Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui tihti te ämmaka juures pidite raseduse jooksul käima?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kui tihti te ämmaka juures pidite raseduse jooksul käima?

Postitas:

Kui tihti te ämmaka juures pidite raseduse jooksul käima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates ca 18. nädalast kord kuus, enne seda harvemini – kokku 3 korda vist (+ kuklavoldi UH, mis oli eraldi käik)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates arvele võtmisest Ämmaka juures käid iga 4 nädala tagant ikka.Peale 30 nädalat oli vist pisut tihedamalt.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Märtsi alguses oli esimene visiit. Aprilli keskel KV ja ÄE juurde mai alguses. Hiljem.vist u iga 4 nädala tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses 7 nädala tagant. 29+ tuli 5 nädalane vahe ja nüüd peale tähtaega ehk siis 7 nädalane vahe. Väidetavalt pole aegu aga üks arst (valvetoas) pani siiski mind vahepeal teise arsti juurde aja, sest pole normaalne, et lõpurasedat üldse ei jälgita. Ma pole ka nö tavaline rase, kaal tõuseb meeletult aga GTT rohkem tegema ei saadetud (suguvõsas esineb diabeet), tursed ja vett täis, laps mitu nädalat ajast ees ehk suure kaaluga ja oma ämmakas peab seda kõike normaalseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla mulle vaid tundub, aga teise rasedusega on tahetud mult märksa vähem proove ning visiite on kah vähem olnud. Alles nüüd 24. nädalal hakkan kuuajaste vahedega regulaarselt kontrollis käima. Eelnevalt on olnud 2 ämmakavisiiti ja 2 ultraheliuuringut.
Ei kurda – ongi mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses 7 nädala tagant. 29+ tuli 5 nädalane vahe ja nüüd peale tähtaega ehk siis 7 nädalane vahe. Väidetavalt pole aegu aga üks arst (valvetoas) pani siiski mind vahepeal teise arsti juurde aja, sest pole normaalne, et lõpurasedat üldse ei jälgita. Ma pole ka nö tavaline rase, kaal tõuseb meeletult aga GTT rohkem tegema ei saadetud (suguvõsas esineb diabeet), tursed ja vett täis, laps mitu nädalat ajast ees ehk suure kaaluga ja oma ämmakas peab seda kõike normaalseks.

Sama siin – ma ka kõrgriskirase ja aprilliks ei saanudki aega. Mai graafikut veel polnud alustatud kui märtsis arstil käisin – aga mais peaksin juba rsp-le jääma (ja mai aega pole samuti kirja pandud). Ilmselt käingi kuni sünnituseni tööl ja kui valud ja verejooks algab, siis lähen lihtsalt emo-sse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega kord kuus, suvel puhkuste tõttu tuli ka paar pikemat vahet. teise rasedusega käisin umb 1,5 kuu tagant, kuna esimene rasedus kulges õpiku järgi ja ka teise rasedusega polnud mul mingeid kaebusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstiga telefoni teel ka ühendust ei saa?Dekreedi vormistamist võiks ju telefoni teel ka arutada ja kui mingeid pabereid vaja läheb siis lihtsalt ukse vahelt kätte saada,ei pea ju kohe vastuvõtuaega kirja panema.Üldiselt jah väga imelik et lõpu ja eriti riskirasedat arsti juurde aega ei saa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra kuus käisin, peale 32. nädalat iga kahe nädala tagant. Ma käisin arsti juures, mitte ämmaka juures, sest mul jälgis rasedust günekoloog, kelle juures olen juba üle 10 aasta nö arvel ja seetõttu jäin ka raseduse jälgimisele tema juurde. Lõpus käisin tihemini sellepärast, et mul beebil oli nabanöör ümber kaela ja siis kuulati iga kord paarkümmend minutit tita südametoone. Tavajuhtudel vist ei pea iga 2 nädala tagant käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui tihti te ämmaka juures pidite raseduse jooksul käima?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.