Esileht Ilu ja tervis Kui vanalt olete ilusüstidega alustanud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Kui vanalt olete ilusüstidega alustanud?

Postitas:

Lihtsalt huvi pärast küsin. Ise olen 38 ja plaan kurjusekortsu süstima minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 22:58; 03.07 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt huvi pärast küsin. Ise olen 38 ja plaan kurjusekortsu süstima minna.

Mina sama vana ja sama plaan:)
Sooviks saada infot, kelle juurde minna, keda soovitate.
Kindlasti arsti juurde kavatsen minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.04 08:38; 14.04 08:39; 14.04 21:36; 04.07 11:05; 07.07 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt huvi pärast küsin. Ise olen 38 ja plaan kurjusekortsu süstima minna.

Mind huvitab ka see, et mis näoprotseduure soovitate naha turgutamiseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.04 08:38; 14.04 08:39; 14.04 21:36; 04.07 11:05; 07.07 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin esimese süsti 48-aastaselt, sealt alates lasen teha ühe süsti aastas nina-suuvagudele. Väga hästi aitab ja mõju kestab aasta vabalt. Aeg-ajalt käin näomassaaźis ja teen ise kodus näolihaste võimlemist. Muid protseduure – mesoteraapia, biorevitalisatsioon – olen ka proovinud, aga mingit efekti ei märganud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 10:49; 23.07 21:35; 24.07 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

40 olin, kui alustasin. Tegin täitesüsti nina-suuvaole ja ülahuulele, et kaotada ka ülahuule kohal olevaid kortsukesi. Nüüd olen paar korda aastas huulepealset korrigeerinud, see süst mul üle poole aasta ei kesta. Lisaks põskedesse täitesüste, kahjuks vananemise ilminguid muudkui tuleb juurde, seega tuleb tihemini käia.
Lisaks paar korda aastas botox kanavarvastele ja kurjusekortsule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.04 16:04; 15.04 13:15; 05.07 14:45; 06.07 20:36; 10.07 12:59; 14.07 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga keda soovitate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.04 08:38; 14.04 08:39; 14.04 21:36; 04.07 11:05; 07.07 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt huvi pärast küsin. Ise olen 38 ja plaan kurjusekortsu süstima minna.

Kortsud näos on toitumisest ja ellusuhtumisest. Võid ju süstima minna, aga saad selle “paistes” näo endale. Pigem muuda toitumist ja tegele asjadega, mis sind rõõmustavad. Et kortsud, mis tekiksid oleksid rõõmukortsud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

44selt kurjusekortsule ja korra aastas või vähem. Fotonoorendust ka alustasin samal ajal. Ennem olen teinud vaid keemilist koorimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea teema.
Olen 39 ja plaanin ka alustada.
Oleks tänulik soovituste eest kuhu pöörduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 11:59; 12.07 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea teema.
Olen 39 ja plaanin ka alustada.
Oleks tänulik soovituste eest kuhu pöörduda.

Tallinnas on ehk tuntumad kohad Medemis, Faceline, ehk keegi teab veel midagi soovitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.04 16:04; 15.04 13:15; 05.07 14:45; 06.07 20:36; 10.07 12:59; 14.07 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on lasknud teha kortsudesse oma rasva siirdamist. selle mõju peaks kauem kestma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

38, just käisin tegemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olin 35. tegin suu-ninavagudesse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Mida suuvagudesse süstitakse ja kas “halvab” kuidagi ära? See ju selline liikuv koht. Ise olen rahul oma kurjusekortsusüstiga. Tehti ainult botox ja kortsu polegi peaaegu enam näha. Arst ütles ka, et mul täitesüsti vaja polegi, kui korts rahu saab, siis peaks ise kaduma. Loodan, et nüüd see kortsutamise komme ka kaob.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 22:58; 03.07 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga rääkige, kas organismile tâitesüst ei ole ohutum?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.04 08:38; 14.04 08:39; 14.04 21:36; 04.07 11:05; 07.07 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kortsud ei kao ju kuhugi, lihtsalt botox tõmbab lihase pingesse nii, et see enam ei muuda kuju (lõdvestu) ja sellest ei ole ka kortse näha, kuniks halvav mõju kaob.
Mul sõbranna (minust paar aastat noorem) laseb ka kurjusekortsu siluda ning lisaks ka süstid huultesse .. korts on kadunud, aga samas on kadunud ka miimika, emotsioonid..
Mul on ka näos kortse (naerukurrud ja laubal horisontaalselt), aga ootan kuni 40. sünnipäev on ära olnud ja siis vaatan, kas on vaja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin esimest korda 34-aastaselt, mul jäi selleks ajaks kurjusekorts juba piltide pealt ka näha. Arst ütles, et tegelikult saabki parema efekti kui nooremana alustada, sest kui korts on juba väga sügav, saab sellest küll liikumise ära võtta, aga korts ise on ju juba moodustunud ja jääb rohkem nähtav kui noorematel. Tulemusega olen väga rahul, korts ise läks kuidagi pehmemaks ja vähemnähtavaks, süsti mõju kestab umbes 3 kuud. Kortsutamise komme on ka vähemaks läinud, sest lihtsalt ei saa kortsutada enam nii lihtsalt. Olen nüüdseks juba korduvalt sama kohta lasknud süstida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 16:21; 17.07 03:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 47 ja pole isegi plaani võtnud mingeid ilusüste. Tuleb osata normaalselt vananeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 47 ja pole isegi plaani võtnud mingeid ilusüste. Tuleb osata normaalselt vananeda.

Ehk on sul vedanud ja polegi erilisi kortse, mida siluda.

Mul nii hästi läinud ei ole kahjuks. Arvan et kõige tähtsam on endaga rahulolu, kui peegelpilt tekitab depressiooni, siis tuleb midagi ette võtta.

Mima kavatsen täiesti ebaväärikalt vabaneda ja võimalusel ikka siit-sealt siluda lasta. Seda enam kui tänapäeva naistelt oodatakse kõrge vanuseni töötamist, siis ei ole võimalik end väga käest ära lasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.04 16:04; 15.04 13:15; 05.07 14:45; 06.07 20:36; 10.07 12:59; 14.07 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te teete botoxit ja mitte täitesüste? Täitesüst ei halva midagi ära, lihtsalt kortsupõhi tõuseb üles ja korts kaob. Kõik on loomulik, liikuv ja sile, nägu muutub lihtsalt selliseks, nagu ta oli siis, kui kortsu veel polnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 19:19; 06.07 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 47 ja pole isegi plaani võtnud mingeid ilusüste. Tuleb osata normaalselt vananeda.

Edu sulle “väärika” vananemisega- lausa lust on endale peeglist otsa vaadata, sügavad vertikaaljooned kulmude vahel ja huuleümbrus peenikesi jooni täis. Muidugi on võimalik, et sina oled enda meelest üks neist perekoolikatest, kellelt ka keskealisena igal pool dokumenti küsitakse. Reaalselt ilmselt siiski mitte, selles eas on ikka väga tugevad kortsud näos, arva, mida sa ise tahad.
Need, kes pole kunagi ühtegi protseduuri teinud, on kõige enam veendunud, et üks väike süst muudab näo maskiks ja tõmbab põsed kõrvade taha. Loomulikult nii see pole. Täitesüstid ja tegelikult ka botox ei paista näos kuidagi välja, ilme muutub lihtsalt selliseks, nagu see oli nt. 5 a tagasi. Täitesüstid on pigem nagu hammaste soodapesu või juuste värvimine- normaalne osa enda eest hoolitsemises.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 19:19; 06.07 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te teete botoxit ja mitte täitesüste? Täitesüst ei halva midagi ära, lihtsalt kortsupõhi tõuseb üles ja korts kaob. Kõik on loomulik, liikuv ja sile, nägu muutub lihtsalt selliseks, nagu ta oli siis, kui kortsu veel polnud.

Miks ka mitte, mulle sobib nii, silmaümbruse kanavarvastele näiteks. Esiteks rahaline pool, täitesüsti materjali kuluks sinna kortsujoontesse väga palju, botox on tunduvalt odavam ja süsti mõjul sileneb kõik täielikult. Minu süstija soovitab nii, et silmadest allapoole täitesüst, ülespoole sobib botox ideaalselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.04 16:04; 15.04 13:15; 05.07 14:45; 06.07 20:36; 10.07 12:59; 14.07 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin esimest korda 34-aastaselt, mul jäi selleks ajaks kurjusekorts juba piltide pealt ka näha. Arst ütles, et tegelikult saabki parema efekti kui nooremana alustada, sest kui korts on juba väga sügav, saab sellest küll liikumise ära võtta, aga korts ise on ju juba moodustunud ja jääb rohkem nähtav kui noorematel. Tulemusega olen väga rahul, korts ise läks kuidagi pehmemaks ja vähemnähtavaks, süsti mõju kestab umbes 3 kuud. Kortsutamise komme on ka vähemaks läinud, sest lihtsalt ei saa kortsutada enam nii lihtsalt. Olen nüüdseks juba korduvalt sama kohta lasknud süstida.

täitesüst või botox sul seal kurjusekortsus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.04 08:38; 14.04 08:39; 14.04 21:36; 04.07 11:05; 07.07 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mitte keegi ei raatsi mainida,millise tegija juures käiakse…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mitte keegi ei raatsi mainida,millise tegija juures käiakse…

mina olen eespool vastanud:

Tallinnas on ehk tuntumad kohad Medemis, Faceline, ehk keegi teab veel midagi soovitada. Protseduuridel olen Facelines käinud, kuna oli odavam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.04 16:04; 15.04 13:15; 05.07 14:45; 06.07 20:36; 10.07 12:59; 14.07 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mitte keegi ei raatsi mainida,millise tegija juures käiakse…

mina olen eespool vastanud:

Tallinnas on ehk tuntumad kohad Medemis, Faceline, ehk keegi teab veel midagi soovitada. Protseduuridel olen Facelines käinud, kuna oli odavam.

Soovitan julgelt Faceline.

Alustasin 39a ning olen ülimalt rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 11:59; 12.07 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitesüstid on pigem nagu hammaste soodapesu või juuste värvimine- normaalne osa enda eest hoolitsemises.

Täiesti idiootne jutt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mitte keegi ei raatsi mainida,millise tegija juures käiakse…

mina olen eespool vastanud:

Tallinnas on ehk tuntumad kohad Medemis, Faceline, ehk keegi teab veel midagi soovitada. Protseduuridel olen Facelines käinud, kuna oli odavam.

Soovitan julgelt Faceline.

Alustasin 39a ning olen ülimalt rahul.

Kui tihti lased teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 00:04; 15.08 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mitte keegi ei raatsi mainida,millise tegija juures käiakse…

mina olen eespool vastanud:

Tallinnas on ehk tuntumad kohad Medemis, Faceline, ehk keegi teab veel midagi soovitada. Protseduuridel olen Facelines käinud, kuna oli odavam.

Soovitan julgelt Faceline.

Alustasin 39a ning olen ülimalt rahul.

Kui tihti lased teha?

Mina küll eelpool vastaja aga oma kogemusest rääkides, viimasel paaril aastal täitesüste olen teinud 2x aastas, erinevatele näopiirkondadele. Ehk siis ühest süstlatäiest jätkub mitme probleemi lahendamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.04 16:04; 15.04 13:15; 05.07 14:45; 06.07 20:36; 10.07 12:59; 14.07 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin esimest korda 34-aastaselt, mul jäi selleks ajaks kurjusekorts juba piltide pealt ka näha. Arst ütles, et tegelikult saabki parema efekti kui nooremana alustada, sest kui korts on juba väga sügav, saab sellest küll liikumise ära võtta, aga korts ise on ju juba moodustunud ja jääb rohkem nähtav kui noorematel. Tulemusega olen väga rahul, korts ise läks kuidagi pehmemaks ja vähemnähtavaks, süsti mõju kestab umbes 3 kuud. Kortsutamise komme on ka vähemaks läinud, sest lihtsalt ei saa kortsutada enam nii lihtsalt. Olen nüüdseks juba korduvalt sama kohta lasknud süstida.

täitesüst või botox sul seal kurjusekortsus?

Botox. Kusjuures tõmbas juba olemasoleva kortsu ka siledamaks, seda pole praktiliselt üldse enam näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 16:21; 17.07 03:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Ilu ja tervis Kui vanalt olete ilusüstidega alustanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.