Esileht Koolilaps Kui suur tõenäosus on lapsel saada 32kk, kui ei ole piirkonna kool?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kui suur tõenäosus on lapsel saada 32kk, kui ei ole piirkonna kool?

Postitas:

Algab ka meie perel see kooliralli pihta ja mõtted mõlguvad juba seal maal. Sooviks teada, kui suur tõenäosus on lapsel Mustamäe 32 Keskkooli saada, kui see kool pole piirkonnakool? Sissekeirjutuse järgi on esmane valik Mustamäe Gümnaasium, aga ise eelistaks 32, kuna olen väga palju head kuulnud kooli sisekliima kohta ja mõned mu enda tuttavad on ka seal käinud. Kas on kellegil õnnestunud või pigem pole lootust?
Aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt infoks, et MG on põhikoolis väga tugeva tasemega, peajagu üle 32.kk-st. Su laps võib alati pärast MG põhikooli lõpetamist minna 32kk-i. Mu lähisugulane lõpetas just põhikooli MG-s ja sai sisse igasse G5 kooli, kuhu soovis. Oli väga tore klass ja klassijuhataja. Nii et ma ei näeks sinu asemel vaeva 32 kk saamisega. MG-s on 1. klassi astujatest järjekord ukse taga.

32kk kohta olen mina just gümnaasiumiosa kohta head kuulnud, eriti selle multimeedia suuna kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On võimalik. Minu lapse klassikaaslane eelmisel aastal sai sinna MG piirkonnast. Aga samas garantiid ei ole. Aga igal juhul proovida tasub.
Meie perel on kogemus mõlema kooliga ja õhkkonna ning olmetingimuste poolest on 32. Kk. peajagu üle. Ka õppetaseme vahe ei ole nii suur, kui eelmine vastaja siin kirjeldab. On võimalik ka 32. kk. edasi G5 koolidesse pääseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimaste aastate kohta ei ole vist neid edetabeleid enam tehtud, aga varasemate järgi oli tõesti MG peajagu üle 32. koolist. See siis neile, kes tasemetööde ja pk lõpueksamite tulemusi oluliseks peavad.

Meie perel on kogemus mõlema kooliga ja õhkkonna ning olmetingimuste poolest on 32. Kk. peajagu üle.

Mis seal olmetingimustes nii erinevat on? Minu laps käis enne ühes Nõmme koolis ja no MG on olme poolest ikka parem. Ruumipuudus on mõlemas, aga nt MG-s on aula ja võimla eraldi, söögivahetunnid on paremini organiseeritud, üldse päevakava on parem. Mu gümnaasiumilapsel lõppevad tunnid reeglina varem kui põhikoolis käivatel noorematel lastel. Ainus tagasiminek on see, et kui Nõmmel olid kõigil tasuta kapid, siis Mustamäel on kapid tasulised ja väiksed, st garderoob lahtine. Ei oskagi nagu midagi tahta, mis 32. kk veel parem saab olla olme osas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 12:28; 26.01 12:53; 26.01 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimaste aastate kohta ei ole vist neid edetabeleid enam tehtud, aga varasemate järgi oli tõesti MG peajagu üle 32. koolist. See siis neile, kes tasemetööde ja pk lõpueksamite tulemusi oluliseks peavad.

Me räägime siiski põhikooliosast praegu, mitte gümnaasiumist – ja selles osas ei ole kunagi mingeid edetabeleid olnud. Põhikooliosa saad võrrelda aineolümpiaadide kaudu, mis muidugi kajastab ainult tippude taset. Mul ei ole kogemust MG-ga, kuid aastal, mil mu laps läks 32.-st üle Reaalkooli sai tema klassi sisse 2 last MG-st ja 2 last 32. KK-st (mitu katsetas MG-st, ei tea, aga 32.st katsetas 2, seega sai sisse 100%).
Teemaalgatajale – ka minu lapse klassis (32. KK-s) oli mitu last, kes elasid Szolnokis ja kino Kaja juureski. Ka need peaks ju pigem olema MG piirkonnas.

Ei oskagi nagu midagi tahta, mis 32. kk veel parem saab olla olme osas?

32.KK on värskelt kapitaalremonditud, mis tähendas peaaegu uue maja ehitamist, see oli kuskil 2007-2008 paiku. Eks mine piilu sisse, kool on tõesti väga korras ja ilus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 12:35; 26.01 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me räägime siiski põhikooliosast praegu, mitte gümnaasiumist – ja selles osas ei ole kunagi mingeid edetabeleid olnud

Loomulikult räägime me põhikooliosast, selle kohta on edetabeleid tehtud küll, tasemetööde põhjal siis. Siin on üks nt, mitme aasta tulemustel põhinev. Lühikokkuvõte 6. kl tasemetöödest on selline, et MG 9. vs 32kk 21., MG 8. vs 32kk 23. Tõsi, praegust seisu ei saa tollasega päris hästi vörrelda, kuna MG ju enam ei vali lapsi katsetega. Aga ega siis ka vist kõiki ei valinud, osa olid ju piirkonnaklassid.

32.KK on värskelt kapitaalremonditud, mis tähendas peaaegu uue maja ehitamist, see oli kuskil 2007-2008 paiku. Eks mine piilu sisse, kool on tõesti väga korras ja ilus.

MG-s oli kapremont vaid veidi varem, vist 2005. Mu lapse vanas koolis oli ka umbes siis kapremont, aga sellest hoolimata on spordisaal ka aula ja söökla ei vasta abs vajadustele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 12:28; 26.01 12:53; 26.01 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult räägime me põhikooliosast, selle kohta on edetabeleid tehtud küll, tasemetööde põhjal siis. Siin on üks nt, mitme aasta tulemustel põhinev. Lühikokkuvõte 6. kl tasemetöödest on selline, et MG 9. vs 32kk 21., MG 8. vs 32kk 23.

See info räägib siiski igiammusest ajast – lapsed, kes olid 6. klassis ajavahemikus 2008-2011, läksid kooli 2002-2005 ehk üle 10 aasta tagasi. 10 aastat on pikk aeg. Ma ei vaidle, et MG on keskmiselt edukam, kuid arvan, et praeguseks on vahe väiksem, kapitaalremondi järgselt on 32.KK hulga atraktiivsem lapsevanematele kui enne oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 12:35; 26.01 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult räägime me põhikooliosast, selle kohta on edetabeleid tehtud küll, tasemetööde põhjal siis. Siin on üks nt, mitme aasta tulemustel põhinev. Lühikokkuvõte 6. kl tasemetöödest on selline, et MG 9. vs 32kk 21., MG 8. vs 32kk 23. Tõsi, praegust seisu ei saa tollasega päris hästi vörrelda, kuna MG ju enam ei vali lapsi katsetega. Aga ega siis ka vist kõiki ei valinud, osa olid ju piirkonnaklassid.

MG’s ei olnud piirkonnaklasse. Esimesed määratud lapsed on hetkel viiendas ja nende tasemetööde andmeid vaevalt veel võrreldakse.
Küll aga ei usu mina isiklikult, et üks kool teises nii palju parem oleks, et ühe kooli läheduses elades teise kooli peaks minema. Kui mõlemasse kooli saab jala või peab ühistranspordiga minema, siis jah võib valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh, minu sugulane sai ka sinna kooli sisse, kuigi ei elanud ei Tallinnas ega Harjumaal. Tema esmane eelistus oli teatriklass, kuhu ei kvalifitseerunud. Paralleeli sai kutse.
Vestlustest jäi mulje, et väga suurt tungi sinna kooli siiski pole. Samas – midagi halba ka pole öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh, minu sugulane sai ka sinna kooli sisse, kuigi ei elanud ei Tallinnas ega Harjumaal. Tema esmane eelistus oli teatriklass, kuhu ei kvalifitseerunud. Paralleeli sai kutse.
Vestlustest jäi mulje, et väga suurt tungi sinna kooli siiski pole. Samas – midagi halba ka pole öelda.

Sa räägid ju gümnaasiumist, seal polegi vahet, kus kov elad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 12:28; 26.01 12:53; 26.01 21:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Kui suur tõenäosus on lapsel saada 32kk, kui ei ole piirkonna kool?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.