Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas lapse magama panete? Päeval?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas lapse magama panete? Päeval?

Postitas:

Jagage nippe, mismoodi saate lapse magama.
Vahel on ikka kohutav, meil kodus panipaik, kus vanker ja seal saab vankrisse magama panna, kui väsib. Aga tihti on nii, et ei sobi talle rinnal magama jääda, ei vankris, kussutades, no mitte kuidagi. Ma seda nuttu üldse ei kannata, aga no ma näen et laps täitsa väsinud ja ainult jorrab, 7,5k
Mõistus otsas.
Mismoodi te lapsed magama saate? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka kussutad st aitad magama jääda, kas või vankris ka toas. Kui laps vajab uinumiseks vaikust või hämarust või jahedust siis proovidki seda leida (aken pärani või pimendav ruloo ette või vanker rõdule/terrassile/õue vms

Vähemalt u 1,5a magasid minu lapsed lõunauinakud värskes õhus ja vankris, et korralikult magaksid. Kas läksin vankriga jalutama, kiigutasin pisut ja jätsin akna alla või terrassile(monitoriga) vms. Hoolimata ilmast(vihma v tuulega sai terrassil hoolega vaadatud, kus ja mis pidi), külmaga magas vahel ka jahedas tuulekojas või garaažis, maal vanaema juures avatud uksega puukuuris tuulevarjus, ikka vankris loomulikult.
Pärast haigust mõned päevad oli ainus lahendus laps õueriietesse, vankrisse, pärani avatud akna alla toas ja seal kiigutasin magama ning magaski sama pikalt kui õues.

Õues magas laps 2-3t rahulikult, toas max 45 minutit ja siis oli pärast jorinat kui palju st ei puhanud tegelikult välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 10kuune uinub 100% ainult rinnal, ei maga ta vankris ega oma voodis ja keegi teine peale minu teda ka magama ei saa. Väga väsitav on, samas kuni 7 kuuni uinus vaid kussutades niiet kui hakkas rinnal magama jääma olin nii õnnelik sest selg hakkas juba väga valusaks jääma. Aga nüüd tahaks tissi ka ära harjutada aga see tundub täiesti võimatu missioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kõrvalmajades igal pool lapsed a la imikust teismelisteni ja siis akent ei saagi lahti hoida, kuna muidu röögitakse või kisatakse mänguhoos selliselt, et laps kohe üleval. Lisaks kimavad kogu aeg mopeedid mööda ja kräunutavad (sh. ka öösel kell kaks, sest noortel ju koolivaheaeg). Mine või hulluks või koli ära. Laps jääb magama minul sedasi, et nähes tema väsimuse märke, panen ta voodisse ja siis pean olema samas toas kuniks ta uinub (eraldatuse hirm tal praegu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalutan kärus magama. Kui võimalik, siis magava lapse kärutan hoovi akna alla. Kui aga olen 2 lapsega (2,5aastane) õues, siis magab ta seal liivakasti kõrval, vahepeal jalutame jälle edasi ja loodan, et ta ei ärka, kui vankri liikumalükkan või hüüan vanemat last vmt.

Mõned korrad eriti just hommikupool on ta viimasel ajal rinnal ära kustunud, kui enne õueminekut annan süüa ja arvestan, et lähima tunni jooksul veel magama ei jää ja siis selline üllatus. Muidu aga tuppa päevasel ajal oma voodisse on suht raske saada ja eriti ei üritagi, kui võimalik hoovi peal kärutada (see versioon kasutusel, kui vanem laps parasjagu toas magab ja ei saa jalutama minna eemale)

Ka sul laps istub juba? mu laps ei tahtnud ka al 5k üldse enam vankris olla, muudkui jauras. Eks ma sain aru küll, ta ei näinud välja. Siis kolisimegi kärusse ümber, algul siis seljatugi kalde all, kuni veel ei istunud ise. Nüüd kui laps juba 9k, istub ta nii kaua, kuni hakkab kustuma (seljatugi on koguaeg kalde all 1 nõksu võrra, et ta saaks soovi korral ise taha vajuda) ja kui näen, et tõesti juba kustub, lasen päris pikali 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalutan vankriga, jalutan laps kõhukotis, kussutan, rinnal, kaisus,… vajadusel proovin kõik erinevad variandid järjest läbi. Peaasi, et üle ei väsi, siis uinub tõesti väga raskelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas lapse magama panete? Päeval?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.