Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui pikk on teie pereliikmete tööpäev?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kui pikk on teie pereliikmete tööpäev?

Postitas:

Mis kell tööd alustate ja millal lõpetate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvalt. Meil 3 kodus töötajat, toksime arvutis palju viitsime ja millal tahame. Ok, üksikud tähtajalised asjad on ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodust lahkume 7.15-7.45, koju saabume 18.00-18.30. Minu tööpäev on iseenesest 8.-16.00 ja mehel 9.00-17.00. Lisaaja võtab transport maalt linna ja tagasi ning lasteaiaealised lapsed oma trennidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alustan u 8.30, lõpetan 17 ajal (ametlik tööpäev on kontoris 9-18, aga lõunat ma ei võta). Kui on sellise tähtajaga projekte, mis tuleb sama päev kindlasti ära lõpetada, siis teen õhtul pärast 21 kodus edasi. Vahepeal vaja lapsed lasteaiast võtta ja pere jaoks olemas olla. Mõnikord tuleb ka nädalavahetusel tööd teha. Nii et tööpäeva pikkus oleneb klientide tellimustest, on nädalaid, kus tuleb 70-80 h tööd ära.

Mees töötab müügijuhina, tema tööpäev on ka väga laialivalguv, st kui päeva ajal on palju ringisõitmist, objektidel käimist, klientidega kohtumist, siis paberitöö tuleb õhtul kodus ära teha. Nii et täiesti tavaline asi on, et istub südaööl veel oma tabelite ja arvutustega.

Nii et meil on raske öelda, millal tööpäev lõppeb, kuna tihtipeale läheb tööpäev pärast tööpäeva lõppu kodus edasi. Samas on hea külg see, et kui vaja teinekord lapsed lasteaiast koju jätta, siis annab nii mehel kui ka minul tööd sättida nii, et saab päeva vabaks või siis laste kõrvalt kodus tööd teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehel on oma firma, tema läheb tööle peale 8 ja kodus kella17-18 ajal. minul on 9-17. elame linnas, tööle on 15 minti jalgsi ja 4 minti autoga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 21:44; 10.03 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

9-17ni, lõuna arvestatud tööaja sisse,u 30min. Jõuan koju u 17.30. Kiireks läheb õhtul, vaja veel süüa teha, 1.klassi lapsega õppimist vaadata, lasteaialaps tahab tegelemist. Kuidagi harjumatu, õhtud jäävad nats lühikeseks. Aga alles hakkasin ka igapäevaselt tööle, harjun ära:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti 24. Mõni üksik 12 tunnine eksib ka vahel sekka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti 24. Mõni üksik 12 tunnine eksib ka vahel sekka.

Siinkohal mõeldi vist palgatööd, mitte ema ja abikaasaks olemist. Mis on ka muidugi väga aus amet…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen kõrvaltuppa ja seal istungi kui kiired ajad. Siis jälle mitu puhkepäeva kui kiire möödas. Nii juba 20 aastat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ametlikult on tööaeg 8.00-16.30. Mina jõuan tööle 8.20 ja kodus olen õhtul u 16.45. Sõiduks kulub 25 min.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti 24. Mõni üksik 12 tunnine eksib ka vahel sekka.

Siinkohal mõeldi vist palgatööd, mitte ema ja abikaasaks olemist. Mis on ka muidugi väga aus amet…

Ka minu palgatöö on enamasti 24h vahetustes. Ning mõni 12h eksib vahele ära. Töötan haiglas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie peres on töövaid inimesi üks. Jõuab tööle nats enne 8 ja tuleb osadel päevadel ära kl 20. kaks kord anädalas soeses hobiga läheb ära kl 17 töölt. Aga on ka neid päevi, kus tuleb öösel telefonikõnesid teha ning ka konverentsidel, koosolekutelviibitakse väga tihti.
meie ülejäänud neli käime koolis. Lapsed on koolis 8-15 ja siis trennid, huviringid otsa. Minu koolipäevadon kaootilisemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsel on lasteaiapäev, peab üks meist ta 8.50 lasteaeda hommikusöögile transportima ning saab ise pärast seda tööle minna. Eelistatavalt viib last mees, mina alustan töötamist 9 paiku kodus ja ca 10.30 jõuan kontorisse. Õhtul peab üks tööpäeva lõpetama 17-17.30, et laps lasteaiast ära tuua. Lapse huviringide päevadel peab lähtuma lasteaeda järgi minekul nende algusajast. Teine saab vabamas ajakavas tööpäeva kestust kujundada. Kui lapsel on vanaema päev, olen mina tavaliselt hommikul natuke pikemalt kodus ja tööpäeva lõpu saame mõlemad jätta 18-19 vahele. Enamasti 19-20 paiku ikka kodus kohtume. Siis on õhtusöök, mingi hetk läheb laps magama ja saame vajadusel arvuti taga tööpäeva jätkata. Ei saa öelda, et pidevalt meeletus koguses ületunde teeksin, aga kui päevasel ajal töötamine sõltub muuhulgas lapse lasteaia ja huviringide graafikust ning varahommikune tõusmine on minu jaoks alati vastuvõetamatu olnud, on öine töötamine päevas 8 töötunnigi täis saamiseks sageli paratamatus. Kiirematel perioodidel tuleb muidugi vajadusel ka oluliselt üle 10 tunni kestvaid tööpäevi ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalisel heal päeval alustan kl 7:30 ja lõpetan u kl 15:30. Kodus veel vaatan ja vastan kirju vajadusel. Mulle meeldib nii, ei suuda pärast kella 16 eriti keskenduda enam (kontoritöö, keskastme juht). Tööleminek ja sealt tulek võtab 5 minutit jalutuskäiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemal nädala sees 8-19 ja nv kas 9-17 või 9-15. Lasteaiast toob lapsed see, kellel vaba päev on või siis lõpetan mina oma tööpäeva 17 või kui ei saa, siis lepime vanavanematega kokku, et keegi lapsed võtaks ja meie kojutulekuni neid valvaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on omad firmad. Elukaaslane ärkab viie paiku üles ja sõidab esimese bussiga koju ahju kütma, mina magan edasi. Kui üles ärkan, siis alustan tööd nii nagu tuju tuleb. Mulle muidugi meeldiks öösel rohkem töötada, aga elukaaslane tahab juba magada. Lapsed on meil juba väga suured.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees lahkub kodust miski 6.30 ja saabub ub 16.30-17 paiku – jõuab varem tööle ja lahkub ka varem. Mina lahkun kodust umbes 7.15 (sh viin lapse hoidu, avatakse 7.30, ise jõuan tööle umb 8.30 paiku alles – töötan veits eemal) ja saabun siis mingi 17.30-18 paiku. Minu töö on selline, et ma ei saaks oluliselt varem minna eesmärgil, et varem lahkuda – kuna olen nõuandvas rollis ja pean kolleegidele mingil enam-vähem normaalsel ajal kättesaadav olema.

Mulle endale sobib see korraldus – mees jõuab suht varakult siis lapsele järgi. Aga mees natuke viriseb, et ma “nii hilja” koju jõuan 😀 Tal nimelt kõht tühi ja tahaks sööma hakata, aga ma alati pahane, kui ta pole mind ära oodanud ja pean pärast üksi sööma 😀 Mees teeb muidugi ise süüa, kui ta enne mind koju jõuab, aga tal pole lihtsal tkannatust söömisega oodata….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa töötab enamasti 8.30-17.00.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina E-R 8-16 (seal sees tunnine lõunapaus) ja mees 7-17/ 18, vahel ka kauem, vahel ka nädalavahetusel, vahel on pikalt vabu päevi ka nädala sees.
Mehel tööle igapäevaselt 100+ km ots, minul about 700m 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 17:59; 09.03 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elukaaslane ärkab viie paiku üles ja sõidab esimese bussiga koju ahju kütma,

Te elate hotellis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 17:59; 09.03 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on omad firmad. Elukaaslane ärkab viie paiku üles ja sõidab esimese bussiga koju ahju kütma, mina magan edasi. Kui üles ärkan, siis alustan tööd nii nagu tuju tuleb. Mulle muidugi meeldiks öösel rohkem töötada, aga elukaaslane tahab juba magada. Lapsed on meil juba väga suured.

kas te magate töö juures?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 21:44; 10.03 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 7-19 ja kuni kord nädalas poole päeva kaupa (lasteaias õpetaja). Mehel varieerub, töötab nii 8h kui 12h ja seda siis ületundidena terve nädal jutti. Tööpäev algab tal vahemikus 6.30-8.30 või õhtul öövahetuse puhul alates 19.30. Koolilapsed transpordivad end ise, lasteaialast mees kui saab või suuremad lapsed või tuleb minuga kaasa. Aga töökohad on meil kodust kaugel, minul lube pole, nii et 12h vahetuse pubul olen reaalselt kodust tihti ära 5.50-20.30.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen iseenda tööandja ja töötan kodus. tööaeg on 24/7. sõltuvalt vajadusest ja tähtaegadest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ja mees oleme ka iseendale tööandjad (pluss mõnele teisele inimesele), ehk nagu siin enne öeldi, on sellisel juhul tööaeg 24/7.
Aga tema läheb tööpäeva hommikuti ära umbes 6.30 ja koju tuleb 17 paiku, et laps lasteaiast võtta.
Mina jõuan kontorisse umbes 8 ja olen seal olenevalt päevast, E ja T on mul kool, siis lahkun umbes 14, teistel päevadel vahemikus 16-18.
Aga vajadusel teen kodus ka tööd ja nädalavahetustel samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööpäev 8-16 (lõunapaus on sinna sisse arvestatud). Tööle lähen jalgsi 5 minutit.
Mehel on täiesti vabagraafik. Läheb siis kui tellitakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui pikk on teie pereliikmete tööpäev?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.