Esileht Pereelu ja suhted Kui naine lööb meest

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kui naine lööb meest

löömist ei õigusta miski, aga elus juhtub kõik. Kas te olete oma meest löönud? Kõrvakiilu andnud? Miks ja mille eest või mis olukorras? Mis on sellele järgnenud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, päris abielu alguses andsin mehele korra kõrvakiilu ja sain kohe vastu ka. Põhjuseks see, mis nüüd, 20 aastat hiljem, ikka päevakorral – mehe sugulaste ülisuured ootused meie rahalisele ja ajalisele abile. Ainult et nüüd me sel teemal enam ei tülitse, vaid vaikime – mees panustab oma suguvõsasse ja mina enda ja laste ellu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mehele kallale läinud küll. Kõrvakiilu ei õnnestu anda, ta lihtsalt ei lase. Vastu ei löö muidugi kunagi. Mida vanemaks saame, seda harvem seda juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puberteedieas olen andnud. Ise sain kõrvakiilu noormehelt, kui laululaagris hoidsin enda sõbrannal silma peal, et ta shvipsis peaga naistemehe võrku ei langeks. Ja see ei meeldinud sellele noormehele mitte üks põrm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kunagi poovinud, aga arvan et kui asi läheb fyysilise vägivallani (antud kysimuses naise poolt), siis mehel on öigus lyya tagasi. Örnalt ja tasa. Vöimalikult armastavalt. Lihtsalt, et naine tagasi maa peale tuua. Kui mees lööb esimesena, siis leian et pesapallikurikas/pann/ahju roop naise poolt on öigustatud enesekaitse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema ja isa kaklesid omavahel. Ema oli see algataja, äsas isale ükskõik millega, kui see taas “litsidest” tuli. Korra mäletan, et ema lõi isal pea veriseks. Eks isa andis ka vastu. Oi kui kole pilt see lapse jaoks.Lisaks veel kõva sõim juurde..Kaklesid aga ei lahutanud, kus see häbiots ja lapsed ju ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kunagi poovinud, aga arvan et kui asi läheb fyysilise vägivallani (antud kysimuses naise poolt), siis mehel on öigus lyya tagasi. Örnalt ja tasa. Vöimalikult armastavalt. Lihtsalt, et naine tagasi maa peale tuua. Kui mees lööb esimesena, siis leian et pesapallikurikas/pann/ahju roop naise poolt on öigustatud enesekaitse.

Politseisse peaks mees helistama. Vägivald on vägivald.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kunagi poovinud, aga arvan et kui asi läheb fyysilise vägivallani (antud kysimuses naise poolt), siis mehel on öigus lyya tagasi. Örnalt ja tasa. Vöimalikult armastavalt. Lihtsalt, et naine tagasi maa peale tuua. Kui mees lööb esimesena, siis leian et pesapallikurikas/pann/ahju roop naise poolt on öigustatud enesekaitse.

Politseisse peaks mees helistama. Vägivald on vägivald.

mhmm, mina olen ka löönud, oli maani juua täis, sittus ennast täis ja tahtis voodisse minu kõrvale ronida. kuna jutust aru ei saanud, siis lükkasin ja lõin. mees helistaski politseisse, aga siis ei viitsinud nende tulekut ära oodata ja helistas tagasi, et pole vaja tulla. politseis millegipärast eeldati automaatselt, et mina olen purjus, kuigi mees ütles, et pole. nüüd helistab politsei siiani meile aeg-ajalt koju ja uurib, et kas naine ikka joob ja peksab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd helistab politsei siiani meile aeg-ajalt koju ja uurib, et kas naine ikka joob ja peksab…

Tundub, et tavalise pk käo tavaline perekond. Teemaalgatajaga võite aadresse vahetada ja omavahel muljetada.
Kuidas ja kui palju ikka mees täpselt sittus ja mis siis edasi sai.
Põnev ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka ise oma mehele kõrvakiilu andnud. Poleks kunagi arvanud, et selleks võimeline olen. Mehel oli vaba päev, ise tulin töölt varem koju ning oli ennast täis joonud ning magas õndsat und. Arvuti sealsamas voodis ning lahti oli iha.ee leht. Lausa mehe enda kontoga. Ajasin ta üles ning nõudsin aru. Keeras siis asja sedapidi nagu see oleks hoopis minu konto. Karjus veel mulle et kus kurat sa lits käid… vot siis läks mul silme ees mustaks. Lajatasin talle lahtise käega vastu vahtimist. Vastu ei löönud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema algas päris ilusti ja teemaalgataja püstitas neutraalses toonis küsimuse, aga viimastele postitustele antud hinded viitavad, et on mingid olukorrad ikkagi eksisteerivad, kus mees on mingi piiri ületanud ja naine võiks kõrvakiilu anda.

Võrdsuse huvides võiks kokku leppida selle teise piiri ka ja tuua mõned näited, kus naine on kõrvakiilu ära teeninud 🙂

Eriti tobe on see arvamus, et kui naine on meest löönud, siis mees võib vastata, aga “õrnalt ja tasa”. Mis mõttega, sa, Hommikupoolik, annad naisele voli vägivallatseda, aga mees tohib ennast kaitsta “võimalikult armastavalt”. Pööra selles lauses sood teistpidi ja saad ise ka aru, kui rumal jutt see on.

Perevägivald on avalikkuses selles mõttes tore teema, et natuke arvamusi jälgides kooruvad lahti mingid huvitavad stereotüübid. Kõigepealt ütleme, et vägivald ei ole kunagi õigustatud, aga siis ilmneb diskussiooni käigus, et mingitel hetkedel siiski on õigustatud, kui vastaspool “provotseeris”. Kuna vägivallatsejaks on reeglina mees, siis mõistetakse käe tõstmine naise vastu kiiresti hukka, aga varsti arvab nurgast keegi, et naised ikkagi võivad teinekord kõrvakiilu anda ja nende puhul on see õige, sest nad on naised ja noh… mees ju ei saa haiget ka eriti, või kannatab ära, või on selle kuidagi ära teeninud (mis toobki meid ringiga sinna, et küllap siis need naised ka kuidagi selle rusikahoobi ära teenisid, või… ?) ja kogu arutelu kaugem eesmärk, mis võiks olla see, et pereliikmed omavahel räägivad, mitte ei kakle, kaob kuhugi hämusse ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pimedas vihas virutasin kōrvakiilu, kui tuli välja pikaajaline truudusetus ja topeltelu elamine päevselgete tōenditega, mida mees eitas.
Ei tunne selle teo üle uhkust, väärikam oleks olnud sirge seljaga lahkuda. Pettis mees ju iseennast ja oma uut “eluarmastust”, aga see jōudis mulle pärale peale esimese vihasööstu lahtumist…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll naiselt saanud, kooselu algusaastatel. Mõned korrad, kord käega (ei suutnud orgasmini viia), paar korda jalaga (vaidlesime millegi üle).

Hiljem on olnud vaimset vägivalda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, ei kuigi minu lapsepõlves lendasid kummikud, kirved, puuhalud; lukustati uksi, et joodik saaks välja magada (isa siis)
See ikka vist on kusagil alateadvuses, tunnen enda sees, et tahan ka actionit aegajalt. Kummaline.

Õnneks mu mees on täiesti anti vägivaldne.
Eile ma ei viitsinud salatit teha pärast tööd… ütlesin, et ütle mulle paar mehelikku krõbedat sõna, et ma teeks. Selle peale ta teatas, et nii ei räägi mees vaid mats.

Ühesõnaga, kes on vägivaldsuse sees ikka kasvanud, on ennast raske tagasi hoida ja pead enda pulkadeks lahti võtma, et sellest välja kasvada ja mitte oma naist/meest togima. seega, kui lapsed näevad, on see paha paha.

Kord lennutasin talle saia vastu vahtimist, mul läks ausalt silme eest mustaks vihast. Põhjust ei mäleta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui naine lööb meest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.