Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas lapsele beebi tulekust teatada?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas lapsele beebi tulekust teatada?

Postitas:

Meil on 7-aastane kodus, kes on alati öelnud, et temale beebid ei meeldi, sest need ajavad tatti suust välja ja kisuvad teiste asju 🙂

Nüüd aga on vennakest või õekest oodata (14. nädal praegu). Kv UH oli korras ja võiks nagu peatselt asja avalikuks teha. Vaikselt olen teemat sissejuhatanud vahvate raamatute abil, kuidas beebid tulevad, aga seda pigem võtmes, et “nii tulid sina”. 🙂
Nüüd mõtlen, et ehk oleks hea tasuline UH aeg panna, et saaks lapsele ka ekraanilt liikuvad beebit näidata…

Millal teie olete vanemaid lapsi informeerinud ja mil moel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kodus varsti kuuene, kes ka viimasel ajal on väitnud, et tema ei tahagi õde või venda, tahab üksi olla. Nii me siis teatasimegi talle lihtsalt pärast KV ultraheli asja üsna lihtsalt, ilma temalt mingit emotsiooni ootamata: tead, emme ja issi käisid täna arsti juures ja emmel on tita kõhus, nii et augustis saad sa endale venne või õe. Algul ütles laps lihtsalt ahah ja sõi edasi. Varsti läks aga nii elevile, et muudkui rääkis sellest. Küsis kõiki detaile tita kohta (kuidas ta sööb, magab, pissib jne), koputab talle kõhu peale jne. Seega see, mida laps varem arvas, ei pruugi üldse näidata, kuidas ta tegelikult hiljem suhtuma hakkab. Aga ma teatakski üsna lakooniliselt, siis on lapsel võimalik tunda täpselt nii nagu tunneb ja end koguda. Kui proovida kuidagi hästi toredaks tema jaoks asja teha, võib laps hoopis imelikult end tunda ja reaktsioon olla vastupidine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka 7-aastane kodus ja talle lihtsalt ütlesime, et emme ootab beebit. Üks beebi meil juba on. Tal on hoopis teine suhtumine – iga päev vaatab mu telefoni appist kui suur loode nüüd kõhus on, uurib sünnituse kohta, kaltsukas valib beebiriideid. Eelmise lapsega oli samamoodi. Laps on poiss. Rasedust on hetkel 8n. Vb sul ka ei reageerigi nii halvasti tegelikult? Oma vend/õde on ehk teine asi kui võõrad beebid. Ma ka nt võõrastest lastest hoian eemale ja ei suuda nende kisa kannatada 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ta on öelnud, et beebid ei meeldi, siis ärge öelge, et “beebi on kõhus” vaid öelge lihtsalt, et te saate veel ühe lapse, ilma konkreetselt beebindust mainimata. Ega lõpuks pole vahet, mida laps raseduse ajal asjast arvab, oluline on, mis hiljem saab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis on pettunud, et tuli beebi mitte laps eksole ning soovitab haiglasse tagasi viia 😀 Minu õed tegid mulle nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas lapsele beebi tulekust teatada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.