Esileht Kodunurk Kuidas kolimine toimub?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas kolimine toimub?

Postitas:

Elan Lõuna-Eesti väikelinnas ning mind ootab ees elus esimest korda kolimine. Kuna lähikonnas sellised jõumehed puuduvad, kes mööblit tõstavad, on tekkinud küsimus, kuidas ma hakkama saan? Siin kolimisfirmasid ei ole ja kui kaugelt tellida, pole maksmiseks raha. Samas on tarvis tohutult asju, raskeid kappe ja kodumasinaid, ka klaver treppidest üles alla ja taas üles vedada. Minu mõistus on otsas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 19:05; 19.02 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik tuttavad tuleb appi kutsuda, keegi ju ikka on ja kindlasti tuleb.
Sõbrad, sugulased, head tuttavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie suguvõsas on ainult naised või lapsed- olen nõutu. Eks hakkan ikka suurtest linnadest uurima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 19:05; 19.02 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie suguvõsas on ainult naised või lapsed- olen nõutu. Eks hakkan ikka suurtest linnadest uurima.

Ei pea ju need kolijad olema sugulased, sobivad ka sõbrad, töökaaslased, naabrid, kõik inimesed, kellega hästi läbi saad. Räägid mure ära, et peres ühtegi meesterahvast ei ole. Appi võtad ka naisterahvad, kes kõiki väiksemaid laudu-toole-kappe-kaste vabalt kanda jaksavad. Võid ka sellelt samalt mehelt, kellelt kolimisauto tellid, küsida, kas ta lisatasu eest ei suuda organiseerida paar tugevat kolijameest kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tippisin googlisse “kolimisteenused Lõuna-Eesti” ja tuli suurel hulgal vastuseid, osa neist tundusid täiesti adekvaatsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Kuidas kolimine toimub?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.