Esileht Ilu ja tervis Kui vesi jääb organismi?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kui vesi jääb organismi?

Postitas:

Mida teha, kui vesi jääb organismi? Olen 38 a vana ja tunnen juba paar a, et olen nagu paistes. Varem sellist asja polnud. Nyyd joon ka kraanivett, enne jõin pudeli oma. Vähikartuses jätsin plastikpudeli vee. Kas võib kraaniveest olla (Tallinn). Mida teha, kas on e mingeid vett väljutavaid aineid või looduslikke nippe. sääred nagu pakud, sõrmed paises, sõrmysed sõrme ei mahu. Eriti hull enne päevi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne päevi lähevadki naisterahvad “paiste”. Ära siis kaani nii metsikult vett. Ei pea ju jooma rohkem kui organism vajab. Aga kui millegipärast keha vedelikku liigselt kinni hoiab, siis pöördu arsti poole. Enne võid proovida taimeteesid, mis aitavad pissile ajada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

joo kohvi, aga samas kohvide ja teede joomine ajab veel rohkem organismi sassi kuna siis tekib vedelikupuudus ja see ajab omakorda jooma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab siiski leidma põhjust, milles on asi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kraanivees ei pruugi olla kõike vajaminevat, näiteks kui majale on pandud veepehmendaja või kui vesi võetakse pinnaveekogust (Ülemiste järv), siis kaltsiumi ja magneesiumi ja muudki vajalikku pole seal nii palju kui organism tahaks.
Juua võiks ikka allikavett või siis lausa mineraalvett, kui seda vaheldumisi kraaniveega juua. Normaalsetel tootjatel on mineraalvesi ka klaaspudelites müügil, ei pea seda vähiplastikut ostma. Või tood ise klaasanumatega kuskilt allikast, kus hea puhas vesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süsivesikud hoiavad ka kehas vett kinni. Kui toitud paar päeva süsivesikutevabalt, tuleb vesi kehast välja.

Mina olen pikalt harrastanud süsivesikutevaest toitumisviisi. Võin kinnitada, et sinu jutt ei vasta tõele. Minu paistetamine ja veepeetus organismis ei vähenenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui asi oleks Tallinna vees, siis oleks samad sümptomid ju kõigil tallinlastel.

Tegelikult on laias laastus kaks põhjust: esiteks sinu söömis-ja joomisharjumused, mida saad ise muuta. Kui vähendad soola tarbimist, peaksid tursed kohe vähenema. Vee joomisega pingutatakse ka mõnikord tänapäeval üle. On tekkinud hulk isehakanud toitumisnõustajaid, kes soovitavad jaburalt palju vett juua. Teiseks on rida haiguseid, mille tõttu vesi organismis peetub, näit südame- või neeruhaigused, aga see on juba perearsti teema. Ja siis peaks sinu tervisega asi ka muus mõttes täbar olema. Ma pigem siiski pakun, et söömise-joomise muutmisega saaks asi paika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kraanivees ei pruugi olla kõike vajaminevat, näiteks kui majale on pandud veepehmendaja või kui vesi võetakse pinnaveekogust (Ülemiste järv), siis kaltsiumi ja magneesiumi ja muudki vajalikku pole seal nii palju kui organism tahaks.
Juua võiks ikka allikavett või siis lausa mineraalvett, kui seda vaheldumisi kraaniveega juua. Normaalsetel tootjatel on mineraalvesi ka klaaspudelites müügil, ei pea seda vähiplastikut ostma. Või tood ise klaasanumatega kuskilt allikast, kus hea puhas vesi.

Vee osas väga loll jutt, pigem kustutage. Ei ole diletant, veetehnika teaduskraadiga tegev spetsialist.
Teemasse: liighigistamise üheks põhjuseks võib olla ka südameprobleem. Endal läbi käidud teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neerud ei tule sissesöödava ja joodavaga toime. Vaata üle, et valgu protsent söögist ei ületaks 10 protsenti ja arvuta välja kui palju päevas loomset valku tervisele ohutu on. Valgu üleküllus mõjub neerudele ja tulemuseks on tursed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kui vesi jääb organismi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.