Esileht Ilu ja tervis Kui vanalt olete ilusüstidega alustanud?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Kui vanalt olete ilusüstidega alustanud?

Postitas:

Ehk siis aastas kulub neile süstidele 1000-2000? Ja aastatega üha rohkem? Vist loobun, olen pikalt seda mõtet veeretanud, sissetulek on mul Eesti keskimisest kriipsuke allapoole. Aga hakkan nüüd ette kujutamine, kuidas süstidega kord alustanult hakkab iga peeglisse vaatamine stressi tekitama, nähes, et oi, juba nagu tuleks uuesti see raha leida ja siis jälle uuesti. Sellist elu vist ka ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis aastas kulub neile süstidele 1000-2000? Ja aastatega üha rohkem?

Ei, kust sa võtad et nii palju? Mina olen teinud 3 aastat, 1x aastas ja ühe korra hind on u 250-290. Ma leian, et kuna pensionile ei saa enam nii vara nagu näiteks minu vanemate ajal, siis peab kauem hea välja nägema. Täitesüstid ja igasuguste käsnade eemaldamine näolt (mis paljudel kasvavad) tunduvad selles valguses üsna normaalsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 10:49; 23.07 21:35; 24.07 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis aastas kulub neile süstidele 1000-2000? Ja aastatega üha rohkem?

Ei, kust sa võtad et nii palju? Mina olen teinud 3 aastat, 1x aastas ja ühe korra hind on u 250-290. Ma leian, et kuna pensionile ei saa enam nii vara nagu näiteks minu vanemate ajal, siis peab kauem hea välja nägema. Täitesüstid ja igasuguste käsnade eemaldamine näolt (mis paljudel kasvavad) tunduvad selles valguses üsna normaalsed.

Ehk siis aastas kulub neile süstidele 1000-2000? Ja aastatega üha rohkem?

Ei, kust sa võtad et nii palju? Mina olen teinud 3 aastat, 1x aastas ja ühe korra hind on u 250-290. Ma leian, et kuna pensionile ei saa enam nii vara nagu näiteks minu vanemate ajal, siis peab kauem hea välja nägema. Täitesüstid ja igasuguste käsnade eemaldamine näolt (mis paljudel kasvavad) tunduvad selles valguses üsna normaalsed.

Millised süstid, millisesse piirkonda ning mis probleemi korral ja millises kliinikus nii odavad on?

Ise lasin teha natuke volüümi nina kõrvalepõskedesse,sest inetult auku oli sealt vajunud. Tegin Medemises,sest kõik oma näo kallale ka ei julge lasta. Tulemus oli väga väga hea ja kestis ca 2 aastat kuig lubati aastat, aga maksma läks 900euri. Lisaks siis botox, mida teen silmade ümber ja otsaesisele korra või max kaks korda aastas. Selle mõju on minul kahjuks vaid 2-3 kuud, aga rohkemaks lihtsalt pole finantsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised süstid, millisesse piirkonda ning mis probleemi korral ja millises kliinikus nii odavad on?

Nina-suuvaod. Aga hakkasin kahtlema, äkki oli ikka 350-390…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 10:49; 23.07 21:35; 24.07 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen siit ja loen sealt nende täitesüstide kohta. Tahan teha nina-suuvao täitesüsti aga kuidagi ei suuda otsutadas (leida kohta) kus teha lasta. hinnad on ka seinast seina. Palun soovitusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 09:45; 19.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen siit ja loen sealt nende täitesüstide kohta. Tahan teha nina-suuvao täitesüsti aga kuidagi ei suuda otsutadas (leida kohta) kus teha lasta. hinnad on ka seinast seina. Palun soovitusi.

Mina käin Marju Karini juures. Äge naine ja mis mulle eriti meeldib, ta ei pinguta süstidega üle. Tulemus jääb alati loomulik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 19:53; 18.08 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen siit ja loen sealt nende täitesüstide kohta. Tahan teha nina-suuvao täitesüsti aga kuidagi ei suuda otsutadas (leida kohta) kus teha lasta. hinnad on ka seinast seina. Palun soovitusi.

Mina käin Marju Karini juures. Äge naine ja mis mulle eriti meeldib, ta ei pinguta süstidega üle. Tulemus jääb alati loomulik.

Kahjuks on tema töö kohta netis nii mõndagi negatiivset. Ise küll ei julgeks minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 00:04; 15.08 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Marju Karini juures. Äge naine ja mis mulle eriti meeldib, ta ei pinguta süstidega üle. Tulemus jääb alati loomulik.

Kahjuks on tema töö kohta netis nii mõndagi negatiivset. Ise küll ei julgeks minna.

Käin tema juures juba päris mitu aastat (botox, täitesüstid) ja olen alati rahule jäänud.
Medemise tegijaga ei jäänud mina näiteks üldse rahule, rikkus kõik ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 19:53; 18.08 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Marju Karini juures. Äge naine ja mis mulle eriti meeldib, ta ei pinguta süstidega üle. Tulemus jääb alati loomulik.

Kahjuks on tema töö kohta netis nii mõndagi negatiivset. Ise küll ei julgeks minna.

Käin tema juures juba päris mitu aastat (botox, täitesüstid) ja olen alati rahule jäänud.
Medemise tegijaga ei jäänud mina näiteks üldse rahule, rikkus kõik ära.

Mis siis ära rikuti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 09:45; 19.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Ilu ja tervis Kui vanalt olete ilusüstidega alustanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.