ka oma mõtted kirjalikult välja öeldud, hingel hakkas kergem (st nüüd saab edasi minna) ja midagi hängima ei jäänud (blokeerisid ära). Minu arvates suurepärane viis vääritu mehega suhete lõpetamisele ilma tema tasemele langemata.

Ja nüüd võib sinu edasine elu alata! :)) Tõsta pea püsti, aja rüht ilusaks nagu balletitantsijal ja vaata ümberringi! Kevad on tulemas, päike hakkab juba tasapisi õhku kristalseks värvima, ja sinul on vabadus südames ja hinges! No mida paremat võiks üks inimene tahta? Elus on igasuguseid õppetunde, mõned neist on parem unustada – ma arvan, et see oli üks nendest. Kõik inimesed ei ole kaugeltki samasugused nagu see … mis ta nimi oligi …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest sellega näitad ikkagi ära, et oledki väga nõrk naine 🙂 andesta! kui Sul päriselt mingi väärikus oleks ja julgeksid talle asjadest rääkida, oleksid rääkinud otse. rahulikult muidugi. praegu käitusid Sa kahjuks aga nagu väike arg titt! kähku tehtud ja jooksu.
andesta, kuid ma ei imesta, et Su mees lahku. teie vahel ei olnud ju suhet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 18:58; 22.02 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest sellega näitad ikkagi ära, et oledki väga nõrk naine ???? andesta! kui Sul päriselt mingi väärikus oleks ja julgeksid talle asjadest rääkida, oleksid rääkinud otse. rahulikult muidugi. praegu käitusid Sa kahjuks aga nagu väike arg titt! kähku tehtud ja jooksu.
andesta, kuid ma ei imesta, et Su mees lahku. teie vahel ei olnud ju suhet.

Andesta, kuid sa oled silmakirjatseja ja tänitaja. Empaatiavõimetu samuti. Andesta!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 09:19; 12.02 10:34; 19.02 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest sellega näitad ikkagi ära, et oledki väga nõrk naine andesta! kui Sul päriselt mingi väärikus oleks ja julgeksid talle asjadest rääkida, oleksid rääkinud otse. rahulikult muidugi. praegu käitusid Sa kahjuks aga nagu väike arg titt! kähku tehtud ja jooksu.
andesta, kuid ma ei imesta, et Su mees lahku. teie vahel ei olnud ju suhet.

Andesta, kuid sa oled silmakirjatseja ja tänitaja. Empaatiavõimetu samuti. Andesta!

😀 ok
eks sellega ma tegelikult tahtsin öelda, et ei taha teemaalgatajat solvata, et ärgu pahandagu. empaatiavõimega on nii, et praegusel juhul mõistan mina ka meest, teie aga mitte. väga hästi on aru saada, et naine ongi elu aeg olnud selline, ma- ei- ütle- midagi-ma- olen- hästi- heakene. ja nüüd siis kirjutas kirja ja edasist suhtlust mehega välja ei kannata. tehke silmad lahti, naised! mehed vajavad ka suhtlemist!! kui te oletegi sellised mök-mök tüübid, suhtes vait ja pärast ainult puu tagant julgete piiksatada, siis ärge imestage, et mehed ära lähevad. nad ei taha sellist suhet 🙂 lihtsalt naljakas on, kuidas naised on nii ohvrid alati, aga tegelikult ei mõista pooli asju.
empaatiat, jah just, empaatiat teile endale, kullakesed! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 18:58; 22.02 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehe vastu viha suur, siis saada talle SMS, milles lubad tema m*nni ära lõigata ja talle kurku toppida, nagu see doktorant. Vaata, mida ta selle peale ütleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehe vastu viha suur, siis saada talle SMS, milles lubad tema m*nni ära lõigata ja talle kurku toppida, nagu see doktorant. Vaata, mida ta selle peale ütleb.

See oleks päris..pull olnud 😀 Mees oleks ise ka naernud sellepeale vist.
Praeguseks on 1.5 nädalat möödas. Vahelduva eduga ma kahetsen, et talle nii halvasti ütlesin ja teine hetk mõen, et oleks võinud veel halvemini öelda. Soovisin, et ta elu läheb edaspidi väga halvasti. See oli natuke liiast vist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 23:07; 12.02 15:02; 22.02 20:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mehe vastu viha nii suur?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.