Esileht Ilu ja tervis Kui tihti käite juuksuris?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kui tihti käite juuksuris?

Postitas:

Mul oli kunagi eluperiood, kus külastasin juuksurit umbes 2 korda aastas. Värvisin ise ja ka otsi lõikasin ise, olid piisavalt pikad juuksed. Asi polnud mitte rahas, vaid selles, et ma peaaegu kunagi ei olnud selle tulemusega rahul, mis juuksurist tulles peeglist vastu vaatas. Nüüd millalgi suutis üks juuksur mu jälle ära rääkida, et ise värvides ei ole ikka tulemus nii hea ja et poevärv lõhub juukseid. No olen tõesti käinud nüüd iga pooleteist kuu järel juuksuris värvi värskendamas. On küll ilusam ja kestab tõesti kauem, aga lõikamisega on jälle nii ja naa. Pluss mind ajab närvi see, kuidas ikka iga kord üritatakse mingit ilutoodet pähe määrida. Tean, et alati saab keelduda, aga olen selline, kes laseb end ära rääkids. Ja märkamatult jälle korralik summa kulunud, aga tulemus on selline, et kahtlen, kas asi on seda väärt. Mainin ka, et viimati kulutasin 55 eurot värvimisele ja lõikusele ja 15 eurot miskile spreile. Palju teil juuksuris raha kulub ja kui tihti käite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin ka pooleteist kuu tagant, aga näen välja nagu vana tuust. Ise toimetades oleks tulemus veel hullem. 45 eurot läheb, mingeid tooteid ei osta, netist saan neid odavamalt ja enam ei pakuta ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3-4 x aastas ja kulub 12-15 eurot. Ei värvi, olen aus kartulikoor, aga karv vähemalt läigib:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul on ikka kindel juuksur? Täiskasvanud naisel võiks ikka oma ihujuukser, kosmeetik ja günekoloog olla.
Käin iga 6 nädala tagant värvimas ning lõikamas, mul on poolde selga juuksed. Maksma läheb 50-65.-
Meil on alati juuksuris megalõbus, sest juuksur peab olema lisaks professionaalsusele ka sobiv isiksus mulle. Nagu ka kosmeetik. Ja günekoloog.
Ahjaa, ise oma juustega ei toimeta, kuigi olen kunagi juuksuri eriala kiitusega lõpetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord kvartalis käin soengujoont uuendamas, maksab 5 eurot (ilma pea pesemiseta) või 10 eurot kui lasen juuksuril pead pesta. Talvel siis enamasti 10, aga suvel soojaga pesen enne kodus pea ära ja lähen niiskete juustega kohale, pääsen viiekaga. Värvin juukseid kodus ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3-4x aastas. Pikemad ja sirged juuksed. Otsi lasen lõigata ca 10 cm ja ei saa küll midagi viltu minna. Vahest triibutan ka. Ühe sama juures ka ei käi, sest tahan minna kohe kui aega ja tuju on mitte ootama, millal juuksurile sobib. Meeldib kui juuksur korralikult pead peseb ja masseerib. Juuksed püsivad ka kauem puhtad.
Tihedamini ei viitsiks ma iial käia.
Kosmeetik on mul küll üks kindel. Hambaarst ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin 1-1,5 kuu tagant. Lõpuks ometi olen leidnud juuksuri, kellega olen rahul ja kellega oleme ühel lainel. Ta ei lobise, ei määri kaupu pähe, mõistab minu soove ning lisaks on hea silm. Boonusena asub kodu lähedal. Oma juuksur pole mitte kohustus, vaid õnn.

Ja teemaväliselt – seda mõtet ma küll ei jaga, et täiskasvanud naisel peaks tingimata olema oma günekoloog … mis mõttes. Tallinnas saan aja sellele, kellele saan ja saan oma rutiinse kontrolli tehtud. Mul küll mingit ühte ja sama nägu teisele poole pukki vaja pole.
Kosmeetikus käisin üleüldse viimati vist 5 aastat või rohkem tagasi. Ei meeldi mulle seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin enam-vähem pooleteist kuu tagant, vahel ka jääb kahekuine vahe. Lühike soeng ja värvi väljakasv on põhjuseks. Pmst lühikese soenguga võiks ka ise ju mäkerdada, aga kui nagunii juba juuksuris käin, siis las ta värvib ka (kuigi odav see ju pole), ise ma ei suuda kenasti ainult juuri värvida, vaid mäkerdan kogu pea värviga kokku, mis on juuste suhtes ebatervislikum, kuigi väga lühikese soengu puhul väiksem probleem kui pikemate juuste korral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin aastas korra (jah, lugesite õigesti) juuksuris. Mul on õlgadeni sirged juuksed, mida pole ligi 10 aastat värvinud. Halle juukseid ei ole ja oma loomulik toon on kena ja mulle sobiv. Kasutan ka ainult looduslikke tooteid ja seepärast on juuksed korras ning otsad pole katki.
Nooremana eksperimenteerisin väga palju oma soenguga, mul on olnud väga erineva pikkusega ja värviga juukseid. Ilmselt seepärast olengi juuksed rahule jätnud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

värvin ja lõikan ise juba aastaid. on spets käärid ja masin, aga masinaga pole teinud rohkem kui korra – liiga lõhkus. kuna juuksed on lokkis, siis liiga range ja täpselt joone järgi lõikus pole oluline ja polegi saavutatav – hoiavad ikka täpselt nii, nagu ise tahavad (loe: püsti), ja väikesed ebatäpsused välja ei paistagi. suveks lõikan üsna lühikeseks, talvel on suti pikemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin iga 6-8 nädala tagant. Läheb ca 85-115 eurot. Palju küll, kuid juuksur on väga professionaalne ning mul on pikad, paksud ja lokkis juuksed. Otsisin kaua juuksurit kes mu juustega hästi hakkama saaks ja oli ka periood kus värvisin ise. No tulemus ei ole ilmselgelt isegi mitte võrreldav. Oma juuste tervise ja ilu huvides käin selle raha süümepiinadeta välja. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ca 2 kuu tagant lõikamas ja triibustamas. Peaks 1,5 kuu järel käima, sest tegelikult kasvab tukk välja ja triibustada oleks ka vaja, aga unustan ja raha vahel pole, läheb 30€.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei käigi.
kui olen käinud, siis tulemus pole see mida ootasin. oma juuksurit pole ka leidnud. nüüd enam ei käigi. ise lõikan ja värvin. viimasel ajal ei taha enam värvida ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin 1-1,5 kuu tagant juuri värvimas, lõikan paar korda aastas
On pikki kodus värvimise perioode olnud, aga salongi värvi ja teenuse juures on juuksed ikka kordades ilusamad, niiet praegu olen oma eelarves selle ette näinud. Kulub u. 30 eur. Käin ühe salongi erinevate juuksurite juures ja pole kellegagi probleemi olnud, minu vörvi andmed on neil olemas ja erinevate juuksurite värvimise vahel küll ei oska suurt vahet teha. Lõikamise puhul ehk on lemmikud.
Mingeid tooteid pole küll pähe määritud, vahel küsin ise soovitusi, aga salongist kaasa pole vist kunagi midagi ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3-5 nädala tagant. Ning kui vahepeal üritused, siis paar korda kuus soengut ka tegemas. Värvin ja toneerin juuri(seega 2x pean korraga värvima, et ilusad heleblondid jääks), u.kahe kuu tagant laseb ka hg-ga juuksed läbi. Juuksetooteid saab tema kaudu tellida -30% tradehousist, kuna tal fie soodustus. Korraga läheb mul 15-25€, oleneb mida vaja teha on.
Mul on väga vedanud – mu profi juuksir on ka mu väga hea sõbranna 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin 2-3 kuu tagant. Nüüd tuleb vist hakata tihedamini käima, kuna hall on hakanud vohama, see mulle ei meeldi.
Värvin ja lõikan otsi. Natuke allapoole õlgu juuksed. Kulub 45-50 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin iga pooleteise kuu tagant triibutamas ja otsi kärpimas. Juuksed on hästi paksud ja pikad, nii et minuga läheb päris palju aega. Oma juuksurile olen ma truuks jäänud eelkõige sellepärast, et lisaks kenale tulemusele, laseb ta mul terve aja rahus raamatut lugeda. Paar viisakusfraasi vahetame alguses ja see on kõik. Vihkasin juuksuritega seda punnitatud mitmetunnist vestlust.
JUuksuris kulub mul tavaliselt 55 eurot.
Tooteid mu juuksur vahel soovitab aga ta juba teab, et ma tellin kõik netist. Salongihindadega võrreldes on välismaistes netipoodides toodetel hinnad poole odavamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kuu juuksejuuri värvimas. Juukseotsi lõikamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5-6 nädala tagant juuri värvimas. Liiga palju halli juba.
Värvime sellist heledama kartulikoore värvi, nii et ega see hall väljakasv eriti kontrastselt näha ei jää ja võiks teoreetiliselt ka harvem käia, aga mulle lihtsalt meeldib juuksuris käia.
Pole oma kindlat juuksurit, aga on oma kindel salong ja sealt meeldivad mulle kõik juuksurid. Eks ma olen selline pläraläraleenu ka, et olen kõigi juuksurite elulood ja külauudised järele pärinud. Aga mulle meeldib nii. Alati saab meil salongis nalja ja muhedat juttu ja klatši ajada ning miks siis mitte.
Enne küsiti 30, nüüd viimased korrad on olnud 25. Lõigata lasen tukka iga kord, muid juukseid 2x aastas. Mul kasvavad aeglaselt ja kui iga kuu paar sentimeetrit maha võtta, siis pikkust juurde ei tulegi. Hetkel juuksed tagant rinnahoidjakinnituseni ja see on just paras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh, need kodus värvijad võiksid siiski juuksuriraha kuidagi kokku saada, või siis oma loomuliku tooni välja kasvatada – isemäkerdatud pead on ju nii koledad.

Mul paar kolleegi tibi sellised. Pidevalt arutavad oma juuste üle, et millega ja kuidas ikka pesta, et pehmed oleks. Mõlemal on peas tuhmid karused vihad tänu sellele isetegevusele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 18:20; 01.04 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei meeldi juuksurite juures see, et nad kipuvad alati jube kaugelt need oimukohtades olevad olamatud udukarvad ka värviga kokku tegema ja tulemus jääb veider.

Ennast ronkmustaks värviv kartulikoor on nagunii veider. Vahet pole, et sulle endale tundub ilus.
Ma ei saa aru, mis kiiks eesti naistel on, et arvatakse, et värvitud juus on tingimata parem kui oma värv. Võite kindlad olla, et 99% juhtudest see nii ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 18:20; 01.04 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin 4-5 nädala järel nii värvimas kui lõikamas. On blond poisipea ja just see on paras aeg kui väljakasv hakkab häirima ja lõikus vormi kaotama. Loomulikult olen selline heledam kartulikoor ja juuksed paksud ja karmid ning kasvavad kiirelt. Maksan nii 40-42 eurot. Olen sellega oma eelarves arvestanud ja ise värvimise või lõikamise mõtet pole senini pähe tulnud. Ja juuksur on ka juba ligi 20 aastat sama, tunneb iga juuksekarva ja pöörist mu peas. Kasutan seda 2-3 tundi tavaliselt suvaliste ajakirjade lugemiseks, netis surfamiseks, milleks sageli muidu aega ei jää. Juuksuriga räägime kiirelt oma jutud ära ja sellist punnitatud vestlust ei ole vaja pidada. Tooteid ka kaela ei määri, pigem küsin ise aeg-ajalt mõne potsiku kohta, mis tal töölaual on või lihtsalt arvamusi mõne toote kohta.
Lisaks on mul ka oma kosmeetik, kelle juures käin kord kahe kuu jooksul ja tema juurest ostan ka sobivad tooted. Maniküürija on ka kindel inimene, vaid pediküüris käin kindlas salongis, kus mitu tegijat. Üldiselt armastan kui profid tegutsevad. Kunagi nooruses tundus, et maniküüris, pediküüris ja kosmeetiku juures käimine on aja ja raha raiskamine, aga ise tehes paraku nii head tulemust ei saa ja ega kõiki vahendeid ka ei ole. Kui tekiks suur rahapuudus, siis saaks ka kodus mõne asjaga hakkama, aga juuksurist loobumist küll ei kujuta ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 korda aastas otste lõikus, 15 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin umb 2 korda aastas lõikamas. Rohkem vajadust pole. Lõikus on selline, mis ei vaja pidevat värskendust ja looduse poolt kingitud tugevate tervete juustega, mis ei vaja sagedamini otste lõikust 🙂

Tukka lõikan kodus ise. Aegajalt käin ka juuksuris ainult tukka lõikamas, kui tundub, et liiga halvasti hoiab juba ja vajab professionaali kätt.

Värvin ka ise – lihtsalt rahakott ei peaks vastu nii tihti värvimas käia. Värvinud olengi alles aastajagu, kui halli hakkas rohkem tekkima. Aga mul on juuksevärv nii õnnestunult valitud, et kui ma ka ei värvi ideaalselt, siis vahe pole eriti märgatav – peaasi, et hallid karvad katab 🙂 väljakasvu näengi üksnes hallide karvade järgi.

Samas kui halli hakkab rohkem olema, eks siis peab juba juuksur korralikult tegema…

Minu jaoks oligi šokk see, et kui tihti peab värvima ja et värv kulub hallidelt juustelt ka maha, mitte ainult ei kasva välja :S Ja kuna mul tumedad juuksed, siis hall kohe karjub neis…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 12:58; 07.04 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oligi šokk see, et kui tihti peab värvima ja et värv kulub hallidelt juustelt ka maha, mitte ainult ei kasva välja :S Ja kuna mul tumedad juuksed, siis hall kohe karjub neis…

Mul ka tumedad juuksed ja hall sees, aga värv maha kulunud küll ei ole, pigem ikka kasvab välja. Ainus,mis halli ei katnud, oli mingi hennavärv. Kas värvid püsivärviga või kasutad kerg- või poolpüsivärvi? Kaks viimast tulevad tõesti pesuga maha.

Värvin ise 5-6 nädala tagant, lõikamas käin juuksuris 6-7 nädalase vahega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati enne 9. klassi lõpuaktust. Peale seda on juustega tegelnud sõbrannad, ema ja mina ise. Ei usalda juuksureid ja nende teenuste hinnad on ka ebamõistlikult kõrged minu palgataseme juures. Pole otsest soengut, juuksed on kasvanud nn surfitüdrukte stiili ja pidevat lõikust ega värvimist ei vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oligi šokk see, et kui tihti peab värvima ja et värv kulub hallidelt juustelt ka maha, mitte ainult ei kasva välja :S Ja kuna mul tumedad juuksed, siis hall kohe karjub neis…

Mul ka tumedad juuksed ja hall sees, aga värv maha kulunud küll ei ole, pigem ikka kasvab välja. Ainus,mis halli ei katnud, oli mingi hennavärv. Kas värvid püsivärviga või kasutad kerg- või poolpüsivärvi? Kaks viimast tulevad tõesti pesuga maha.

Värvin ise 5-6 nädala tagant, lõikamas käin juuksuris 6-7 nädalase vahega.

Ikka püsivärv, sai veel koos müüjaga välja valitud õige toon ja rõhutatud, et hallide juuste katmiseks. Loreal mingisugune. Aga seda kinnitasid mulle ka kõik teised värvijad, et kulubki hallilt maha – kui algul jagasin kahtlust, et mul ei kasva ju juuksed nii kiiresti! Võibolla pole su hallid karvad nii silmatorkavates kohtades? Nagu näiteks tuka sees, kus ta kohe valendab 😀

Ma muidugi ei värvi nii tihti, võibolla sul ei jõua ta lihtsalt maha kuluda, kuna värvidki sagedamini? Ma üritan nii 2-2,5kuuste vahedega värvida, mitte sagedamini. tavaliselt siis hakkavadki silma torkama hallid (väljakasv on veel nii lühike, et selles tavaliselt ei häiriks, halli pole veel nii palju)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 12:58; 07.04 13:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu ja tervis Kui tihti käite juuksuris?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.